Kā un kur sagaidīt Jauno gadu

Kā sagaidīt Jauno gaduJaunā gada sagaidīšana ir tā tēma, par kuru domā tikai vienu reizi jeb vienu mēnesi gadā un  to var padarīt par neko īpašu un ar to var mainīt daudz ko  gan savā un gan apkārtējo dzīvēs …

Tā ir arī iespēja pieņemt lēmumus, kas parasti tev nav raksturīgi, tādā veidā pārsteidzot apkārtējos tuviniekus, draugus un pat sevi…

Tā tu vari izjust, ka tikai ar vienu lēmumu var dzīvi padarīt krāsaināku un, ka ne vienmēr tam vajadzīgs vairāk finanšu kā tev ir šobrīd.

Katru gadu, jau vairāk kā 300 gadu garumā, cilvēki sagaida un svin Jauno gadu. Un visbiežāk katru gadu ir viens un tas pats – šampānietis, salūts, eglīte, salātu bļodas, cepeši, smaguma sajūta kuņģī otrajā dienā…

Un tomēr – kā sagaidīt šo Jauno, 2011. gadu un  kur ?

Jaunā gada sagaidīšanai būtu jābūt oriģinālai, tādai, lai ir ko atcerēties! Pamēģini!

Klasiskais variants – Jaunā gada sagaidīšana restorānā

Šī ideja un vieta vairāk der cilvēkiem, kam patīk mierīga atmosfēra, klasiska mūzika, lēnas dejas un parasta izklaidējoša programma.

Sagaidīt Jauno gadu restorānā var draugu pulkā un arī divatā, ar savu otru pusīti. Ja tu un tava otrā pusīte līdz šim vienmēr Jauno gadu sagaidījāt mājās, tad restorāna apmeklējums vecgada vakarā būs lielas pārmaiņas un jums tas būs oriģināls pasākums!

Jaunais gads klubāJaunā gada sagaidīšana

Tāda Jaunā gada sagaidīšana vairāk patīk aktīviem un jautriem cilvēkiem, īpaši tiem, kuriem visa kompānija nemaz neietilpst vienā dzīvoklītī. Un kāpēc gan ne?

Lai būtu jautrāk un interesantāk, izdomājiet kā jūsu „bariņš” izcelsies šīs nakts kluba apmeklētāju vidū, šādi padarot šo nakti vēl efektīgāku un neaizmirstamāku ne tikai jums, arī apkārtējiem!

Piemēram, sievietes varētu šogad visas tērpties jauku kaķenīšu tērpos, bet kungi – kļūt par zaķiem … Jūsu bariņš noteikti tiks ievērots un viss šai naktī  „griezīsies” ap Jums!

Tradicionālā Jaunā gada sagaidīšana mājās vai dzīvoklī

Nav nekas jauns jādomā un tas ir labs veids, kā, beidzot, sapulcināt visu savu ģimeni. Tas nekas, ja vietas maz, bet toties visi tev mīļie un tuvie cilvēki  kaut reizi gadā būs kopā.

Ja līdz šim pat tavi tuvākie ģimenes locekļi sagaidīja Jauno gadu katrs savā mājā, tad šāda kopīga būšana arī var kļūt par  neaizmirstamu!

Bet, ja jums kaut kur dziļi laukos ir palikusi piemirsta vecmāmiņa, aizbrauciet visi kopā pie viņas un sarīkojiet fantastisku Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu lauku mājā! Es domāju, ka arī vecmāmiņa dikti priecāsies par jūsu apciemojumu!

Jautri un oriģināli veidi:

 • Ja  ir sagadījies tā, ka esi šai naktī palikusi viena, nopērc biļeti (un šampānieti) uz vilcienu, lidmašīnu, kuģi… Brauciena laikā iepazīsties ar pasažieriem un, sveicot tos ar tuvojošos Jauno gadu, sagaidiet to visi kopā!
 • Es jau sen piedomāju par iespēju sagaidīt Jauno gadu nelielā draugu pulkā pavisam vienkārši – pie eglītes, mežā. Un kāpēc gan ne?
 • Kāpēc gan Jaunā gada naktī nevarētu darboties visi atrakciju parki? Es domāju, ka  būtu interesanti sagaidīt Jauno gadu un izdzert šampānieti  lielajā panorāmas ratā, virs pilsētas! Es pat domāju,ka šai idejai būtu ļoti daudz jautru piekritēju, ja vien kāds par to iedomātos un atrakciju parks šai naktī būtu pārpildīts!  Ja jums ienāk prāta arī kāda ideja, uzrakstiet komentāros.Un, ja nu kādam tā noder?

Atpūta  un Jaunā gada sagaidīšana ārzemēs

Kā sagaidīt Jauno gadu (2)Visi cilvēki, neatkarīgi no viņu ienākumiem un dzīves stila, ir kaut reizi mūžā sapņojuši sagaidīt Jauno gadu ārzemēs, apvienojot to ar atpūtu.

Šodien tūrisma aģentūras piedāvā ļoti plašu šādu iespēju izvēli.

Tev atliek tikai izvēlēties to, kas tev tīk visvairāk!

Kā Jauno gadu sagaidīt spilgti un neparasti:

 • Tu vari organizēt draugu vidū masku ballīti. Izvēlieties kādu konkrētu tēmu: sākumam, kaut vai vienkāršu masku balli un tā var būt arī „ciemošanās pie Drakulas”. Tas viss jāsāk organizēt laicīgi, izsūtot arī interesantus ielūgumus. Vēl  oriģinālāk būs, ja iepriekš tiks sagatavots scenārijs ar konkrētu tēmu: „Jaunais gads pie Karību jūras pirātiem”, „Jaunais gads havajiešu stilā”, „Jaunais gads disko stilā” utt.
 • Arī romantiskai Jaunā gada sagaidīšanai (divatā,ar otru pusīti) ir daudz variantu un var izdomāt daudz negaidītu pārsteigumu. Piemēram, pasniegt iemīļotajai skaistu, greznu puķu pušķi, ko Jaunajā gadā parasti nedara vai pārsteigt savu iemīļoto, ietērptai kaķenes tērpā utt.
 • Pirms Jaunā gada tu vari sarīkot draugu lokā kulinārijas klasi vai paukošanās šovu, pacelties virs pilsētas gaisa balonā vai organizēt lidojumu nelielā lidmašīnā.
 • Var Jauno gadu sagaidīt ne tikai latviešu stilā, bet dažādības pēc arī havajiešu, kubiešu, austrumnieku stilā utt. Var Jauno gadu mēģināt sagaidīt 24 reizes – sekojot pulksteņu rādītājiem, saskaņā ar dažādu tautu tradīcijām.
 • Pārsteigt tuviniekus ar dāvanām, kuras viņi nemaz nav gaidījuši – pašas šūtiem tērpiem, neparastu pašas izceptu torti utt.

Kur sagaidīt Jauno gaduNekas no uzskaitītā nav jauns un nedzirdēts, bet katrai no šīm idejām var klāt pievienot kādu „rozīnīti”. Iespējams, ka lasot šo sarakstu, nekas no tā tev nenoder.

Bet tas noteikti būs rosinājis tev padomāt, ka ir vērts savas dzīves kārtējā gada nogalē ienest kādu pārmaiņu, kas var pat mainīt visu tavu turpmāko dzīvi…
Arī lielās pārmaiņas vienmēr sākas ar kādu sīku lietu, kas tobrīd liekas nesvarīga…Un tā vienmēr sākumā ir doma, tad darbība vai vārds un visa dzīve ir “metusi kūleni”! Pie tam pozitīvā virzienā!

Lai tev izdodas tieši šogad, tieši šajās pēdējās divās dienās izdomāt kaut ko tādu, kas pārsteigs ne tikai apkārtējos, bet arī tevi pašu!

Kaut arī tas būtu tikai neliels sīkumiņš…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Jā, un padalies ar mums, kur TU šogad būsi vecgada vakarā! Aizpildi blakus rakstam,  redzamo Dienas jautājumu: “Kur tu sagaidīsi Jauno gadu?”  Un, ja tev ir vēl kādas idejas par to, kā varētu sagaidīt un pavadīt  jaungada nakti, noteikti pastāsti mums  par tām raksta komentāros!

Interesanti raksti :

 • Jaunais gads – tie ir svētki, kurus parasti sagaida vai cenšas sagaidīt ģimenes lokā vai lielā draugu pulkā. Tā tev bija agrāk. Bet ir noticis tā, ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Svinīgs, bagāts Jaunā gada galds – tas, laikam, šogad būs jaungada svinību otrais svarīgākais uzmanības vērtais pieturas punkts aiz egles. Kādam ...

 • Ir dīvaina sajūta gadu mijā, Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā, Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs, Ko nākamā gada puteņi sūtīs - Ir dīv ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata