Pārmaiņu vējš

skirsanas_sapesIr smagi, kad ir notikusi šķiršanās. Vēl smagāk, ja tā ir negaidīta, nodevīga… Un tomēr… Varbūt pamēģināsim palūkoties uz šķiršanos ar mīļoto (vai ne vairs mīļoto) cilvēku no malas?

Pirmkārt, tā ir iespēja pārskatīt attiecības un savu iekšējo pasauli, jo, katru reizi apstājoties, mēs it kā sastingstam un gatavojamies kaut kam jaunam. Bet izdarot pirmo, jauno soli, mēs uzsākam kustību. Varbūt tā būs virzība ar vairākām pieturām, bet tas mūs padarīs tikai stiprākas? Bet varbūt šķiršanās ir vārda „pārmaiņas” sinonīms?

Kā izdarīt šo soli nākotnē pareizi? Ir svarīgi neatskatīties, pieņemot to,kas notiek. Skan viegli – vai ne, bet izrādās, ka arī praksē tas nemaz nav tik grūti. Galvenais – iztikt BEZ panikas.

Ar ko sākt?

Ar sevi. Atstāj visu aiz muguras – visu kas ir bijis. Nepārskati simtām reižu savas pagājušās dzīves sižetus. Protams, ka ir bijušas patīkamas atmiņas… Pamēģini tās visas it kā sagrupēt un domās izveidot albūmu, kuru šad tad, ja nebūs citas izejas, it kā pārlaposi. Bet ne vairāk. Nekoncentrējies uz bijušo partneri. Atbrīvo savu galvu no melīgām domām. Nekādā gadījumā nekāpies atpakaļ! Tu taču zini, ka atgriezties ir slikta zīme Smaidiņš.

Izvēlamies savu ampluā

Tu domā, ka spēcīgas sievietes lomu vāja sieviete nevar nospēlēt? Tas viss ir atkarīgs no tā, cik liela aktrise esi. Tas, kā tu jūties šobrīd ir ļoti svarīgi. Ja vājuma sajūta joprojām tevi neatstāj, tu nekad nespēsi būt stipra. Gaudot spilvenā, dirnēt mājās – tā ir pierastā šī žanra klasika, bet tā nekādi tev nepalīdzēs virzīties uz priekšu. Pagaudo, padirni, bet tad celies kājās.

Kas varētu līdzēt?

Ir grūti kaut ko rekomendēt, jo mums katrai ir sava dzīve, situācija, bijušās attiecības,super_majsaimniece sāpju slieksnis, bet pamēģināsim izveidot visizdevīgāko ampluā TOP-6:

Tām, kurām ir bērni – super-mammas ampluā. Visa mātišķā mīlestība, ko tu sniegsi saviem bērniem, noteikti spēj paveikt brīnumus! Galvenais – esi patiesa!

Mājsaimnieces ampluā. Kas teica, ka mājasdarbi ir garlaicīgi? Ir TIK daudz veidu kā tos dažādot un neatkarīgi no tā, kāds ir tavs budžets. Regulāri meklē un gatavo jaunas ēdienu receptes, maini mājas uzkopšanas algoritmu, nodrošini sestdienas un svētdienas par savām brīvdienām, lasi vairāk par jaunajām, mūsdienīgajām tehnoloģijām.

Ja savu dzīvi nevari iedomāties bez trenažieru zāles, tad pēc-šķiršanās depresija nevar būt iemesls nolaist rokas un necelt hanteles un negriezt pedāļus. Brīnišķīga izeja – izmēģini sportistes ampluā! Skriešana, pilates, ūdens aerobika… Bet varbūt pievērs uzmanību boksam? J Tas var dot brīnišķīgu iespēju izplūst agresīvajai enerģijai un vienlaicīgi iegūt trenētus muskuļus un pozitīvismu.

Bet varbūt dodies uz Rīgas Lidostu un lidojumu sarakstā atrodi to galapunktu, kurp varētu doties ceļojumā? Ceļotājas ampluā brīnišķīgi paplašina redzesloku, palīdz iepazīt un satikt jaunus cilvēkus, aizmirst pagātni un kļūt elastīgākai. Pie tam, tu iemācīsies saprast dažādas pasaules kultūras.

sieviete_celoNesanāk aizceļot uz ārzemēm? Nekas. Sēdies vilcienā, autobusā, mašīnā, uz riteņa vai motocikla. Meklē SAVU ceļu.

Ja esi “tusētāja” un tavās asinīs plūst daudz enerģijas, neaizmirsti par to, ka nav vērts enerģiju tērēt bez jēgas. Dodies uz jaunām atpūtas iestādēm un izveido jaunu paziņu loku.

Biznesa lēdijas ampluā. Un kāpēc gan, galu galā, neiegrimt līdz pat matu galiņiem biznesā? Šis variants, protams, der tām, kas tiešām mīl savu darbu vai savu biznesu. Bet ja nē….varbūt tieši šis ir tas īstais laiks, kad to mainīt un atdot tam visu savu enerģiju?

Bet, lūk, vēl viens ieteikums: lasi grāmatas. Nav svarīgi vai tu staigāsi pēc tām uz bibliotēku, pirksi jaunas grāmatveikalā vai lasīsi elektroniska formāta grāmatas. Lasi, sapņo, mainies, uzlabo savu valodu! Tas viss nāks tikai par labu tavam jaunajam tēlam. Varbūt ir pienācis laiks paaugties, mainīties, paplašināt savu interešu un redzes loku? Ja tu nevari būt šobrīd par „pusīti”, tad kļūsti par veselu .

Vai visas šīs pārmaiņas var izdoties bez mīlestības? Nē, būs jāatrod tās avots. Tāpēc izplet spārnus un lido uz priekšu – pretim jaunai dzīvei un gan jau arī jaunām attiecībām!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata