Vingrojumi vēdera zonai – viens, divi, trīs

vedera vingrojumiŠodien ATKAL par tievēšanu, bet gan vairs ne par pareizu ēdienkarti utt., bet gan par vingrojumiem mūsu vēdera zonai. Jo ēdienkarte, organisma attīrīšanas procesi un kustības – tās ir neatdalāmas tievēšanas procesa sastāvdaļas.

Tievēšanas procesa vingrojumus var izpildīt ne tikai trenažieru zālē vai fitnesa klubā, bet arī mājās. Tos var nepildīt katru dienu: sākumā ir diezgan, ja to dari 3x nedēļā un ne agrāk kā 2 stundas līdz ēdienreizei un ne vēlāk kā divas stundas līdz nakts miegam.

Visērtāko laiku sev tu nosaki pati.

Treniņa laikā ļoti liela nozīme ir pozitīvam noskaņojumam. Izpildot vingrojumus, centies saņemt no tā visa arī morālo gandarījumu – tu, taču, dāvā savam augumam skaistuma kūri un jaunību! Un tici vai ne, bet, ja tu pret šādiem procesiem izturēsies kā pret mokošu un nepatīkamu nodarbi, tad rezultāts izpaliks…

Vingrojumi vēdera zonai: sēžot un guļot uz grīdas

Visefektīvākie tievēšanas vingrojumi vēdera zonai ir tie, kurus jāpilda sēžot vai guļot uz muguras, uz grīdas. Pie tam mugurai ir jābūt taisnai.

Vingrojums Nr.1

Guļot uz muguras, izplet rokas uz sāniem, vienlaicīgi pēc kārtas paceļot te labo, te kreiso kāju.

Vingrojums Nr.2

Līdzīgi iepriekšējam vingrojumam – tikai ir jāceļ un jānolaiž abas kājas vienlaicīgi, cenšoties tās ceļgalos nesaliekt.

Vingrojums Nr.3

Šis vingrojums tiek pildīts esot tai pašā sākuma stāvoklī, veicot apļojošas kustības ar vertikāli paceltu kāju – vispirms ar vienu, tad ar otru.vingrojumi vedera zonai

Vingrojums Nr.4

3.vingrojuma variants tiek padarīts sarežģīts – ir jāpaceļ augšup abas kājas vienlaicīgi, kopā un taisnas, izpildot apļveida kustības vispirms uz vienu pusi, tad uz otru.

Vingrojums Nr.5

Tiek pildīts guļot uz grīdas, uz muguras, tikai rokām jābūt saliektām aiz galvas. Ieelpojot jāpiepaceļ ķermeņa augšējā daļa vertikāli, jeb citiem vārdiem sakot – jāapsēžas, nepalīdzot ar rokām. Izelpojot – atkal apgulties.

Vingrojums Nr.6

Sākuma stāvoklis – sēžot uz grīdas, atbalstīties aizmugurē uz rokām. Pēc kārtas celt augšup taisnas kājas līdz maksimāli iespējamam stāvoklim.

Vingrojums Nr.7

Sēžot uz grīdas un atbalstoties uz tās ar rokām, jāceļ augšup abas kājas taisnas tik augstu, lai izveidotos taisnais leņķis.

Vingrojums Nr.8

Tiek izpildīts uz grīdas, atbalstoties aizmugurē. Piepaceltas kājas taisnā leņķī pret grīdu „atver” katru uz savu pusi un saliec kopā atkal.

Vingrojums Nr.9

Izveido ar kājām „šķēres”, sēžot uz grīdas. Atbalsties ar rokām aizmugurē un pārmaiņus cel kājas augšā taisnā leņķī un nolaižot pēc kārtas te labo, te kreiso.

Pēc trīs mēnešu nodarbībām tu ar labpatiku ievērosi, ka tavs vēders izskatās daudz pievilcīgāks. Pie tam, tev nebūs sevi jānomoka ar askētiskām diētām.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • fizio

  šie vingrojumi domāti jau tādam labi trenētam vēderiņam, ne iesācējiem.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata