Modernie 2011.gada sezonas matu toņi

Moderni matu toni Lai dzīvo dabiskums! 2011. gadā, izrādās, tu būsi moderna, ja tava matu krāsa būs dabiska. Un tas ir brīnišķīgi! Pirmkārt, tas ir ērti, jo nav nepieciešams sekot tam kā tie ataug. Otrkārt, daudzām sievietēm ir skaisti savi, dabīgie matu toņi, kas „negriež” acīs ar savu nedabīgo toni. Un treškārt, dabīgi mati pasvītro individualitāti, jo katra cilvēka matu krāsa ir neatkārtojama. Tātad, nākamajā gadā topā būs dabīgās brunetes, blondīnes un rudmates!

Mākslīgās modernās matu krāsas

Bet ko tad darīt tām , kas dažādu iemeslu dēļ ir spiestas mainīt savu dabas doto matu krāsu? Izeja ir viena – piemeklēt tādu matu toni, kas ir ļoti tuvs dabiskajam matu tonim. Nekā briesmīga un sarežģīta.

Blondīnēm ir paveicies – nākamajā sezonā topā būs tieši gaišais matu tonis un tas skaitīsies modernāks par tumšajiem toņiem. Ja esi nolēmusi matus krāsot blondā tonī, pievērs uzmanību vairāk maigajiem toņiem: linu, kviešu un gaiši brūnajiem. Indīgi baltais un pelnu toņi atstāja mūs jau 2010.gadā, bet šogad tiem klāt pievienojas arī dzeltenīgi blondais.

modernie matu toni 2011 modernie matu toni 2011-1

Brunetēm, kuras iemīlējušas piesātināto baklažāna un dziļo melno toni, lai atbilstu modes tendencēm, būs no tiem, tomēr, jāatsakās. Priekšroka būs jādod jebkuriem šokolādes toņiem, kas tuvināti dabiskajam matu tonim. To izvēle ir no dziļa melnās šokolādes toņa līdz karamelizētajiem un piena šokolādes toņiem.

modernie matu toni 2011-2 modernie matu toni 2011-4

Rudmatēm 2011.gadā būs pati lielākā toņu izvēle, jo rudo toņu palete būs visplašākā. Rudmatēm būs ļauts izcelties ar savu spilgtumu un individualitāti, tāpēc modē būs gan bronzas, gan zelta, gan ugunīgais vara tonis.

Matu kolorēšana un melirēšana

Lai mainītu savu imidžu, ir pietiekoši pavisam nedaudz – izbalināt vai pārkrāsot citā krāsā atsevišķas matu šķipsnas. Tamdēļ domātas speciālas procedūras – melirēšana un kolorēšana, kuras var veikt jebkurā salonā.

Bieži vien sievietes šos procesus jauc.

Melirēšana – tā ir atsevišķu matu šķipsnu attonēšana vai tieši otrādi – to nokrāsošana tumšā tonī.

Kolorēšana – tā ir atsevišķu matu šķipsnu krāsošana dažādās krāsās, izmantojot visdažādākos toņus, visbiežāk tuvus viens otram. Kolorēšanas procesā tiek izmantoti 2, 3melirēšana līdz pat 10 toņi, kuri tiek uzklāti pēc kārtas, uz katras šķipsnas atsevišķi. Ja tiks pielietoti dabiskie toņi, šis process veiksmīgi pastiprinās griezuma tekstūru un plānu matu īpašniecei palīdzēs izdevīgi radīt kuplu matu efektu. Savukārt, izmantojot kontrastainus toņus, var radīt spilgtu un ekstravagantu tēlu.

Kreatīvajām modes dāmām mierīgos, dabīgos toņus tiek piedāvāts „atjaukt” ar melirēšanas un kolorēšanas tehnikas palīdzību. Bet, jāievēro, ka nākamajā modes sezonā šīm toņu pārejām jābūt maigām. Tā, lai tās nebūtu acīm redzamas. Moderni būs mainīt dažādus vienas krāsas matu toņus. Garos matos, visā to garumā varēs pakāpeniski mainīt matu toni no gaišā līdz pat tumšajam.

Un tātad! Lai 2011.gadā tu būtu moderna dāma, matu krāsošanai, ja to darīsi,  jāizvēlas dabīgus matu toņus. Tomēr neaizmirsti, ka tonim, kuru tu izvēlies ir tev jāpiestāv, nenovēršot uzmanību no tava dabiskuma, tavas individualitātes, bet tieši otrādi – to izceļot un pasvītrojot. Ja tu būsi izdarījusi pareizu krāsas un toņa izvēli, nākamajā sezonā tu būsi vinnētāja!

Uz tikšanos kādā no buduāra stūrīšiem,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Pavisam nedaudz laika atliek līdz Jaunajam 2011.gadam. Tas nesīs jaunas, savādākas modes tendences, novirzienus un tai skaitā jaunus matu griezum ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Šodien piedāvāju dažus modernus matu sakārtojumus un frizūru aprakstus 2011.gada pavasara un vasaras sezonai. Kuri ir mātei, kuri meitai – izvēli ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 

Tags: , , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata