Buduars.lv „vebināru ēra” ir sākusies

vebinari_sievietemŠorīt visām mūsu meitenēm, kas ir pieteikušās uz jaunumu saņemšanu, es nosūtīju ārpus kārtas informatīvo vēstuli. Un, domāju, ka arī visām, kas ienāk paciemoties pie mums blogā, arī tas ir jāuzzina.

Vai Tu esi ievērojusi, ka Buduars.lv mums visām ir atšķīris pavisam jaunu iespēju lapaspusīti? Varbūt, arī Tu vēl neesi pamanījusi CIK lielu un plašu iespēju Tev tas sniedz!

Vai ievēroji, ka pie mums pavisam drīz, ar vebināru sistēmas palīdzību, viesosies Aina Poiša, slavenais aromaterapeits Georgs Celitāns un arī es Tev šo to esmu sagatavojusi! Un drīz, pavisam drīz būs tikšanās arī ar ārstu-ginekologu, socionikas speciālisti, Baha ziedu pasaules pārstāvi… Šīs visas tēmas būs tik dažādas, tik sievišķīgas un tik interesantas!

Bet vai Tu TIEŠĀM esi pareizi sapratusi, ko nozīmē vārds „vebinārs”? Es to pārjautāju tāpēc, ka man šad tad atnāk vēstules ar jautājumu – „kur notiek pasākums”…? Un tad es ar smaidu un nelielu humora devu atbildu: „Pie Jums, mājās!”

Vēlreiz vēlos paskaidrot – kas tad ir šie vebināri.

Un tā. Tātad tu nojaut, ka Buduars.lv ir uzsācis jaunu savas “dzīves” fāzi un ir piepildījies arī mans sapnis… Kāds? Lai katra sieviete, neatkarīgi no viņas atrašanās vietas Latvijā vai ārpus tās, neatkarīgi no tā vai viņa dzīvo  Daugavpilī, Alūksnē vai Liepājā, neatkarīgi no viņas aizņemtības un laika trūkuma, pat neatkarīgi no viņas rocības, varētu un spētu pilnveidoties un justies skaista jebkurā vecumā bez nepieciešamības, lai to visu apgūtu, doties uz semināriem vai kursiem, kas, diemžēl, visbiežāk notiek „lielajās” pilsētās.

Pat, ja Tu dzīvo Jelgavā vai Ogrē un kursi, vai seminārs, ko vēlies apmeklēt notiek Rīgā, arī tad klāt pie visiem izdevumiem vienmēr jāpieliek nemaz ne tik maza summa par transportu. Un vēl nav teikts, ka tajos vakaros, kad šie kursi vai semināri notiek, Tu varēsi tur nokļūt…

Buduars.lv  Tev piedāvā brīnišķīgu iespēju tikties ar dažādu jomu profesionāļiem, zinošiem speciālistiem, interesantām personībām (stilistiem, kosmetologiem, psihologiem, ārstiem, aktieriem utt.) Tev neizejot no mājām, netērējot laiku ceļam, netērējot naudu transportam, sēžot turpat savās mājās ar siltu tējas vai kafijas tasi rokā un tev nepieciešams ir tikai dators un interneta pieslēgums!

Šīs tikšanās tiks sauktas par vebināriem.

Kas tad ir vebinārs? Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem “web un seminārs”, kas nozīmē – tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam. Mēs varēsim runātājus gan redzēt, gan dzirdēt, gan skatīties to, ko viņi mums vēlas uzzīmēt un parādīt gan bildēs, gan video. Tā ir jauka un informatīva tikšanās, nebraucot nekur.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina tikai unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai86518482 vebinārā. Ja Tu pieteiksi savu dalību vebinārā, Tu to vienmēr saņemsi uz savu norādīto e-pasta kastīti. Lai dzirdētu visu, kas vebinārā notiek, tev ir nepieciešami skaļruņi. Un viss. Tas ir pavisam vienkārši! Bet, ja kaut kas nav skaidrs, vienmēr varēsi pajautāt man vai mūsu komandas meitenēm, kas šos pasākumus organizē – Sarmītei, Indrai un drīz arī Maijai.

Vebināri būs gan bezmaksas, gan maksas. Abu veidu vebināri būs ļoti informatīvi, piesātināti un interesanti. Ļoti bieži pirms maksas vebināra vai vesela tā cikla, Tev būs iespēja tuvāk iepazīties ar cilvēku, kas to vadīs, bezmaksas vebinārā. Tā būs  laba iespēja  ne tikai daudz ko uzzināt, bet arī sajust šo cilvēku, izprast apskatāmās tēmas un izlemt – tev tas nepieciešams vai nē.

Visi vebināri, uz kuriem notiek pieteikšanās šobrīd, apskatāmi šajās vietnēs:

Vebinārs-satikšanās ar Ainu Poišu „Es nāku pie jums…”.

Laimes hormons – ēterisko eļļu spēks.

Veidojam harmonisku tēlu jeb daži eleganti veidi, kā sakārtot un atsvaidzināt savu garderobi jau šopavasar.

Visus pārējos vebinārus, kas notiks martā, pēc brīža varēsi apskatīt te >>>.

Stāsti par šiem pasākumiem savām darbabiedrenēm, draudzenēm, māsām un mammām, neskopojies – lai piesakās, lai nāk bariņā – kopā taču jautrāk, rezultatīvāk un drošāk! Tas viss taču notiek turpat, Tavā mājā – tad izmanto šo iespēju!

Uz tikšanos tepatās un kādā no vebināriem,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Aina

  Aija, paldies par radīto ērto iespēju mājas apstākļos klausīties interesantas tēmas no zinoša cilvēka, uzdod jautājumus un saņemt atbildes un ar pārējām pačatot. Super !
  Un vienlaikus, Aija, paldies par piedāvāto interesanto grāmatu par cilvēku attiecībām. Lai gan mans laulības stāžs ir pietiekoši garš, bet tik interesanti bija lasīt un atklāt interesantas domas. Jauki!

   
   
   
 • Ineta

  Super iespēja, Aija, milzīgs paldies ! Ikreiz ar nepacietību gaidu jaunu vebināru !

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata