Rasas noslēpums

rita_rasaKurš no mums kaut reizi mūžā agrā rītā nav apbrīnojis uzlecošās saules staros vizuļojošos rīta rasas pilienus? Iedomājies? Katrā, burtiski katrā rasas pilienā ir koncentrējusies tīra zemes un saules enerģija.

Pateicoties spēcīgajām, katrā šajā pilienā esošajām terapeitiskajām īpašībām, var ārstēt daudzas slimības – par šīm rasas spējām jau zināja mūsu senči un prasmīgi tās izmantoja.

Riti, riti rīta rasa

Gar ozola lapiņām,

Tā ritēja ļauna diena

Garām manu augumiņ’.

Kas tad ir šie pilieni? Tas ir kondensāts, kas veidojas uz zāles vai citām virsmām un tas ir destilēts ūdens bez jebkādu vielu piemaisījumiem.

Augu šūnas satur dažādas organiskās vielas, minerālvielas un augu ziedputekšņus. Ar mitrumu piesūcinātā auga lapa un rasas piliens veido vienotu ūdens tilpni. Saskaņā ar fizikas likumu par osmotisko spiedienu, augu ekstrakti un minerālsāļi pārvēršas šķidrumā, kas atrodas uz auga virsmas. Bet mēs taču zinām, cik vērtīgi ir mūsu augi, kādas ārstnieciskās īpašības tiem piemīt, kādām slimībām tie palīdz cilvēkiem – līdz ar to kļūst skaidrs, kāpēc rasa kļūst tik vērtīga mūsu veselībai.

Pusnaktī savākta vakara rasa ir ļoti nomierinoša dažādu stresu gadījumos, palīdz, kad ir bezmiegs. Tā lieliski uzlabo imunitāti, dziedē brūces, tai piemīt pretsēnīšu un pretiekaisuma īpašības. Ar vakara rasu ārstēja slimības, kuru cēlonis bija saistīts ar psiholoģiskām vai emocionālām traumām, stresu. Dažas no šīm slimībām ir stenokardija, kuņģa čūla un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, seksuālie traucējumi, neirozes un fobijas.

vakara_rasa

Pēc saules lēkta vāktai rīta rasai piemīt pozitīva enerģētika. Nokļūstot uz rasas piliena, saules stari aktivizē rasas piliena ķīmiskās sastāvdaļas. Ar rīta rasas palīdzību ārstē iekaisumu slimības, pagarina remisiju, hronisko slimību gadījumos.

Lai mēs būtu veselas un skaistas, katru reizi, kad vien ir iespēja un tiklīdz zāli pārklāj rasa, centīsimies pa to pastaigāt basām kājām vai pat kaili nopeldēties tajā, pēc tam ietinoties rītas rasā samitrinātā audumā vai – kaut vai nomazgāt seju.

…Vai šīs vienkāršās lietas esam aizmirsuši? Vai savā dzīves virpuļa steigā šīs senču zināšanas pavirši pametuši malā, ierokoties, mūsuprāt, daudz gudrākos zinātnisko pētījumu sasniegumos un cerot, ka krēms, ko esam PAŠI radījuši, būs daudz efektīvāks par Dieva radīto un doto rīta rasu…? Pie tam….tās tiek tik daudz „saražots”, ka pietiktu mums katram, un tā nekad nebeigsies un ir un būs saņemama katru vakaru un katru rītu…atkal un atkal.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēs ļoti bieži ar savām mammām strīdamies, par ko vēlāk lamājam paši sevi. Pat, ja viņām nav taisnība, mammas mums vēl tikai labu...bet ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Daudzas slimības labi reaģē un pat tiek ārstētas, izmantojot vienkāršu un ērtu metodi, kas bija zināma japāņiem jau daudzu gadu simtu garumā. Sil ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Daiga Lapiņa

  Labdien.
  Ļoti vēlētos piereģistrēties Jūsu mājas lapā..
  Paldies

   
   
   
  • Daiga! Reģistrēties pie mums nekur nevajag, bet, ja katru otrdienas rītu vēlaties saņemt jaunumus un neko nekad nepalaist garām, tad to varat izdarīt šeit >>>, pretī saņemot bezmaksas stila veidošanas e-grāmatiņu/. Laipni lūdzam mūsu lokā! :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata