Pateicība – panākumu ķīla

 

pateicibas_speksMēs bieži vien esam dzirdējušas un pat it kā zinām, CIK ļoti svarīgas ir mūsu emocijas un kā tās ietekmē ne tikai mūsu ikdienu, bet arī nākotni un pat veselību.

Viena lieta ir dzirdēt par to un it kā pieņemt, bet otra lieta – izprast. Un izprast TĀ, ka tu to pieņem savā dzīvē kā likumu, apzinoties, ka citādi nemaz nevar un nedrīkst.

Vārdu „vibrācijas” šobrīd zina un saprot visi. Vibrācijas ir viļņi, kas atbilst mūsu emocijām.

Negatīvām emocijām vibrācijas ir zemas. Bet pozitīvi-konstruktīvām emocijām tās ir ļoti augstas.

Jo augstākas ir cilvēka vibrācijas, jo laimīgāks un veiksmīgāks cilvēks ir dzīvē. Jo labāka ir viņa veselība un labāka ir labklājība. Šādā stāvoklī cilvēks pieņem sevi un mīl pasauli.

Tādējādi jo zemākas vibrācijas, jo sliktāka dzīves kvalitāte.Cilvēks slimo, ir nomākts un iekrīt depresijā un ir pat konfrontācijā ar apkārtējo pasauli. Pasaule tādam cilvēkam šķiet naidīga un sveša.

Tagad, kad pieaug Zemes vibrācijas, tas kļūst vēl grūtāk. Jau vairs nav gana ar to vien, ka peldam pa straumei. Apzināti sevi jāuztur augstu „vilnī” un nedrīkst ļaut sev noslīdēt lejā.

ktc

Pateicībai sirds līmenī jeb Sirds Pateicībai ir ļoti augstas vibrācijas. Pateicība ar nodomu ļauj cilvēkam atrasties stabilā, bet vēlāk arī pieaugošā gandarījuma sajūtā par sevi, cilvēkiem un pasauli.

Vakar vebināru istabā notika fantastiska tikšanās ar Valdi Svirski – mīlestības, miera, rāmuma piepildītu personību, par kuru jau vakar, uzreiz pēc tikšanās no sievietēm saņēmām un vēl šodien saņemam ar pateicību piepildītas atsauksmes:

Dzīvoju vēl vakardienas vebināra noskaņās. Valdi Svirski biju mazliet iepazinusi, kad viņš viesojās  raidījumā "Šeit un tagad", tāpēc ar interesi gaidīju šo vebināru.
Dzirdētais noteikti pārspēja manas gaidas. Ļoti silta sajūta palika un, jā, gribas smaidīt. Ļoti patika praktiskie vingrinājumi. Paldies Valdim Svirskim par vienkāršību un
sirds siltumu, daloties ar mums šajās zināšanās.

*********

Kāda aura, harizma šim cilvēkam…es biju gatava neelpot, lai tikai dzirdētu, ko saka…kāds respekts un cieņa…man gribējās ar nodurtu galvu stāvēt šim cilvēkam priekšā!! Kāds miers, sirds siltums, mīlestība staroja visu vebināra laiku!!! Viņš ir tik gudrs!!! Pēdējās meditācijas laikā sirsnīgi noraudājos, samīļoju pati sevi, sabužināju un tagad smaidu, esmu priecīga!!!!

*********

Vēlreiz paldies par vakardienas vebināru, par iespēju iepazīties ar Valdi. Mums pierasts,ka mīļumu, maigumu un sirds gudrību publiski izpauž sievietes .Bet, izrādās ir Valdis, kas nebaidās mums  izrādīt to visu,savu attieksmi,mums vieglā un saprotamā veidā izstāsta savas zināšanas .Tas tiešām bija gaišs vakars un izrādās, ir runa  par tik  vienkāršām lietām, kuras ikdienā piemirstas un liekas nesvarīgas .Bieži negadās,ka varu savu uzmanību tā smaidot noturēt visu vakaru …..Protams, nobira kāda asara, bet tas jau,Valda vārdiem sakot,pieder pie lietas…..Tātad tas viss ir tik īsts,mani uzrunāja !….Ar nepacietību gaidīšu nākošo tikšanos.

Un tieši vakar (nākamais vebinārs-tikšanās ar Valdi  notiks 22.aprīlī, afišu pēc laika varēsi paldiesatrast  šeit >>> ) mēs iemācījāmies pateikties un piedot sirds līmenī un vairākas sievietes patiesi izjuta šo vibrāciju spēku, pat tās, kuras līdz šim nekad to nepiekopa. Smaidiņš Tas bija brīnišķīgi!

Un redzi, ja pateicība tev kļūs par ieradumu – tad tu plūksi tādus veiksmes augļus, kādus pat neesi gaidījusi un cerējusi!

Veicot vingrinājumus, tu vispirms novērosi izmaiņas tavā domāšanā. Nedaudz vēlāk sāks mainīties arī tev apkārt esošā realitāte – tā kļūs dzīvespriecīga, gaiša, pilna ar laimes enerģiju un iespējām.

*********

Mums katrai domu līmenī ir vīzija par to, kādai būtu jābūt mūsu dzīvei labākajā variantā. Tomēr, lai mūsu cerības un sapņi piepildītos, ir vajadzīga enerģija, kas izpaužas mūsu gribasspēkā.

Starp garu (domu) un matēriju (sapnis) ir jābūt enerģijai (gribasspēkam). Mēs varam veidot sapņu lapas un kolāžas un ar tām nolīmēt vai visas savas mājas sienas, bet, ja mēs necentīsimies pie tā visa pielikt pūles, tad ieplānotais īstenosies ļoti lēni.

Un, ja arī tas notiks ātri, tad ne tev, bet tev apkārt esošajā vidē – bet tu vienkārši būsi tam visam lieciniece.

Gribasspēks, kas tiek izmantots darbībā – tā ir mūsu samaksa par to, lai saņemtu to, ko mēs vēlamies. Jo… par velti ir tikai siers peļu slazdā, vai ne? Smaidiņš

No „nesasniegto mērķu” sindroma cieš tie, kas, lai sasniegtu vēlamos mērķus, nav ieguldījuši enerģiju. Ieguldīt enerģiju – tas nav kaut kas no mistiskā „abra ka-dabra"…

Tās ir mūsu konkrētas ik dienas darbības, kas tiek veiktas, lai sasniegtu nospraustos mērķus (tos sasniedzot, mēs dzīvojam to dzīvi, par kādu mēs sapņojam tagad).

Pielieto vingrinājumu „Pateicība”. Tas dos tev spēku, enerģiju, gudrību, mieru dvēselē un ikdienas dzīves ritumā.

21 dienas laika periodā (bet vēlams 3 mēnešus), katru dienu aizpildi pateicības tabulu.

Tabulai ir divas vertikālas ailes. Abās ailēs teikumi tiek veidoti tagadnes formā – tā it kā tu to jau esi saņēmusi. Kreisajā pusē tu pateicies par to, kas tev jau ir. Bet labajā ailē tu raksti to, ko savā dzīvē sapņo saņemt (iegūt). Katru dienu aizpildi vismaz 10 (bet labāk 20) rindiņas katrā pusē.

pateicibas_speks_1Vari izveidot uz sava datora darba virsmas „Pateicības mapi” un katru dienu sākt ar jaunu, atsevišķu dokumentu (failu), kopējot tabulu no iepriekšējās dienas un to papildinot šodienā.

Un tavu acu priekšā tava dzīve sāks mainīties uz labo pusi un vislabākajā veidā, kā tas vajadzīgs. Tikai neaizmirsti sirds patiesumu, jo, ja tajā visā būs tikai formalitāte un neīstums, tad tam visam jēgas nebūs nekādas…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēs nevaram kontrolēt visu. Dažreiz vienkārši ir jāatspringst un jānotic, ka dzīve visu saliks savās vietās. Nedaudz atlaid... un ļauj d ...

 •   Šajā mini-vebinārā es parādīšu ideālu plānu, kā papildināt garderobi. Vebināra mērķis - ieekonomēt Tavu budžetu un laiku. Un es zinu - n ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 •   Lai Tevi pārklāj eņģelis ar spārnu, Lai labajam tas Tevī vienmēr sargs; Lai nezūd tumsā Tava ceļazvaigzne, Jo dz ...

 •   Īpašs sveiciens un ielūgums jelgavniecēm! Figura Line Jelgava ielūdz Tevi uz atvērto durvju dienu jau šo sestdien, 7.jūnijā no pl.10:0 ...

 

Tags: , , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Inese

  Par pateicību runājot – vienmēr saki paldies (BET no sirds) par jebko! Par to, ka Tev šodien kaut ko paveicās labi izdarīt, par to, ka tuvinieki vai Tu izveseļojies, par to, ka Latvijā ir miers, par to, ka šorīt saule spīd, par to, ka no rīta sēdot virtuvē pie galda, Tu jūties labi, par to, ka ejot uz darbu, Tu esi pacilāta… pateicoties Tu jutīsi labas energijas pārpilnību sevī, Tu varēsi visu, Tavu gaišumu un mīlestību jutīs apkārtējie, Tev būs prieks par to, pateicies par to atkal!

   
   
   
  • Paldies, Inese! Ļoti labs papildinājums un absolūti Jums piekrītu! :) Mums liekas, dažreiz, ka nekas labs mūsu dzīvē nenotiek un uzskatām, ka laime ir tikai kaut kas LIELS, DĀRGS vai ACĪMREDZAMS…bet laime, tiešām, Inese, ir katrs mūsu solis, katra sekunde…

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata