Veidojam plānu kā kļūt skaistai

Smiling woman with wineVisos laikos sava skaistuma veidošanai un uzturēšanai dāmas pievērsa īpašu uzmanību. Šobrīd jebkura no mums var kļūt skaista sieviete, ja vien ir vēlēšanās un iespējas rūpēties par savām iekšējām un ārējām vajadzībām.

Neskatoties uz diezgan šauro masu kultūras uzspiesto skatījumu uz skaistumu, katra cilvēka skaistums izpaužas absolūti dažādi – ar savām īpašajām iekšējām un ārējām īpašībām.

Lai kļūtu par skaistu pašai sev, ļoti svarīgi ielikt skaistuma pamatus, bet pēc tam sastādīt savu personīgo skaistuma plānu un censties tam pieturēties visu savu mūžu. Tas neprasa lielus ieguldījumus – tikai pašdisciplīnu, pašmotivāciju un gribasspēku. Vēlēšanās mums ir gandrīz katrai, tikai jāsaprot, ka nekad nekas nerodas ne no kā…

Liekam pamatus savam sievietes skaistumam

Lai uzturētu iekšējā un ārējā skaistuma harmoniju, vispirms nepieciešams ielikt noteiktus skaistuma pamatus, starp kuriem vissvarīgākie ir sekojošie punkti:

 • Mīli sevi ar visiem saviem plusiem un mīnusiem, bet īpašu uzmanību pievērs savām labajām īpašībām. No sliktajām centies atbrīvoties, analizējot sevi un savu rīcību. Ja tavs pašvērtējums ir pārāk zems vai arī tu ciet no depresijas vai citām psiholoģiskām problēmām, kuras tev traucē sevi iemīlēt, atbrīvojies no šiem šķēršļiem vispirms.
 • Nepārproti un nepārcenties, bet iemācies savas vajadzības likt kā prioritāti. Daudzas sievietes ģimenes locekļu vajadzības liek daudz augstāk par savējām, jo vēlas būt ideālas mātes un sievas. Neviena sieviete nevarēs apmierināt savu ģimenes locekļu vajadzības, ja viņas pašas vajadzības vai vēlmes paliks novārtā.
 • Attīsti sevī šīs īpašības, tāpat kā līdzjūtību un žēlsirdību. Tās palīdz saprast cilvēku rīcības motīvus un neļauj pārāk dziļi ieslīgt pašapmierinātībā.
 • Sargā savu fizisko veselību. Ir grūti būt skaistai iekšēji un ārēji, ja tu visu laiku nogursti, ēd nepilnvērtīgu pārtiku, tev ir liekais svars vai citas veselības problēmas. Tev ir jāizguļas un jāatbrīvojas no sliktajiem paradumiem, kas ietekmē tavu veselību un ārējo izskatu.
 • Kontaktējies tikai ar tiem cilvēkiem, kuri tevi atbalsta un ļauj tev justies pievilcīgai.sieviete-draudzenu-vidu Izbeidz jebkuras attiecības, kurās tevi bieži vien kritizē un ienes daudz negatīvisma. Centies izdarīt tā, lai viss, kas atrodas tavā vidē, tev sniegtu prieku. Šādos apstākļos sieviete, kā likums, uzplaukst un ar laiku izpauž visas slēptās sava skaistuma rezerves.
 • Piedalies pasākumos, kurus tu uzskati sev par emocionāli, garīgi un intelektuāli noderīgiem. Velti laiku savam hobijam, atrodi brīvu brīdi pastaigai pa parku vai vienkārši dabā, ņem dalību interesantās sarunās vai velti laiku meditācijām un atslodzes brīžiem. Īsāk sakot – dari visu to, kas tev nes prieku, mieru un labsajūtu.

Veidojam plānu kā kļūt skaistai

 • Mierīgā atmosfērā pārdomā un sastādi sarakstu ar personīgiem ārējā un iekšējā skaistuma definējumiem. Tad padomā par to, kādas skaistuma īpašības tu vēlētos redzēt sevī un savu sastādīto sarakstu pielāgo tiem.
 • Izdari sava skaistuma inventarizāciju, veicot visu savu esošo parametru salīdzināšanu ar tevis sastādīto sarakstu. Ja, nemazinot savas priekšrocības, pret šo salīdzināšanu izturēsies maksimāli objektīvi, visdrīzāk tu neatbildīsi visiem tevis pašas noteiktajiem parametriem, bet dažus no tiem sevī atradīsi. Ja tu šo revīziju nevari izdarīt objektīvi, palūdz to izdarīt draudzenei.
 • sevis-kopsanaSastādi to skaistuma definīciju sarakstu, kuru tevī vēl nav un uzraksti to sasniegšanas plānu. Piemēram, ja tev trūkst pārliecības sevī, vari sākt to attīstīt kaut pa drusciņai katru dienu. Kaut vai sīkumos.

Ja tev ir noguris izskats, centies izgulēties vai uzsāc ādas atjaunošanas kursu kādā skaistumkopšanas salonā. Tādā veidā uzraksti visas skaistuma īpašības, kādas tu vēlētos sevī redzēt. Ja tu saproti, ka kādu no īpašībām sevī ieaudzināt vai realizēt tu nespēsi, izsvītro to no saraksta.

 • Sāc pildīt savu skaistuma plānu cik vien var ātrāk, necenties sasniegt vairāk par diviem punktiem vienā piegājienā. Lai iegūtu noteiktu īpašību, prasmi, paradumu, izskata īpatnību, uzraksti precīzu soļu secību un iedali tā sasniegšanai pietiekošu laika daudzumu. Pēc kārtējā mērķa sasniegšanas sarīko sev nelielus svētkus vai uzdāvini nelielu veicinošo balvu. Izdomā pati savas tradīcijas.
 • Sāc pildīt skaistuma žurnālu. Tajā tu vari sekot visu savu sasniegumu dinamikai. Ja tu darbojies pie sava ārējā skaistuma uzlabošanas, tad pēc noteikta laika posma nofotografējies vai fiksē savā izskatā pārmaiņas vai novērtē savas ādas stāvokli pēc konkrētiem parametriem un pieraksti tos. Ja tu darbojies pie tā, lai sasniegtu iekšējo skaistumu, pieraksti visas darbības, domas un jūtas, kurām pateicoties tu tuvojies iekšējas harmonijas stāvoklim.
 • Paaicini līdzīgu plānu sastādīšanai piebiedroties arī savas draudzenes. Tā jūs varēsiet viena otru atbalstīt un kopā sieviete-planonosvinēt kārtējos sasniegumus.

Atceries, ka sieviete var kļūt skaista, esot jebkurā svara kategorijā un jebkurā vecumā, ja vien viņa rūpējas par savu ārējo izskatu un, ja vien viņai piemīt pozitīva enerģētika.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 

Tags: , , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Zita

  Labdien. Sakiet, kàpèc tieshi no jùsu lapas no datora nevar iekopèt tekstu? Uz citàm lapàm stràdà viss.
  Atvainojos par garumzìmju trùkumu, bet shis nav mans dators un tur nav latvieshu valoda.
  Ar cienju,
  Zita

   
   
   
  • Labvakar, Zita! Nevar nokopēt tieši šī iemesla dēļ – lai nevarētu nokopēt. Diemžēl, šāds lēmums bija jāpieņem pēc tam, kad mūsu lasītājas mūs informēja par dažiem no mūsu bloga pārkopētiem tekstiem uz citām līdzīga satura mājas lapām – bez iepriekšējas vienošanās un pat bez atsauces uz mūsu lapu. Zita, ja vēlaties iegūt savā rīcībā kādu tekstu vai tā daļu, rakstiet man uz: aija@buduars.lv.

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata