Kāpēc apģērba krāsa ir tik svarīga

ka_saskanot_krasas (2)Šo jautājumu esmu uzdevusi vairākos garderobes veidošanas vebināros: Saki, lūdzu, kā tu domā – kad cilvēki uz tevi lūkojas no attāluma, ko viņi pamana vispirms?

Pareiza atbilde – krāsu. Tieši krāsa ir tas atslēgas faktors, kas par tevi veido pirmo iespaidu.

Izmantojot krāsas, mēs cilvēkus ietekmējam gan estētiskajā, gan emocionālajā, gan asociāciju līmenī. Ne velti krāsu plaši izmanto mārketinga speciālisti, psihologi, stilisti, dizaineri. Profesionāļi to izmanto, lai  skatītāju/klausītāju/patērētāju/pircēju noskaņotu pareizi un mudinātu veikt viņiem nepieciešamās darbības.

Prasmei pielietot krāsas iespējas ir ļoti bezgalīgas. Bet kā šo prasmi mēs varam izmantot ikdienā?

Dabiskā skaistuma pastiprināšanai

Katrai no mums ir vairākas krāsas, kuras izmantojot, daudzkārt tiek pastiprināts mūsu dabiskais skaistums. Šāda 2-3 (vai vairāk) krāsu palete pastāv arī tev.

Kad tu uzvelc šādas krāsas apģērbu, tavs ārējais izskats burtiski pārvēršas! Iemirdzas acis, lūpas kļūst sārtākas, āda iegūst veselīgu un mirdzošu izskatu. Šīs krāsas skaisti izceļ tavus matus, uzacis, un pat skropstas. Tava seja (pat bez dekoratīvās kosmētikas) izskatās izteiksmīgāka un svaigāka. Bet iedomājies, kas notiks vēl, ja tu uzklāsi pareizu make-up??!!

ka_saskanot_krasas (11)ka_saskanot_krasas (19)krasu_saskanosana

Kad tu pielieto pareizo krāsu paleti, tu ne tikai pastiprini savu dabisko skaistumu, bet arī iegūsti iespēju izveidot ideālu garderobi.

Garderobe, kurā visi apģērbi savā starpā ir saskanīgi

Es zinu, ka viena no izplatītākajām garderobes veidošanas problēmām – apģērbi savā starpā nav kombinējami un neizskatās saskanīgi.

Kad tu orientējies uz savu personīgo krāsu paleti, tu veido ideālu garderobi, kurā jebkuri apģērbi un aksesuāri savā starpā būs saskaņojami.

                                               _____________________

sezonala_krasu_karte

SEZONĀLĀ KRĀSU KARTE.

Tā ir īsta glābējnūjiņa jebkurai sievietei, kura savu sezonu jau zina, bet vēl nav varējusi iegādāties individuālo krāsu paleti. Karte brīnišķīgi iederēsies Tava maciņa karšu nodalījumā. Tajā ir apvienoti 30 toņi: bāzes krāsas, spilgtie un gaišie toņi.

_________________

Ja tev šāda garderobe ir, radīt jaunus, stilīgus un interesantus komplektus būs viegli.

Komplektu veidošana padodas viegli un ātri

Kad tavā garderobē visi apģērbi krāsu ziņā ir saskanīgi, tas automātiski atrisina komplektu veidošanas problēmu. Tev nav vairāk par to jādomā un nav vairāk jātērē laiks, lai beidzot saliktu kopā kaut ko jaunu.

Vienkārši iedomājies: tu atver skapi, ņem dažus apģērbus un aksesuārus – un tie visi rada krāsu ziņā ideālu komplektu. Vēl vairāk – jaunus komplektus ir ne tikai viegli veidot, tie ir arī harmoniski un efektīgi.

Efektīgi ansambļi

Pateicoties krāsai, tu vari radīt pilnīgi dažādus ansambļus: lietišķus vai elegantus vai otrādi – maigākus vai spilgtus.

ka_saskanot_krasas (4)ka_saskanot_krasas (5)

ka_saskanot_krasas (6)ka_saskanot_krasas (10)

Pie tam (pateicoties pareizai krāsu izmantošanai) jebkurš tavs radītais tēls vienmēr būs efektīgs un vizuāli dārgs. Un vēl – tevis izveidotie komplekti cilvēkus ietekmēs īpašā veidā.

ka_saskanot_krasas (3)ka_saskanot_krasas (8)ka_saskanot_krasas (14)

Krāsu harmonija piesaista cienīgus cilvēkus un gaišus notikumus

Ārējais izskats pauž to, ko mēs raidām pasaulei. Cilvēki intuitīvi tver „ziņu”, kuru sūta tava apģērba krāsa. Tieši krāsa ir tā, kas veido pirmo iespaidu.

ka_saskanot_krasas (15)ka_saskanot_krasas (16)ka_saskanot_krasas (17)

Kad tavi komplekti krāsu ziņā ir harmoniski, apkārtējo acīs tu izskaties burvīga, gudra, sievišķīga, noslēpumaina un pievilcīga. Tāpēc tevis veidotie harmoniskie, “skaisti skanošie” tēli piesaistīs cienīgus un gaišus cilvēkus – vīriešus, draugus un kolēģus.

Līdz ar to, krāsa tavā dzīvē piesaistīs pozitīvus notikumus – vai nu tās būs romantiskas tikšanās, harmoniskas attiecības ģimenē, apkārtējo cieņa, darbs, par kuru tu sapņo vai karjeras iespējas.

ka_saskanot_krasas (9)ka_saskanot_krasas (13)ka_saskanot_krasas (18)

Vai tagad tu redzi, cik daudz brīnišķīgu iespēju sniedz mums pareizs darbs ar krāsām! Un tagad jautājums. Pasaki godīgi – vai šobrīd tu izmanto visas šīs priekšrocības?

Ja nē, tad kāpēc? Kāpēc tu laid garām brīnišķīgas iespējas, kuras mums dāvā pareiza tavu pareizo krāsu izmantošana?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata