Veiksmes vibrācijas

laimiga_sieviete (2)Pilnīgi neticams fakts… bet, tiklīdz izpratīsi tā nozīmi, tu uz visiem laikiem mainīsi sarunas manieri ar sevi: tu nonāksi pie ticības sev it visā, ko tu sev atkārto, ar nosacījumu, ja to atkārtosi bieži.

Pasaki sev pietiekami bieži, ka esi neveiksminiece – un tu sāksi tam ticēt. Pasaki sev daudzas-daudzas reizes, ka esi lemta diženumam – un tu piekritīsi šim apgalvojumam un pieņemsi to sev, kā savas rīcības ceļvedi. Un aizraujošākais tajā visā jau ir tas, ka tu pati izlem, kurus vārdus sev teikt. Mēs nevaram apturēt savu iekšējo balsi, bet mēs varam izvēlēties tekstu, kādu tā runās. Tas ir atkarīgs no mums: izdarīt tā, lai mūsu iekšējā balss kļūtu par mūsu dzīves pozitīvo spēku.

Neatkarīgi no tā, vai tavas deklarācijas būs rakstiskas vai mutiskas, princips paliks tas pats. Tu pati izvēlies domas, kuras apmeklēs tavu prātu. Rūpīgi izvēlies to, ko tu saki pati sev un esi uzmanīga. Pēc īslaicīgas neveiksmes vai negatīvas pieredzes gandrīz vienmēr seko negatīva saruna pašai ar sevi. Mēs pašas pat nesapratīsim un nepamanīsim, kā iekšējā balss sāks runāt: “Esmu neveiksminiece”, “Tas viss ir bezcerīgi”. To zinot, tev ir jābūt uzmanīgai un, ja tas notiek, ātri pieķer un pārtrauc sevi. Neesi pārāk stingra pret sevi. Esi sev laba draudzene. Baro sevi ar lielām atbalsta un iedrošinājuma devām. Jautā sev: “Kādus vārdus es varu sev teikt šodien, lai tie mani atbalstītu, uzmundrinātu un palīdzētu man?”

Veiksme – tas ir ne tikai psiholoģisks uzstādījums. Tās ir arī enerģijas vibrācijas, pie tam ļoti spēcīgas vibrācijas. Tie, kam tādas piemīt, burtiski izstaro pārliecību par sevi, kuru tūlīt pat uzreiz jūt arī apkārtējie. Interesantākais, ka “veiksmes vibrācijas” viegli un dabiski piesaista vēl lielākus panākumus. Šai parādībai raksturīgi impulsi un spēks un tos var izmantot atkal un atkal par labu sev. Cilvēki, kas to saprot, panākumu vibrācijas radīšanas un uzturēšanas procesu padara par ieradumu.

173975101

Lai sevī radītu panākumu vibrācijas, vispirms ir jāsāk sevi uztvert kā veiksmīgu cilvēku. Tu dari to, regulāri pievēršot uzmanību visām savām pozitīvajām īpašībām, kas tev ir, kā arī esošajiem vai pagātnes sasniegumiem. Atrodi tieši šobrīd, šajā momentā laiku, lai sastādītu vismaz desmit savu pozitīvo īpašību sarakstu. Iekļauj tajā ne tikai acīmredzamās īpašības – ieraksti tajā visas.

Kad šis saraksts ir gatavs, ļauj savam prātam uz pāris minūtēm aizkavēties pie jau sasniegtajiem panākumiem. Ej uz priekšu ar augstu paceltu galvu un sajūti lepnumu. Sajūti, ka tu esi lieliska. Sajūti panākumu elpu. Dari to katru dienu piecas minūtes – un tu sāksi radīt sevī panākumu vibrācijas.

Ļauj katram panākumam, ko tu esi sasniegusi gan pagātnē, gan tagadnē, būt par tavu potenciālo spēka avotu. Bieži gadās tā, ka kaut ko būtisku un svarīgu sasniegušas, mēs dažu dienu garumā šai sakarā jūtamies labi, un, ja paveiksies, šī sajūta saglabāsies pat pāris nedēļas, bet mēs jau būsim paspējušas aizrauties ar citiem jautājumiem. Pārāk ātri mūs pamet gandarījuma sajūta. Dažreiz mēs pat vispār aizmirstam, ka esam kaut ko sasniegušas. Mēs ļaujam aiziet prom tām panākumu vibrācijām, kas bija radušās no mūsu sasniegumiem, un mēs zaudējam tās. To nevar nosaukt citādi, kā par neapdomīgu spēcīgās “panākumu enerģijas” izšķērdēšanu. Mēs varam atkal un atkal izmantot panākumu enerģiju, kas ir dzimusi pagātnes sasniegumu rezultātā, pie tam ar ļoti pozitīviem rezultātiem, bet, mūs, diemžēl, nekad nav mācījuši kā tas jādara.

Regulāri fokusējies uz visiem saviem sasniegumiem- šādam nolūkam var pat izmantot kādu no tiem notikumiem, kas notika pirms pieciem vai pat desmit gadiem. Tu varētu teikt: bet tas viss ir pagātnē… Tā ir, tas tiešām ir noticis pagātnē, bet panākumu enerģija, kas tiek radīta tagad, koncentrējoties uz šo pagātnes sasniegumu, rodas te un šobrīd, un tā var palīdzēt tev sasniegt turpmākos panākumus.

Neatliec šo procesu, atrodi laiku un:

 • Izdari savu spēju, talantu, pozitīvo īpašību inventarizāciju.
 • Izveido divpadsmit iemeslu sarakstu, kas paskaidro kāpēc tu domā, ka spēsi uzstādīto mērķi sasniegt.
 • Ja tev atradīsies vesels ducis iemeslu, kāpēc iecerētais tev noteikti izdosies, un tu vienmēr turēsi to gatavībā savā galvā, tevi nekad neaizkavēs un nesaputros īslaicīgas kavēšanās un neveiksmes vai citu cilvēku mēģinājumi tavus centienus apstādināt.
 • Šim sarakstam pievērsies katru dienu.
 • Ļauj šim sarakstam visu laiku dot tev pārliecību un enerģiju.
 • Turpini aizpildīt to, atklājot sevī arvien jaunas un noderīgas īpašības.
 • Ikreiz, kad tu jutīsies nomākta vai uzvarēta, tas darbosies kā drošības tīkls, kas tevi satvers brīdī, kad tu nejauši grasīsies krist.

Veiksme nāk pie tiem, kas ir orientēti uz panākumiem. Neveiksme apmeklē tos, kas, pavirši izturoties pret nepieciešamību pēc pastāvīga pozitīva lādiņa, sāk justies kā neveiksminieki. Mums visiem ir gan veiksmes, gan neveiksmes. Mēs visi piedzīvojam gan uzvaras, gan sakāves. Ļauj neveiksmēm un sakāvēm no savas atmiņas pazust un izkust nebūtībā. Aizmirsti par tām. Bet savus veiksmes stāstus un uzvaras gan nekad nedrīkst aizmirst. Tiem jāpaliek tavā tuvumā un tos jātur gatavībā, lai pastāvīgi izjustu tos atkal un atkal – vienmēr. Turi tos sev iekšpusē, kā uzvaras karogu un ļauj tām piepildīt sevi ar spēku. Tās vienmēr tev labi kalpos.

Meditācija „Mana baznīca”

Aizver acis un iedomājies to vietu, kur tev būtu labi – ļoti labi. Tā var būt baznīca, reāla1317082 vai iedomāta, tā var būt niša kādā klintī, arī reāla vai iedomāta, vai īpaša istaba vai jebkurš patīkams dabas stūrītis, kur tu jūties tur mītošo labo gariņu aizsargāta.

Tikai tavā svētvietā ir noteikti jābūt durvīm – iedomātām durvīm. Iedomājies šīs durvis, kuras atvērt vari tikai tu, tāpēc ka nevienam nav un nevienam nevar būt no tām atslēgas. Tu atver šīs durvis – nokļūsti tavā svētajā vietā. Un tiklīdz tu tajā ieej, pār tevi sāk līt balta, tīra gaisma – tu nokļūsti šīs gaismas lokā, tās aizsardzībā un šī tīrā, baltā gaisma piepilda tavu ķermeni un visu tavu būtību, tā aizsargā tevi un dziedina.

Ja tev izdosies visu skaidri iedomāties un sajust ar visiem saviem maņu orgāniem, tava dziedināšana būs sākusies, kaut arī tu vēl tikai esi sākusi meditēt. Noskaņojies uz to, lai tavā iedomātajā svētvietā ar tevi notiktu kaut kas brīnišķīgs.

Tagad tu vari vienkārši sēdēt, tu vari kontrolēt savu elpošanu. Un šie pirmie meditācijas soļi kļūs par to, kas aiznesīs prom no tavas dzīves sliktās domas, sajūtas, uztraukumus un bailes.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   1. Nēsāsim krāsainu apģērbu. Cilvēki, kas nēsā tikai melnu apģērbu vien, kā likums, cieš no tās saucamās „atstumtā” traumas. Ar to viņi ...

 • Ir pirmdiena un sākas jauna darba nedēļa. Kaut arī – tam jau nav nozīmes, jo tikpat labi šodien var būt tava dzimšanas diena, tikpat labi 1.janvār ...

 •   Mēs ļoti bieži ar savām mammām strīdamies, par ko vēlāk lamājam paši sevi. Pat, ja viņām nav taisnība, mammas mums vēl tikai labu...bet ...

 • Runā, ja vīrietis necienīgi izturas pret sievieti, tad veiksme viņam pagriež muguru. Kāpēc tas tā notiek? Sievietes radošā domāšana ir daud ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata