Par svētību un pārpilnību

parpilniba (4)

Daudzi cilvēki mūsdienās dzīvo nemierā, uztraucoties par materiālajām vajadzībām šodienā, bailēs par savu nākotni, skopumā, apskaužot citus cilvēkus par viņu bagātību un veiksmi, ar domām par jebkādu labumu trūkumu.

Tas notiek tāpēc, ka cilvēks ir pats uzstādījis savus prāta ierobežojumus, domājot, ka materiālo pasaules labumu skaits uz Zemes ir ierobežots un nav pieejams ikvienam un katram. Ja viņš jūt nepieciešamību, kaut kā trūkumu – tas ir tikai tāpēc, ka viņš nesaprot sava prāta lomu, to faktu, ka domas un jūtas ir spēks, kas rada mūsu materiālo pasauli.

Kad cilvēks savas spējas apzinās un tām tic, viņš spēj materializēt savā dzīvē jebkuras lietas, viņš atbrīvos savu dzīvi no visām raizēm un negatīvisma indes. Šodien mēs parunāsim par to, kā piesaistīt pārpilnību.

Kā izmantot savu prātu, lai piesaistītu pārpilnību

“Jums ir jādomā par pārpilnību, jāredz pārpilnība, jāsajūt pārpilnība, jātic pārpilnībai. Neļaujiet nevienai domai par ierobežojumiem iekļūt jūsu prātā. “

Robert Collier

Visumā ir pārpilnība. Tajā ir gana it visa un ik katram. Tā ir piepildīta ar mīlestības, laimes, prieka, enerģijas, radošu ideju, skaistu lietu un notikumu pārpilnību. Ir tik vien jāizdara, kā jāpieslēdzas ar savu prātu šīs pārpilnības avotam. Cilvēka spējām domāt nav ierobežojumu. Tāpēc cilvēks ir spējīgs radīt savu jauno pārpilnības pasauli, mainot savas domas.

Visums dod cilvēkiem to, ko viņi vēlas savā dzīvē gūt. Par Pievilkšanās Spēku mēs esam dzirdējuši visi. Ikvienam cilvēkam piemīt brīnišķīgs spēks, un nav nekādu ierobežojumu tam, ko viņš var radīt pats ar savu prātu.

parpilniba (3)

Ja cilvēks slimo vai viņam kaut kas ir nepieciešams – tas liecina par to, ka viņš neapzinās sava prāta spēku, un nezina, kā to izmantot. Labāk ir sapņot, gribēt, alkt kaut ko iegūt, nekā sūkstīties, nožēlot vai skaust. Viss, kas zūd no mūsu uzmanības loka – bālē un pazūd, bet tas, ko mēs domājam un runājam – vairojas. Mēs varam atvērties pārpilnībai, atkārtojot afirmācijas.

Pārpilnības un labklājības afirmācijas

Es ticu pārpilnībai.

Es piesaistu savā dzīvē labklājību.

Tieši šobrīd es pateicos un pieņemu Dievišķo pārpilnību.

Es baudu savā dzīvē naudas pārpilnību.

Es apbrīnoju pārpilnību manā dzīvē, un esmu pateicīga par visu, kas man ir.

Es paplašinu savas dzīves pārpilnības telpu.

Es veidoju savu jauno pasauli piepildītu ar pārpilnību.

Es ar pateicību pieņemu pārpilnību un labklājību visās dzīves jomās.

Pārpilnība, pārticība un labklājība pastāvīgi nāk pie manis. Es baudu jaunu dzīvi!

Nepalaid garām iespēju justies kā bagātā, neizmērojamā Visuma daļai. Katru reizi, kad atrodies upes, jūras, ezera krastā, apbrīnojot dabas skaistumu, iedomājies, ka šī pārpilnība ir radīta tev. Paskaties uz ūdeni, iedomājies, cik daudz tajā ir ūdens pilienu, pastiep pretī šim ūdens avotam rokas un saki skaļi vai domās, mierīgi un pārliecinoši:

“Mana neizmērojamā pārpilnība ir kā neizsmeļama Visuma bagātība. Esmu atvērta bagātību plūsmai, kas pastāvīgi piepilda manu dzīvi. ” Izdarot vairākas dziļas ieelpas, iedomājies, ka tu piepildi sevi ar svaigu, tīru enerģiju un saki: “Lai vairojas mana pārpilnība!”

Cilvēkam, kas ir noskaņojies uz pārpilnību it visā, nepastāv nekādi šķēršļi, viņš visu sasniedz viegli un ar prieku.

Lai paātrinātu vēlamā iegūšanu, tev ir:

 • jāredz viss skaistais ap sevi;
 • jāslavē Dievs, dzīve un viss, ko tev Viņš ir devis;
 • pateicies par visu kas tev pieder;
 • svētī sevi, savu dzīvi un cilvēkus, kas tev apkārt.

Svētīšana

Svētība – tā ir laimes un veiksmes vēlēšana. Mēs reti savā dzīvē izmantojam svētību,parpilniba (2) visbiežāk to pieņemts darīt kāzās un, svētot bērnus. Un tikai tie cilvēki, kas apmeklē baznīcu, zina milzīgo svētības spēku, lūdzot Dieva žēlastību un priestera svētību.

Cik gan bieži cilvēki nolād savus ienaidniekus, atriebjas, tā vietā, lai viņus svētītu. To ir grūti pieņemt uzreiz, bet ienaidniekus ir jāsvētī. Kad mēs svētījam konflikta vaininiekus, mēs it kā izšķīdinām nesaskaņas un aizvainojumu un pie mums atgriežas svētība. Protams, sevi ir jāpārvar un jāsvētī ar tīru sirdi un mieru tajā. Jo…mēs taču zinām: ko dosi otram, tas atgriezīsies pie tevis un dubultā vai pat trīskārši. Ja uz cilvēku turēsi ļaunu prātu, dusmosies, pie tevis nekādi neatgriezīsies svētība, bet gan tikai negatīvā enerģija. Dubultā vai trīskārši.

Svētības afirmācijas

Es svētīju sevi ar mīlestību un prieku.

Es svētīju savu dzīvi.

Es svētīju savu darbu.

Es svētīju savus vecākus.

Es svētīju manu vīru (sievu).

Es svētīju savus bērnus.

Dievs svētī mani!

Dievs svētī manus bērnus!

Dievs svētī manus vecākus!

Dievs svētī manu vīru (sievu)!…

Kad mēs slavējam, pateicamies un svētījam, mēs izstarojam mīlestību un piesaistām to vēl vairāk. Slavēšana padara mūsu pasauli daudz patīkamāku, skaistāku, harmoniskāku. Pateicība piesaista mūsu dzīvē vēl vairāk to, par ko mēs gribētu pateikties.

Arī es agrāk turēju dusmas uz saviem pāri darītājiem, saviem parādniekiem, tiem, kas pameta, piekrāpa utt.utt. Mēs visi ar to sastopamies, jo arī paši bieži vien esam tādi. Un tieši caur šo cilvēku svētīšanu – ikkatra svētīšanu, varbūt pat sākumā ne tik patiesi, bet tomēr to darot, es sapratu, ka tas patiešām „darbojas” – vispirms pats kļūstot tīrs to šī visa, tu spēsi padarīt tīrākas domas, vārdus, darbus, slavēšanu, svētību. Un tā svētot, pēc kāda laika tu saproti, ka tu tiešām esi šim cilvēkam piedevis.

parpilniba

Es atceros ļoti labi to sapni, kurā es apskāvu sievieti, kura man bija pāri nodarījusi un uz kuru es ilgi biju dusmīga. Un tai rītā es pamodos ar tādu fantastisku sajūtu, ar mīlestību pret viņu, kura man nav zudusi vēl joprojām! Un interesantākais, kā tā rīkojoties, tu sāc mīlēt katru cilvēku, katru garāmgājēju, tu nedusmojies uz to vīrieti, kas stāv tev priekšā rindā un burkšķ vai lamājas un visu tikai kavē, tu nedusmojies uz bērniem, vīru vai to sievieti, kas nekādi nevar nomierināt savu suni apakšējā stāvā vai tantiņu, kas iet tik lēni tev pa priekšu… Tu izstarojot mieru, mīlestību, saņem atpakaļ neko citu kā to pašu – mieru un mīlestību. Vai dubultā, vai trīskārši? – nezinu. Bet saņem gan. Ko sēsi, to pļausi… vai ne?

Viss labākais, kas ir uz šīs Zemes, šai pasaulē, mūs gaida! Ir vienkārši jāiemācās to saņemt, izmantojot labas domas un jūtas. Tas palīdzēs mums atbrīvoties no visa sliktā, padarīt dzīvi labāku un veiksmīgāku.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Gerda

  Paldies par tik jauku rakstu!

   
   
   
 • YanaY

  Kā balzāms dvēselei! PALDIES!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata