5 vienkārši padomi apetītes samazināšanai

ka_samazinat-apetiti

Drīz pavasaris un gribas taču izskatīties vēl labāk, vai ne? Protams, jau no tā vien, ka, tuvojoties pavasarim, mēs sākam vairāk kustēties, kaut nedaudz, bet noteikti svars ir samazinājies. Tomēr daži liekie kilogrami, kuri kopš ziemas nu nekādi nevēlas no mums šķirties un it sevišķi nevēlas pazust no mūsu jostas vietas un gurniem, tā arī neļauj mums parasti šo skaisto gada periodu baudīt tā, kā mums gribētos. Iespējams, šie nākamie pieci padomi noderēs arī tev.

Ko tad darīt?

Protams, mēģināt savest sevi pilnīgā kārtībā tiktāl, lai justos pārliecināti pat atklātā peldkostīmā, jo īpaši tādēļ, ka tas nemaz nav tik grūti.

Un, izrādās, ne vienmēr tāpēc ir „jāsēž” uz drastiskas diētas, pastāvīgi neizturot un allaž mokoties ar vainas sajūtu, jo ir vairāki veidi, kas palīdzēs mums ēst mazāk un veikt diētas korekcijas tā, lai nebūtu jābadojas. Jo – kā mēs zinām, lai zaudētu svaru, mums jāēd, bet pareizi ēst nemaz nav tik grūti. Ir tikai jāmaina paradumi.

1. Mēs visas esam dzirdējušas par to, ka dienas laikā ir jāizdzer 2 litri ūdens, ka ūdens jādzer pirms katras ēdienreizes un arī tad, kad sajūtam izsalkumu. Tas ir efektīvs veids, bet tas ilgst ne vairāk par 20 minūtēm, jo ūdens kuņģī uzglabājas neilgi un ātri vien nonāk zarnu traktā. Un tiklīdz kuņģa sieniņas vairs nejūt spiedienu, bada sajūta sāk atgriezties.

Lai tas tā nebūtu, ūdens glāzei jāpievieno viena tējkarote ābolu etiķa un tam noteikti ir jābūt dabīgam. Izdzerot glāzi ūdens ar etiķi pusstundu pirms brokastīm un pusstundu pirms gulētiešanas, jau pēc pāris dienām ievērosi, ka, lai paēstu ir vajadzīgs daudz mazāk ēdiena.

2. Labs palīgs ūdenim ir arī zaļā tēja. Izdzerot 3 krūzes dienā (bez cukura), drīz vien sajutīsi apetītes samazināšanās efektu. Turklāt, zaļā tēja satur spēcīgus antioksidantus, kuri labvēlīgi ietekmē mūsu organisma kopējo stāvokli.

3. Garšvielu cienītājas priecāsies, uzzinot par to, ka garšvielas, kas smaržo pēc kanēļa un vaniļas, var atturēt no vēlmes apēst kaut ko saldu un reizēm pat atteikties no vakariņām. Kanēlim piemīt arī antibakteriālas un anti-toksiskas īpašības.

4. Apetīti regulēt var arī ar speciālu kokteiļu palīdzību, kuru sastāvā ir viss nepieciešamais, lai veicinātu vielu maiņu un enerģijas ražošanu.

svara_samazinasanas_kokteilisUn tagad nedaudz pareklamēšu kaut ko konkrēti un sevis pārbaudītu. Pavisam nesen jau biju minējusi, ka esmu sajūsmā par šo kokteili >>>>. Tas ir šokolādes, bet nesen pasūtīju arī vaniļas.

Kad pasūtīju to pirmo reizi, izlasīju visas iepriekšējo pircēju atsauksmes, bet vienalga to pirku ar nelielu skepses piedevu, bet tagad droši varu teikt, ka man tas ļoti patika, jo tiešām brīnišķīgi aizstāja vienu ēdienreizi dienā (man tās visbiežāk bija brokastis, bet ļoti labi var aizstāt vakariņas, it sevišķi, ja gribas ēst vēlu) un sāta sajūta man bija garantēta uz 3-4 stundām, turklāt, bez jebkādas badošanās. Protams, katrai šī pieredze varētu būt sava. Man šīs lielās bundžas bija gana apm. 20 reizēm. Tas ir tas, ko noteikti iesaku, ja ir vēlēšanās vai vajadzība.

5. Vēl viena lieta, kas var palīdzēt samazināt apetīti – tā ir laminārija jeb jūras kāposti. Tie ir labs joda avots un palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Bet visdrošākais un labākais veids tikt galā ar apetīti, ir izveidot savu regulāru ēdienreižu grafiku. Mūsu organisms jūtas labāk, ja it visā ir režīms. Ja vien tas ir iespējams, izveido piecu ēdienreižu grafiku, no kurām trīs ir galvenās, bet 2 – starpēdienreizes un tā, lai pēdējā nebūtu vēlāk par apm.3 stundām pirms gulētiešanas. Tas ir ideālajā variantā. Bet par cik daudzām no mums tas gandrīz vai nav realizējams, tad seko vismaz dažiem augstāk minētajiem punktiem un 2-3 liekie kilogrami pazudīs jau pavisam drīz.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata