Par oranžo krāsu mūsu garderobē

oranza_krasa_apgerbaAk, šis jautrais un siltais oranžais – rudens lapu, mandarīnu un ķirbju krāsa! Īstena rudens krāsa! Oranžā ir vissiltākā krāsu paletes krāsa, jo tai nav vēso toņu. Psihologi apģērbā to iesaka izmantot krāsu terapijas nolūkos, jo tā palīdz cīnīties ar depresiju, nospiestības sajūtu un sliktu garastāvokli.

Šī krāsa un visi tās toņi iederas ne tikai atpūtas un sportiskajos apģērbos. Tā labi izskatīsies arī rudens lietišķajos, romantiskajos un elegantajos komplektos. It īpaši, ja tā ir kopā ar pelēko. Šis divas krāsas brīnišķīgi sader kopā un ļoti veiksmīgi viena otru līdzsvaro.

Oranžā krāsa ir praktiski tikai silto sezonu paletēs – tātad, ja mēs strikti sekotu visiem krāsu izmantošanas un stila veidošanas noteikumiem tā būtu jānēsā tikai pavasara un rudens tipa sievietēm. Bet labā ziņa ir tā, ka oranžās krāsas paletē ir vairāki toņi un, ja tu izvēlēsies pareizo, tā spēs ne tikai uzlabot tavu garastāvokli un tavu komplektu padarīt „dzīvāku”, bet arī akcentēt tavu dabisko skaistumu.

krasu_kombinacijas_ar_oranzo (11)oranzas_krasas_toni

Apskatīsim dažus.

 • Gaiši oranžs. Maigs aprikožu tonis, kas piestāvēs gaišas ādas un matu īpašniecēm, jo tas akcentē viņu delikāto skaistumu. Šim gaiši oranžajam ir arī citi nosaukumi: persiku, persijas oranžais.

persijas_oranzais      gaisi_oranzs

gaisi_oranzs (2)

 • Sarkanīgi-oranžais. Ugunīgs, spilgts kinovari tonis piestāvēs brūni iedegušajām brunetēm. Sarkanīgi oranžajam ir arī cits nosaukums – ticiāna oranžais.

sarkanigi_oranzs (2) sarkanigi_oranzs (3)

 • Dzeltenīgi-oranžais. Šis būs īstais ķirbja tonis un tas visvairāk piestāvēs olīvtoņa ādas un gaiši brūnu un kastaņkrāsas matu īpašniecēm.

ka_nesat_oranzo  ka_nesat_oranzu_krasu_4

 • Tumši oranžs. Vismierīgākais tonis, bagāts un dziļš, veiksmīgi akcentē „silto” (pavasaris, rudens) sezonu īpašnieču skaistumu. Tumši oranžajam ir arī citi nosaukumi – okera un bronzas.

tumsi_oranzs (2) tumsi_oranzs (3)

tumsi_oranzs

 • Rozīgi-oranžais. Okeāna koraļļu krāsa, kas ādas toni vizuāli spēj padarīt svaigāku un zaigojošāku. Šo toni sauc arī par omāru un laškrāsu.

laskrasa   lakrasa_2

 • Spilgti oranžs. Mandarīna miziņas tonis – piestāvēs kontrastainas ārienes sievietēm.

oranza_krasa_apgerba (2)  oranza_krasa_apgerba (3)

oranza_krasa_apgerba

Ar kādām krāsām oranžo var likt kopā? Vai esi ievērojusi? Diezgan regulāri savos vebināros jūs visas mudinu mācīties no dabas. Tāpēc pievienošu dažus ļoti labus, no dabas ņemtos “špikerus”.

krasu_kombinacijas_ar_oranzo (12)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (3)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (4)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (2)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (5)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (6)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (7)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (8)krasu_kombinacijas_ar_oranzo (10)krasu_kombinacijas_ar_oranzo

Vai patīk? Tā ir brīnišķīga iespēja “sajust” krāsas, to siltuma vai vēsuma pakāpi un mēģināt veidot kaut ko līdzīgu arī no savā skapī esošajiem apģērbiem. Bet, ja tavā skapī šobrīd nekā oranža nav, tad noteikti šim rudenim nopērc – kaut vai cimdiņus, šalli, nu vai somiņu, varbūt?

Oranža apģērba krāsa ir vienkāršs un efektīgs paņēmiens, kā piesaistīt sev uzmanību. Lai vai kāds būtu tavs stils, tavā garderobē drīkst savu vietu ieņemt arī saulainā oranžās krāsas tonis. Atrodi SAVĒJO un brīnišķīgs garastāvoklis tev ir garantēts!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata