Dāvanas, kuras var iegādāties pat pēdējā brīdī…

davanu_dejasIr pavisam maz palicis līdz Ziemassvētku vai Vecgada vakaram. Un, ja tev nav iespējas daudz laika veltīt aizraujošajiem, bet tomēr šad tad arī nogurdinošajiem dāvanu meklējumiem, tad iegriezies tepat, buduars.lv.

Arī pie mums ir kaut kas ļoti jauks, vērtīgs un noderīgs, ko tu noteikti vari uzdāvināt savai mammai, meitai, māsai vai draudzenei.

Ja Tava mamma, māsa vai draudzene ir kādreiz izteikusi vēlmi mainīt stilu, izveidot jaunu, ērti komplektējamu garderobi, tad labs pamudinājums tam un labs padomdevējs varētu būt oriģināli pasniegta Buduars.lv stila veidošanas e- grāmata ELEGANTAS SIEVIETES GARDEROBES VEIDOŠANAS PRINCIPI vai arī – gan šī e-grāmata, gan 9 DOMU KARTES – ievietojot tās pavisam neliela apjoma USB datu nesējā.

elegantas_garderobes_veidosanas_principi       9_domu_kartesSilver-Plated-1GB-USB-Key-Ring

*******************

Jā, un ir vēl viena daudzām sievietēm tiešām noderīga dāvana, kas ir burtiskā nozīmē taustāma! Ja Tu zini savas māsas, mammas vai draudzenes sezonas tipu un Tu zini, ka viņai nav krāsu paletes, tad jauks, praktiski izmantojams  pārsteigums varētu būt – sezonālā krāsu karte >>>!

krasu_karte_2016

Bet, ja Tu jūti, ka Tavai māsai, draudzenei ne visai veicas attiecību jomā un viņai būtu nepieciešams gudrs padoms un atbalsts, tad  Svetlanas Jermakovas latviski tulkotās e-grāmatas viņai būs īstā dāvana īstajā dzīves periodā:

PADOMI TĀM, KURAS VĒLAS APPRECĒTIES. PADOMI PRECĒTAJĀM un

NETRAUCĒ VIŅAM TEVĪ IEMĪLĒTIES! METODIKA, KAS ATDZĪVINĀS PAT VĪRU

Netrauce-vinam-tevi-iemileties!                             padomi_precetajam

Tāpēc ielūkojies grāmatplauktā un izvēlies atbilstošāko dāvanu!

E-grāmata (to ievieto USB datu nesējā, kuru vari jebkurā brīdī iegādāties  jebkurā veikalā)   ir ļoti oriģināla un tiešām noderīga dāvana, kuru tu vari iegādāties pat pēdējā mirklī!

Interesanti raksti :

 

Tags:

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Anita

  Esmu iegādājusies S.Jermakovas grāmatas un teikšu tā, ka tik ļoti noderīgus padomus gan sievām, gan jaunkundzēm es ieteiktu palasīt mums visām. It kā zemapziņā jau zinām kaut ko, bet tik pareizi pielietojami padomi dzīvē vienā vai otrā grāmatā man nebija sastopami citās lasāmvielās. Un galvenais, ka viss apkopots vienkopus un bez viltus attiecībā pret vīriešiem, bet tādi sieviešu knifiņi …! Paldies par grāmatām !

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata