Modernas frizūras mātei un meitai

moderna frizura 2011Šodien piedāvāju dažus modernus matu sakārtojumus un frizūru aprakstus 2011.gada pavasara un vasaras sezonai.

Kuri ir mātei, kuri meitai – izvēlies pati Smaidiņš.

Pavasara-vasaras 2011.gada sezonā moderni ir vaļēji, nedaudz viļņaini mati, kas vizuāli izskatās kā pēc vieglas dušas. Īpaši moderns matu tonis ir gaišais un – jo mati garāki, jo labāk.

Šai sezonā ļoti svarīgi, lai matu sakārtojums būtu maksimāli vienkāršs un dabisks, bez liekām detaļām un rotām. Tāds lēmums ir noticis pakārtojoties apģērbu modei, kurā  galvenais akcents šobrīd ir balta blūze. Tā, ka optimālais šīs problēmas risinājums būs zirgaste vai vaļēji mati.

gari blondi mati 2011 (2) gari blondi mati 2011 (3) gari blondi mati 2011 (4) gari blondi mati 2011 (5) gari blondi mati 2011

Pēc dizainera  Andreja Kovaļova domām, matu garumam un griezumam šobrīd jābūt vai  nu nedaudz zemākam par muguras lāpstiņām vai  pilnīgi pretēji – daudz īsākam. Galvenais, lai mati būtu kopti un veselīgi.

Vidēju matu garuma īpašniecēm šai sezonā iesaka matus nēsāt zirgastē. Tomēr nevis pierastā veidā, bet gan saņemot matus nedaudz augstāk un ļoti akurāti. Tāds matu sakārtojums vizuāli liks izskatīties garākai. Tā ir komfortabla frizūra, kas palīdz ļoti ērti saturēt matus visas dienas garumā. Modē ir arī zemu saņemta zirgaste, bet tad tas ir jādara tā – vai nu mati jāsaņem ļoti augstu vai pavisam zemu. Galvenais minimālisms – akurātība un lakoniskums: matiem jābūt gludiem un kārtīgi savāktiem.

zirgaste 2011 (2) zirgaste 2011 (3) zirgaste 2011 (4) zirgaste 2011 (5) zirgaste 2011 (6) zirgaste 2011 (7) zirgaste 2011 (8) zirgaste 2011 (9) zirgaste 2011 (10) zirgaste 2011

Bet vismodernāk šai sezonā ir viegli viļņaini, gari mati, kuri nevērīgi izlaisti pār pleciem. Tā mati izskatās pēc tam, kad tie atbrīvoti no bizes pinuma. Tāpēc galvenais šīs sezonas akcents matu dizaineru vidū tiks likts uz frizūrām gariem matiem.

Pa to starpu īsu matu griezumu īpašniecēm ieteikums tos negriezt vienkārši īsus. Kā piemēri šodien mums būs visiem zināmas „zvaigznes”.
Lera Kudrjavceva nesen veica karē griezumu ar izteikti saīsinātu griezumu aizmugurē un garām matu šķipsnām priekšpusē.  Vienkārši, bet stilīgi un moderni. Pie tam ar šādu frizūru 40-gadīgā “zvaigzne” izskatās daudz jaunāka.

moderns matu griezums 2011 (2)

Tāds karē griezums vienlīdz efektīvi izskatās kā gaišiem, tā arī tumšiem matiem. Par apstiprinājumu tam ir Rihanna ar tādu pašu matu griezumu, tikai asimetriskā variantā.

Rihanna 2011

Keira Knightley vēl pagājušajā gadā kļuva par boba griezuma īpašnieci un esot apstiprinājusi, ka labprāt savus garos matus nomainīja pret īsu matu griezumu.

moderns matu griezums 2011

Arī šovbiznesa zvaigzne Victoria Beckham ir ļoti labs piemērs. Šo visu frizūru priekšrocība ir arī tajā, ka tāda frizūra nosedz vaigu apaļīgumu, izteikti garenisku sejas ovālu vai uz priekšu izvirzītu žokļa formu.

kare griezums 2011

Modē atkal ir blondīnes! Modernākā šīs sezonas matu krāsa – tīrais, aukstais blondais tonis.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata