Ko ģērbsim sagaidot Jauno 2011.gadu

ka sagaidīt jauno gaduTuvojas metāliskā truša (kaķa) gads. Jaunais gads ir īpaši svētki. Jo tuvāk ir brīdis, kad sitīs 12:00 naktī, jo vairāk mūsu domas aizņem jautājumi – ar ko un kā sagaidīsim Jauno gadu…

Trusis – ir miermīlīgs dzīvnieks, tāpēc, lai iegūtu veiksmi visam gadam izvairies agresīvus toņus. Ļoti žēl, bet šai sezonā populārie tīģera un leoparda raksti  nebūs labākie jaungada nakts tērpa izvēlē. Nu un, ja ticēt astrologu ieteikumiem – ieteicams atteikties arī no kažokādas vestēm, īpaši no trušādas.

Pēc austrumnieku kalendāra 2011.gada simbols būs baltais trusis vai kaķis, stihija – metāls, kuram raksturīgs ir spīdums. Tāpēc astrologi iesaka Jauno gadu sagaidīt sudraba (balts) vai zelta (dzeltens) toņa tērpos.

Ja tu esi no tām, kas tic tam, ka Jaunā gada nakts tērpa krāsa tev var nest veiksmi visam nākamajam gadam, tad priekšroku būs jādod baltam, zelta ( dzeltena) vai spīdīgam audumam vai ar pērlītēm izšūtam tērpam.

Vēl variants – ja ne balts, tad citas krāsas tērps, kas izšūts ar spīdumiem vai šūts no spīdīga auduma.

Jaunajā 2011.gadā zeltā tērpta…

Zelta un dzeltenais ir jaunā 2011.gada krāsas. Tieši dzelteno toni mēs redzam  visvairāk 2010./2011.gada modes skatēs. Tādā kleitā tu izskatīsies karaliski!

Lai Jaunais gads  būtu veiksmīgs finansu jomā, esot ieteicams  pusnaktī, kad sitīs 12:00, šampānieti dzert ģērbtai spīdīgā, zeltīta auduma kleitā. Pie tam, šī krāsa bija daudzu dizaineru favorītkrāsa pēdējās jaunās sezonas modes skatēs.

Ļoti daudz tika eksperimentēts ar garām, zeltītām kleitām. Protams, ka tādā tērpā tu būsi balles karaliene.

Ja Jauno gadu tu gatavojies sagaidīt nelielā kompānijā, tad labāk izvēlies īsu, pieguļošu metāliska spīduma auduma kleitiņu. Un atceries – zelta krāsas tērps ir grezns pats par sevi, tāpēc aksesuāri klāt pie tā jaizvēlas visai pieticīgi. Bet vēl labāk – no tiem atteikties pavisam.
Ja zelta kleita tev liekas pārlieku uzkrītoša, tad izvēlies zelta žaketi vai topiņu, saskaņojot tos ar tādām pašām kurpēm. Zelts ļoti izsmalcināti izskatās saskaņā ar melnu, bet uz sarkanā fona tas izskatās karaliski.

Ja fotogrāfiju vēlies palielināt, nospied uz tās ar “peli” un tā atvērsies palielinājumā. Nākamās fotogrāfijas tu vari apskatīt, nospiežot zem atvērtās foto uz vārda: next.

moderni audumi 2011 vakarkleita 2011 (2) vakarkleita 2011 (4) dzeltens vakarterps zelta-vakarterpi-2011

Jaunais 2011.gads baltā vai spīdīgā…

Vēl  viens variants, ja tu cītīgi seko astrologu ieteikumiem – iegādājies sev baltu kleitu. Lai tāds variants neizskatītos pārlieku vasarīgs vai līdzīgs kāzu tērpam, izvēlies siltu audumu vai modeli no blīva auduma vai adītu kleitu-svīteri, rotātu ar pērlītēm vai fliteriem. Aktuāli ir arī daudzslāņaini tērpi, kas bagātīgi dekorēti ar mežģīnēm, volāniņiem vintage (sens) stilā. Tādu kleitu tu ar lepnumu varētu izņemt no vecmāmiņas lādes, ja vien tev tāda būtu…

Astrologi dod vēl vienu iespēju – sudraba auduma tērps. Tava jaunā gada sagaidīšanas kleita var būt  metāliski vienkrāsaina vai vienkārši – izrotāta ar spīdumiem un fliteriem. Spīguļošanas efekts būs iespaidīgs īpaši tad, ja tu Jauno gadu sagaidīsi diskotēkā, klubā vai citā līdzīgā pasākumā.

Ja fotogrāfiju vēlies palielināt, nospied uz tās ar “peli” un tā atvērsies palielinājumā. Nākamās fotogrāfijas tu vari apskatīt, nospiežot zem atvērtās foto uz vārda: next.

zelts 2011 mode vakarterpi 2011

Jaunā 2011.gada sagaidīšana samtā…

Šai sezonā modelētāji  ir burtiski „reinkarnējuši” samtu, padarīdami to par galveno šīs ziemas TOP materiālu. Samts vairs neasociējas ar smagajiem, putekļu pilnajiem aizkariem vai gājienu uz teātri. Samts vienlaicīgi ir gan grezns, gan elegants.

Atliek vien izvelēties toni. Izvēle noteikti nav jāierobežo tikai ar melno. Iesaku pievērst uzmanību bordo krāsai, smaragda zaļajam vai tintes zilajam tonim. Ļoti simpātiski un ērti varianti redzami Dolce&Gabbana, Alexander Wang un Sonia Rykiel kolekcijās. Lai kleita vai tērps izskatītos īpaši svinīgs, labāk priekšroku dod vienkārša piegriezuma modelim, bez drapējuma un bez jebkādām ielocēm. Tāpat kā pie zelta auduma tērpiem, arī šai gadījumā aksesuāri jāizvēlas uzmanīgi, izvairoties no pārlieku sarežģītām detaļām, kas jūsu tērpu var padarīt pārlieku smagnēju. Ar samtu ideāli saskan pērles.

Ja fotogrāfiju vēlies palielināt, nospied uz tās ar “peli” un tā atvērsies palielinājumā. Nākamās fotogrāfijas tu vari apskatīt, nospiežot zem atvērtās foto uz vārda: next.

dzeltena krasa 2011 moderni audumi 2011 (2) moderni audumi 2011 (3) moderni audumi 2011 Richard_Nicoll_Long_Blue_Dress

Jaunajā 2011.gadā vīriešu kostīmā…

Vīriešu stila bikšu kostīms – šis variants der tām, kas vēlas izskatīties nestandarti un jaunā gada ballītē grib izcelties. Jaunajā modes sezonā  dizaineri šo modeli ir pacēluši „trenda” rangā, bet tādas slavenības kā Jessica Alba, Halle Berry, Emmanuelle Beart un Heidi Klum to veiksmīgi pozicionēja uz sarkanā tepiķa celiņa.

Melns atlasa kostīms ar šaurām biksēm un pieguļošu žaketi fantastiski un vietā izskatīsies arī kokteiļa vakarā. Tas ir brīnišķīgs variants, ja Jauno gadu sagaidīsi kopā ar kolēģiem. Bet, ja tu esi drosmīga un vēlies atbalstīt uzreiz divus trendus, tad uzvelc zelta vai samta bikšu kostīmu.

Ja fotogrāfiju vēlies palielināt, nospied uz tās ar “peli” un tā atvērsies palielinājumā. Nākamās fotogrāfijas tu vari apskatīt, nospiežot zem atvērtās foto uz vārda: next.

vīriešu kostims 2011 sievietem (4) vīriešu kostims 2011 sievietem (5) vīriešu kostims 2011 sievietem (3) vīriešu kostims 2011 sievietem (2) zeltīts bikšu kostīms 2011

Kokteiļklasika

Jaungada naktī svarīgi izskatīties ne tikai spilgti, bet arī justies komfortabli. Un, ja augstāk minētie trendi tev liekas pārlieku droši, neatsakies no kokteiļ-kleitas , kurā tu noteikti jutīsies labi. Tomēr neieciklējies tikai uz melnu.

Jaunais gads – tas ir pats spilgtākais un krāšņākais gada pasākums un trusis ir pozitīvs dzīvnieks, tāpēc vietā būs: oranžs, zils, zaļš un fuksijas tonis.  Modē gan taisna piegriezuma modeļi, gan asimetriski, ar atkailinātiem pleciem vai muguru.

Ja fotogrāfiju vēlies palielināt, nospied uz tās ar “peli” un tā atvērsies palielinājumā. Nākamās fotogrāfijas tu vari apskatīt, nospiežot zem atvērtās foto uz vārda: next.

vakarkleitas-2011 vakarkleita 2011 moderni audumi 2011

Rotas

Rotām šai naktī jābūt metāliskām (ja vēlies ievērot visus austrumnieku kalendāra kanonus) vai arī tādas, kas piestāvēs tavai šīs nakts kleitai vai tērpam.

Tikai ievēro mēra sajūtu. Ja tava kleita ir ar drapējumu, ielocēm, volāniem – tas nozīmē, ka ir gana un papildus rotas nav nepieciešamas. Izņemot kādu elegantu rokassprādzi vai greznu, īpašu sprādzi vai piespraudi.

Apavi

Jaunā gada nakts apavi ir svarīga tērpa detaļa.  Joprojām modē ir platforma, tanketes uz augstiem un ļoti augstiem papēžiem. Arvien biežāk un biežāk dizaineru kolekcijās parādās klasiskās kurpes ar asajiem purngaliem. Apaviem raksturīgs daudz siksniņu, šņorīšu un rotu.

Lai šī nakts tev ir īpaša, kaut ko jauno un sen izsapņotu nesoša!

(Materiāls sagatavots, pamatojoties arī uz internetā atrastu informāciju)

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata