Kā pareizi izvēlēties pieguļošu kleitu

piegulosa_kleitaPieguļoša kleita – tas ir apģērba modelis, kura uzdevums ir akcentēt skaistos sievietes figūras izliekumus. Garderobē šis kleitas modelis parādījās 20.gadsimta vidū un tagad tas jau ir iekļauts bāzes garderobes sarakstā un tiek uzskatīts par klasiku.

Viens no svarīgākajiem šī apģērba lielās popularitātes iemesliem ir tā universalitāte. Tas ir vienlīdz aktuāls, gan veidojot lietišķo tikšanos komplektus, gan vakara iziešanām, gan apmeklējot teātrus vai vienkārši ejot pastaigāties.

Tomēr pieguļoša kleita var kļūt gan par sievietes figūras rotu, gan arī par neveiksmīgi piemeklētu apģērbu. Piemēram, var izveidoties nesimpātiskas krokas, kas uzsvērs nēsātājas gaumes trūkumu. Pieredzējuši stilisti apgalvo, ka pieguļoša kleita piestāv visu sieviešu augumiem – vienkārši ir jāprot to pareizi izvēlēties un ne mazāk svarīgi ir zināt, ar ko to nēsāt.

Un tātad – ja tu vēlies papildināt savu garderobi ar pieguļošu kleitu, tev vajadzētu zināt galvenos noteikumus:

   – Ja tavs viduklis nav tik šmaugs, kā tev gribētos, un ir arī neliels vēderiņš, labāk ir izvēlēties rakstaina auduma kleitu, kas vizuāli vēderiņu padarīs plakanāku un novērsīs uzmanību no problemātiskajām vietām.

kak-podobrat-plate-po-figure-2

                    kleita_1            kleita_5

Ja krūtis ir lielas, nebūtu ieteicams izvēlēties kleitu ar dziļu kakla izgriezumu, jo tas būtu pārāk vulgāri. Kleita jau tāpat ir seksīga un uzsver visas auguma formas. Šajā gadījumā tik atklāts izgriezums būs nevietā.

kleita_4

Pārāk platus gurnus var līdzsvarot, ja augšējā ķermeņa daļā pievienosi vairāk apjoma vai arī pielietosi kādu interesantu aksesuāru. Pie tam, kakla izgriezumam jābūt pilnīgi taisnam, bet piedurknēm – īsām, lai neradītu vienotu līniju ar gurniem un šai vietai nepievērstu vēl lielāku uzmanību.

kleita_8   kleita_6

Paveicies ir sievietēm, kuru figūra atgādina ģitāru. Uz šādas figūras pieguļoša kleita izskatās satriecoši.

kleita   kleita_7

Ja tavai figūrai šādu plūstošu līniju nav, izvēlies kleitu ar izliektām iešuvēm, kas šādu efektu radīs vizuāli.

bazes_garderobe

Ja esi nolēmusi garderobi papildināt ar pieguļošas kleitas modeli, nākamais jautājums, kas tev var rasties ir šāds – īsu vai garāku?

skaists_izejamais_komplekts  komplekts_ofisam

Garākas kleitas vairāk piestāv gara auguma sievietēm un tās noteikti ir jānēsā ar augstpapēžu kurpēm. Savukārt, īsākas kleitas (neiet runa par kleitām krietni virs ceļgala, bet gan ceļgala rajonā) ir mazāk prasīgas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata