Kā ģimenē “iemīcīt” mīlestības enerģiju

ka_uzlabot_attiecibas

Nevienam nav noslēpums, ka ēdienam, kuru mēs gatavojam, piemīt liels spēks un šī spēka kvalitāte atkarīga no tā, kādas domas mēs tajā ieguldām tā pagatavošanas laikā. Vai esi ievērojusi cik spēcīgas enerģijas piepildīta ir ēdienreize, kurā visi ģimenes locekļi ēd tevis pagatavotu boršču (kuram veltīji gandrīz 2 stundas), cepeti vai pašceptu pīrāgu?

Daudzās pasaules kultūrās ēdienreizei piemīt sakrāla nozīme un daudzas garīgās tradīcijas aizliedz ēst pie viena galda ar cilvēkiem, kuriem ir “netīra” apziņa, jo tieši caur šo kopīgo ēdiena uzņemšanas procesu cilvēki apmainās gan ar apziņu, gan dzīves uztveri, gan noskaņojumu.

Ēdot pie viena galda kopā ar negodīgiem cilvēkiem, kuri klačojas, runā sliktu, lamājas, jūs pārņemsiet viņu dzīves uztveri, pie tam tas notiks ne uzreiz, bet pakāpeniski.

Tāpēc ļoti gudri un pareizi ir ēst mājās, ģimenes un tuvinieku lokā – kopā ar tiem, kas tev vēl laimi un arī garīgu un cildenu cilvēku lokā.

Sievietēm, kuras vēlas izveidot spēcīgu, laimīgu ģimeni, ir daži seni, bet ļoti patiesi norādījumi kulinārijā:

Ir ļoti labi, ja sieviete kaut ko cep – nav svarīgi vai tās ir kūkas, pankūkas vai tortes. Tiek uzskatīts, ka mīklai piemīt īpaša mīlestības enerģija, un jo ilgāk sieviete mīklu mīca, jo stiprāka būs ģimene. Kamēr viņa gatavo mīklu, viņa ar savām domām tajā var iemīcīt gan mīlestību, gan labklājību, gan veselību. Milti tiek uzskatīti par zemes enerģiju, bet garšvielas par īpašiem „mājas gariņiem” un, kad sieviete mīca mīklu, viņa iemīca turpmāko savu tuvinieku dzīvi.

Uguns tiek uzskatīta par likteņa elementu un, nododot mīklu ugunij, to cepot, sieviete rada savas ģimenes un katra ģimenes locekļa likteni.

– Jo ilgāk tiek gatavots ēdiens, jo stiprākas attiecības.

– Jo lielāka ēdienu dažādība uz galda, jo daudzveidīgākas un bagātākas būs attiecības un noskaņojums ģimenē.

– Pagatavotā kulinārā brīnuma skaistums formē sievietes skaistumu…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata