Vai sievietei nepieciešama reklāma

sievas un vīra attiecibas (2)Šo rakstu un viedokli par to vai sievietei sevi jāreklamē es atradu internetā. Ne gluži visam, kas te rakstīts piekrītu, bet liela daļa taisnības šai rakstā noteikti ir! Tieši tāpēc es to iztulkoju un ievietoju mūsu blogā, lai uzzinātu ko TU par to domā.

Pēc raksta ir vieta taviem komentāriem – padalies ar savām domām par šo tēmu!

Vai sievietei nepieciešama reklāma? Viennozīmīgi nepieciešama! Kā gan citādi tavs mīļotais vīrietis uzzinās, ka tu esi brīnišķīga, skaista, mīloša un rūpīga… Kā savādāk viņš uzzinās, ka viņam ir paveicies? Tieši šī reklāma dažreiz ir spējīga attiecību kuģi pavirzīt prom no ģimenes dzīves problēmām.

Neaizmirsti, ka sieviete un vīrietis ir absolūti dažādi. Un tas, kas mums, sievietēm, liekas pats par sevi saprotams, viņiem tas ir nepieņemams. Mums no dabas dota nosliece uz pašuzupurēšanos. Tas mūsos ir jau no dzimšanas un mēs esam gatavas visu upurēt ģimenes un bērna labā. Vīrietim šādas dabas dotas noslieces nav. Viņš vairāk domā par sevi un savu labklājību. Tāpēc, ka viņš pats ir tas, kas veicina dzimtas saglabāšanu.

Viņš absolūti nesaprot un nespēj pieņemt mūsu tieksmi pēc komforta, tīrības un pašuzupurēšanās tā visa labā. Tu domā, ka viņš tic, ka tu mazgāji grīdas, neskatoties uz to, ka biji ļoti nogurusi? Un, neskatoties uz to, ka tev ļoti sāpēja galva, tu gatavoji pusdienas?

Vīrietis neievēro kārtību, viņš ievēro nekārtību. Ēdiena un apģērba trūkums viņu kaitina. Tīrību un kārtību viņš praktiski neievēro. Tā ir sieviešu darīšana. sievas un vīra attiecibasUn tu vari stundām un mēnešiem ilgi mazgāt un tīrīt un vienalga,vīraprāt, būt sliņķe. Viņš NEREDZ tavu darbu. Un viņš nesaprot tā iemeslus. Un viss.

Tu teiksi, ka tas nav ētiski, ka nav pareizi un nav pieņemts sevi slavēt? Ka tu neesi tā audzināta?

Viss pareizi. Un tas ir brīnišķīgi, ka esam citādāk audzinātas. Un šīs brīnišķīgās mūsu īpašības ir reklāmas cienīgas.

Lūk, trīs iemesli:

 • Karā visi ieroči un metodes ir derīgas. Vīra un sievas attiecības, dažreiz, atgādina kara darbības, tikai ar tādām kā pamiera pazīmēm. Un šī kara ikdiena liek mums būt estētiskajā gatavībā jebkurā diennakts laikā. Liek mums pārdomāt savas darbības, vārdus un rīcību. Un pēc visiem noteikumiem komentēt savu darbību. Esi vienmēr formā.
 • Visas sevis cienošas pasaules kompānijas, visas kustības, visi pasākumi mums zināmi pateicoties reklāmai. Reklāma burtiski zombē mūsu smadzenes. Vismaz pusi mūsu darbību mēs veicam reklāmas iespaidā. Mēs ticam reklāmai, kuru rada mūsu paziņa vai pārdevēja. Šīs pašas reklāmas trūkuma dēļ, mēs ļoti daudzus, labus produktus tā arī neizmēģinām. Tad, lūk, nezaudē galveno. Izmanto reklāmu arī savā labā un reklamē sevi sava iemīļotā vīrieša priekšā. Tev ir uz to tiesības.
 • Trešais iemesls ir pats svarīgākais. Ja tavs vīrietis nezinās, ka tu esi pati pilnība, viņš to var sākt meklēt citā vietā.

Kā sevi reklamēt? Pēc visiem reklāmas noteikumiem. Jebkurā dienas vai nakts laikā. Jebkura iemesla dēļ. Un bez iemesla. Vienmēr un visur.

1. Bet atceries – reklāma nedrīkst būt uzmācīga. Vēl labāk, ja tā ir aizplīvurota un absolūti nelīdzinās reklāmai.

„Mīļais, es nevaru tagad ātri aizskriet uz veikalu. Man sirdsapziņa neļaus tevi atstāt bez laikā pagatavotām pusdienām”.

„Mīļais, man salūza papēdis. Absolūti nav ko apaut. Gribēju aiziet uz veikalu, paskatīties kaut ko. Sirdsapziņa neļauj. Virtuvē gribēju sakopties. Nesakopšu šodien, gulēt nevarēšu mierīgi”.

„ Nē. Es tā nevaru! Veselu dienu nesakopt dzīvokli! Es nevaru to atļauties.”

„Mīļais, man ir ļoti svarīgi, lai pusdienas tev būtu pagatavotas laikā”.

„Nē, nē! Es tagad nevaru skatīties televizoru! Man ir ļoti svarīgi, lai dzīvoklī vienmēr viss būtu tīrs un sakopts”.

2. Brīnišķīga lieta – antireklāma. Protams, tai jābūt virzītai pret konkurentu. Tas viss var likties naivi. Bet mūsu vīrieši no mums negaida īpaši gudras lietas. Šīs frāzes absolūti atbilst viņu viedoklim. Ja tu domā, ka pārlieku daudz frāžu veltīts uzkopšanas un ēst pagatavošanas tēmai, tad tās, patiesi, ir vairāk frāzes. Nav obligāti tās pamatot ar darbiem…

čakla mājsaimnieceLūkojoties ledusskapī pēc sviesta paciņas, vīrietis redz un meklē tikai sviesta paciņu. Netici? Pajautā! Bet mēs, sievietes, redzam visu! Gan netīru plankumu uz ledusskapja roktura, gan nekārtību ledusskapja durvju plauktiņā, gan sakaltušo siera gabaliņu…

Rodas jautājums – kuram tad ir nepieciešama šī uzkopšana, izņemot mūs? Nav brīnums, ka arī mūsu padarīto darbu rezultātus neviens neredz. Gribi būt novērtēta, reklamē sevi pati! Slavē, slavē, slavē. Mēs esam to pelnījušas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Cik pareizi spriež Igaunijas eksperti, sakot, ka liekais svars traucē tikai tām sievietēm, kas ir laulībā nelaimīgas, var saprast tikai sieviete, ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Anna Marija

  Ļoti precīzi, dažkārt tiešām liekas, ka tikai un vienīgi man vajadzīga kārtība dzīvoklī. Man liekas, ka šā vai tā lielākā daļa sieviešu sevi reklamē, vismaz es to daru, nu, varbūt, citiem vārdiem.

   
   
   
 • Beta

  Man atkal šķiet, ja sieviete sevi apzinās un pieņem sevi tādu kāda viņa ir, tad ar vīrietim ir labi un pieņem kāda viņa ir. Līdz ar ko paliek otrā plānā – redz vai neredz, tīrs vai netīrs, utt…:)
  Veiksmīgu dienu!

   
   
   
 • Ieva

  Palaikam noteikti sevi jāreklamē, neuzbāzīgi jāpaliela. Kāpēc gan ne, ja esi pelnījusi, bet otrs ne katru reizi ievēro? Lai mums veicas !

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata