Jaunā 2011.gada galds

2011.gada galdsSvinīgs, bagāts Jaunā gada galds – tas, laikam, šogad būs jaungada svinību otrais svarīgākais uzmanības vērtais pieturas punkts aiz egles.

Kādam tad ir jābūt Jaunā 2011.gada galdam, lai nākamā gada saimnieki – trusis un kaķis pret mums izturētos labvēlīgi? Smaidiņš

Viens no svarīgākajiem ieteikumiem – pareiza sagatavošanās šīm svinībām. Jūsu uzvedībā nedrīkst pavīdēt nekas no uztraukuma un steigas. Gājiens uz veikalu noteikti jāieplāno laicīgi, nevis 31.decembra rītā. Iepriekšējā dienā iegādājies tos ingredientus, kuriem galdā jābūt īpaši svaigiem.

Ģimeniskajam trusim noteikti patiks, ja virtuvē saimniekos vienlaicīgi vairāki cilvēki un uz veikalu arī neej viena.

augļu grozsJa Jauno gadu tu gatavojies sagaidīt kā viesis, tad noteikti neaizmirsti paņemt līdzi lielu augļu grozu vai citu kādu ēdamu šedevru – tā var būt arī pašizcepta ābolu plātsmaize.

Kā noformēt Jaunā 2011.gada galdu

Noformējot jaunā gada galdu, īpašu uzmanību pievērs zaļumu izmantošanai: pētersīļiem, dillēm, salātu lapām noklātām uz šķīvjiem , kas sagatavoti salātu un karsto ēdienu pasniegšanai.

Ir īstais laiks apgūt karvingu (dekoratīvo augļu griešanas mākslu) vai ne? Starp citu, karvinga darba rīku komplekts ir viens no šobrīd aktuālākajām jaungada dāvanām! Mazs padoms – lai svaigi sagriezti āboli nezaudētu savu krāsu un estētisko izskatu, apstrādā tos ar otiņu, kas saslapināta citronu sulā.karvinga maksla

Ievērības cienīgu vietu  uz 2011.gada galda iedali svaigiem, oranžiem burkānu saišķīšiem – tā ir jauka, „dzīva” un spilgta galda dekorācija!

Ja tev padomā galda noformēšanai izmantot augļu vāzes, svečturus un elegantas statuetītes, tad tam visam jābūt izgatavotam no metāla. Neaizmirsti par salvetēm ar pūkaino 2011.gada saimnieku attēliem.

Jaungada galda ēdieni

Trusis noteikti nebūs laimīgs, ja uz tava galda šai naktī atradīsies truša vai zaķa gaļas ēdieni… Ja veģetāriešu galds tev liekas pārlieku pieticīgs, dod priekšroku jūras veltēm un zivju ēdieniem, kuri noteikti iepriecinās otru atnākošā gada saimnieku – kaķi.

Salātiem vēlams būt  dārzeņu pilniem vai arī vari pagatavot vieglus salātu kokteiļus, kuros ir daudz smalki sagrieztu ābolu un kāpostu. Āboliem būtu jābūt goda vietā. Centies tos izmantot cik vien var vairāk: gan plātsmaizēs, gan salātos , gan desertos, gan kā sulu.

šokolādes zaķisRūpējoties par bagātīgi klātu galdu, neaizmirsti arī par patīkamiem sīkumiem. Piemēram, tu vari pievienot katram viesim, klāt pie dāvanas, vīstoklītī ietītu šokolādes zaķīti…Šādu gardumu pilni veikali un cauru gadu, bet šoreiz tam būs īpaša nozīme.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata