Kā iekārtot mazu vannas istabu

maza vannas istabaŠodien iegriezīsimies sieviešu paradīzē – vannas istabā.

Ir tā, ka kādai šī paradīze ir liela un plaša, kurā var gan izvannoties, gan izdušoties, gan  spoguļoties, gan mazgāt veļu un arī gludināt, citai pietiekoša, lai ieietu gan dušā, gan vannā, gan veļu izmazgātu, bet ir dzīvojamās telpas, kurās šai nozīmīgajai vietai atvēlēti tikai daži kvadrātmetri un ir gudri jāizdomā vai svarīgāka ir dušas kabīne vai vanna. Bet par vietu veļas mašīnai nav ko pat sapņot.

Ir tā kā ir, bet viens gan ir skaidrs – vai šī telpa ir tikpat liela kā dažam viesistaba vai tai tiek atvēlēti tikai daži kvadrātmetri, katrai sievietei to gribās padarīt par ērtu un mājīgu.
Tāpēc šodien sāksim ar to kā ērti izvietot mazā vannas istabā vai pat higiēnas stūrītī vannu vai dušas kabīni.

Pamēģini uz mirkli aizvērt acis un iedomāties sevi siltā dušā vai smaržīgā putu vannā! Tu domā, ka tas tavā gadījumā nav iespējams? Ka tas var būt tikai sapnis?  Tev liekas, ka tava vannas istaba ir pārlieku maza?

Pamēģini vispirms atbildēt uz pāris jautājumiem un tā tu šo to noskaidrosi…sieviete vannā

 • Vēlos iet vannā vai dušā katru dienu vai gan vannā, gan dušā.
 • Vēlos katru dienu iet vannā.
 • Vēlos katru dienu (vai vairākas reizes dienā) iet dušā.
 • Kas ir labāk – maza vanna un mazs dušas stūrītis vai liela vanna?
 • Viens liels dušas stūris.
 • Vēlos vienā telpā lai ir vannas istaba un tualetes pods vai vēlos atsevišķu tualetes telpu.

Pirmkārt, būsim reālistes – ja tava ķermeņa higiēnai var atvēlēt tikai 90×90 cm telpu, tad tev būs jāiztiek tikai ar dušas procedūrām. Pie tam, šis variants ir pats praktiskākais. Un, ja tu iegādāsies dušu ar sēdvietu, dušā varēsi arī komfortabli atpūsties.

Ja mazgāšanās vietai tu vari atvēlēt no 140 -160 cm, tad pastāv pat četri varianti:

1.    Maza vanna;
2.    Liela vanna;
3.    Liela dušas kabīne;
4.    Liela vanna un liela dušas kabīne.

Copyright RAVAK a.s.Tev liekas, ka šie varianti nav iespējami augstāk nosauktajā platībā? Ka vanna, kuras garums 150 cm nav liela vanna, it īpaši, ja pāri paliek vieta arī dušas stūrītim? Nekā nebija! Vanna, kurā var apgulties pa diagonāli ir pietiekoši liela! Netici? Izmēri šādu vannu pa diagonāli pašā tās apakšējā daļā un pārliecinies par to!  Standarta izmēra vannai, kuras garums ir 170 cm, izmantojamais garums ir 140 cm.

Asimetriskai vannai izmantojamais garums ir 150 cm. Tas nozīmē, ka tev ir vanna, kuras garums ir 150 cm, bet ērtības kā 180 cm garā vannā! Bet tas vēl nav viss! Ja šādai vannai uzliksi dušas kabīnes sienu, iegūsi mazā vannas istabā lielu vannu un lielu dušas stūri. Brīnums? Nē, tikai gudrs risinājums.

Bet, varbūt, tu vēlies iet vannā, bet tai pašā telpā vēl ievietot veļas mašīnu un izlietni?neliela vannas istaba
Nepadodies arī šai gadījumā! Nav šai gadījumā labāka risinājuma par vannu ar avokado formu. Pievērs uzmanību – arī maza vannas istaba var izskatīties lieliski un komfortabli! Bet izmantojot divus avokado formas izstrādājumus – vannu un izlietni, tev rodas pietiekoši daudz vietas!

Vēlies vienā telpā apvienot gan vannu, gan tualeti?

Pirms pieņem lēmumu, padomā par šīs idejas priekšrocībām un trūkumiem:

+ savienojot divas nelielās telpas palielinām izvietošanas iespējas, līdz ar to arī iespējamos vannas istabas risinājumus;
+ par cik abas telpas tiek apvienotas, platība abām darbībām palielinās;
+ kvalitatīvai personīgajai higiēnai, loģiski, ir nepieciešams pieslēgt ūdens izmantošanas iespējas. Ir iespēja iegādāties ne tikai bidē podus (kuriem ir nepieciešama jauna papildus vieta), bet arī tualetes podus ar ērtu, kompaktu, nelielu rokas dušu.
–  kā liels trūkums, protams, ir tas, ka šāda risinājuma gadījumā tiek ierobežota šo telpu izmantošana diviem vai vairākiem ģimenes locekļiem vienlaicīgi.

Bet,ja tu esi viena sava dzīvokļa iemītniece, tad ilgi nav ko domāt!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja tu nevari atļauties sevi lutināt ar ikdienas kosmētiskajām procedūrām, ļauj sev izbaudīt šo prieku kaut vai nedēļas nogalēs. Priežu skuju vann ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata