Ko nēsāsim mājās

Majas tērps (19)Intereses pēc parēķini cik daudz laika tu pavadi mājās. Ja tu strādā, tad, apmēram, astoņas stundas tiek pavadītas darba vietā, vēl septiņas-astoņas miegam. Pāris stundas tiek tērētas ikdienas problēmu risināšanai. Kas tad paliek pāri?

Ikdienā apmēram piecas-sešas stundas mēs pavadām mājās. Uzturēšanās ģimenes lokā pati par sevi rada vēlmi atpūsties un sniedz iekšēja komforta sajūtu. Bet par ārējo komfortu mums jāparūpējas pašām.

Nekādas dižās idejas es tev šai rakstā nesniegšu…šis raksts būs vienkāršs aicinājums paskatīties uz sevi, kad esi mājās.

Pavēro sevi uzmanīgi: kad esi mājās, kas tev ir mugurā? Cerams, ka ne izstaipītas sporta bikses un nonēsāts topiņš. No vienas puses, it kā pamatoti, skan apgalvojums: vienalga neviens neredz… Bet piekrīti, IR patīkami apģērbt skaistu, mīkstu, ērtu mājas apģērbu, kurš rada komforta sajūtu pēc garas dienas, kas pavadīta oficiālā kostīmā vai šaurā kleitā. Pie tam, vienmēr var ierasties negaidīti ciemiņi un sarkt un atvainoties par savu ārējo izskatu ļoti negribētos…

Tik ļoti gribas atpūsties no kostīma, šauriem džinsiem vai kustības ierobežojošas kleitas. Ko tad darīt? Piekrīti, ka katru dienu saposties tā, it kā ej uz pirmo randiņu, ir diezgan muļķīgi. Vēl muļķīgāk, pastāvīgi nēsāt zīda nakts kreklu un peņuāru. Īsi šorti un topiņi der tikai jaunām meitenēm…Tad ko mums izvēlēties?

Mūsdienās jēdzieni „mode” un „mājas apģērbs” krustojas, kā rezultātā rodas diezgan interesanti varianti. Piemēram, kaut vai mājas halāti. Vēl pirms dažiem gadiem tie bija nenosakāma griezuma, negaumīgiem rakstiem nobērti maisveidīgi apģērbi…

Vispirms nolemjam, ka “nestrebsim karstu” un vienosimies par to, ka nekā slikta halātiņā nav. Tieši otrādi – tīrs, jauks, viegls halātiņš ir daudz pievilcīgāks par vecu topiņu un saplēstiem džinsiem. Bez tam, daudziem vīriem patīk tieši šāds – „mājīgs” sievas variants. Ja vēlies nēsāt topiņu , tad tam jābūt tīram un skaistam. Starp citu, jautras tematikas topiņi var omu uzlabot arī vīram. Bet, uzklājot vieglu make-up , tu, it kā, uzstādi noteiktu latiņu arī viņam.

Majas tērps (10)Majas tērps (14)Majas tērps (16)Majas tērps (18)

Mūsdienu halāti, mājas kleitas – tie ir skaisti, visdažādāko modeļu mājas tērpi. Viegli halāti siltajai sezonai, blīvi un silti – aukstajai, mīksti, pūkaini frotē halāti, kuros vari ietīties pēc dušas vai vannas procedūras.

Bez halātiem ļoti sievišķīgi un romantiski izskatās kleitas-sarafāni. Ar zīda izšuvumu, volāniņiem rotāts sarafāns izskatīsies vēl interesantāks. Šāds tērps iederēsies ne tikai pasīvas atpūtas brīžos ar žurnālu rokās, bet arī draudzenes uzņemšanai, kas ieskrējusi, lai izdzertu tasi kafijas.

Majas tērps (8)Majas tērps (20)Majas tērps (24)Majas tērps (25)Majas tērps (26)Majas tērps (29)Majas tērps (30)

Halātiņš ļoti ērts ir arī māmiņām, kuras baro bēbi. Tāpēc aizmirsīsim „halāts – tas ir slikti” zīmogu. Biedējoši, drīzāk, izskatās nemazgāti mati un nekopti nagi.

Majas tērps (32)Bez halātiem mājās var nēsāt arī daudz ekstravagantāku, neordinārāku apģērbu. Ja tā izvēle ir gaumīga, tu izskatīsies diezgan interesanti un stilīgi.

Mājas apstākļos diezgan ērts ir apģērbs, ko komplektē no legingiem vai reitūžiem un brīva, lielāka izmēra topiņa, kreklveida blūzes vai brīva svītera.

Šāds tērps izskatās diezgan seksīgi un it kā tīši radīts sievietēm, kurām ir skaistas kājas.

Mājās ērti ir kombinezoni, precīzāk, puskombinezoni. Šāds kombinezons labi izskatās ar plānu džemperīti, topiņu vai kreklveida blūzi.

Mājas apģērbs ir mantojis arī sportiska apģērba elementus. Nav brīnums, jo sportiskais tēls – tas ir aktivitātes, ērtības, veselības un enerģijas iemiesojums. Šis variants ļoti patiks mērķtiecīgām, ar dinamisku dzīves stilu apveltītām sievietēm.

Majas tērps (3)Majas tērps (4)Majas tērps (5)Majas tērps (9)Majas tērps (28)homewear-incanto-fall-winter-2010-2011-6
Nebūtu slikti piemeklēt attiecīgus mājas apavus. Arī šai gadījumā šobrīd ir pieejami visdažādākie varianti. Daudzi mājas apavi šo to ir mantojuši no ielas apaviem: ziemas zabāciņiem līdzīgi mājas apavi noderēs ziemai, bet vasarai – baletčībiņas.

pidžamu ballīte (2)Domāju, sakomplektēt jauku, ērtu un modernu mājas komplektu nemaz nav tik grūti. Būs absolūti gana, ja noteiksi kādā apģērbā tu jutīsies vislabāk.

Un tad var, piemēram, droši organizēt tik populārās pidžamu ballītes, jo arī mājās laiku var pavadīt jautri un interesanti.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • arī majās nedrīkst staigātnenonoteiktas formas,nenoteikta vecuma bezformīga rītakleitā

   
   
   
 • Es parasti majaas censos nonesat jau nonesataas kleitas,kas nav tik spozas araa iesanai, bet majaas tas izskataas labi un ja ir peksns ciemins, neizskaties slikti!
  Sieviete izskataas skaisti, ja ari majaas sevi nedaudz uzfrisina, ari pasai uzlabojas garstavoklis…..

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata