Kad veiksme vīrietim pagriež muguru…

laimiga_sieviete

Runā, ja vīrietis necienīgi izturas pret sievieti, tad veiksme viņam pagriež muguru. Kāpēc tas tā notiek?

Sievietes radošā domāšana ir daudzas reizes spēcīgāka nekā vīrieša, tāpēc tās spēja ietekmēt likteni ir ļoti augsta – gan savu likteni, gan vīra likteni…

Kad sieviete attiecībās izjūt prieku un laimi, kad viņa ir apmierināta, viņas vīrietis kļūst veiksmīgs, viņa priekšā paveras visas durvis, viss kļūst iespējams un veiksme viņam sāk sekot burtiski pa pēdām.

Jo – esot šādā iekšējā stāvoklī, laimīga un apmierināta, sieviete ar savu radošās domāšanas spēku vīrieti svētī ar veiksmi un piesaista viņa dzīvē labvēlīgus notikumus.

Caur sievieti pie vīrieša tiecas vai nu labestības, veiksmes un labklājības plūsma, vai arī visu graujošā posta plūsma…

Sieviete ir ļoti cieši saistīta ar smalkām sfērām un ar pasaules enerģiju, tāpēc viņas domas, viņas iekšējais emocionālais stāvoklis, kas formē fizisko notikumu plānu, ātrāk īstenojas. Ja sieva nav apmierināta ar ģimenes dzīvi, nav apmierināta ar vīru, viņam būs grūti realizēt sevi un būs grūti gūt panākumus…

Kāpēc gudri vīri nežēlo naudu, lai savas sievietes iepriecinātu ar jaukām dāvanām, kāpēc viņi cenšas viņas pasargāt no jebkura nepatīkama darba, notikuma un cenšas pēc iespējas vairāk viņu dzīvē radīt patīkamus iespaidus? Ne jau tāpēc, lai sievām akli izdabātu. Viņi zina, ka apmierināta sieviete – ir visas ģimenes labklājības un laimes avots.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • marcus

  To pašu varētu teikt arī par vīrieti, ja vīrietis nebūs apmierināts un laimīgs, nez vai arī sieviete tāda būs!

   
   
   
  • Nu re….tā arī domāju…TIK bieži saņēmām vīriešu lūgumus ielikt mūsu blogā kaut ko arī priekš viņiem un re – tiklīdz, beidzot, to izdarām, bumbiņas sitiens atpakaļ. Kāpēc tā? Viss šis blogs veltīts sievietēm un mēs nemaz neglaudām šajos rakstos mūs, sievietes, “pa galviņu”…Un tas, ka problēma ir vienmēr abos (ja šo tēmu gribas, Marcus, risināt dziļāk), mēs zinām. Šis rakstiņš bija veltīts gan vīriešiem, gan sievietēm. Un katrs, laikam, no tā izlobīs to, kas sāp vai svarīgāks vairāk…Bet bieži vien tā sāpe ir paša vien vainas dēļ… Un šis raksts nemaz nepauž to, ka pie visa tagad vainīgi vai par visu atbildīgi ir vīrieši. Vienkārši, tas ir aicinājums padomāt kā ir TAVĀS attiecībās, kā ir TAVĀ mājā un kāds esi TU. Sieva lai domā pati. :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata