Kā iepatikties un veidot attiecības vecumā pēc 40

ka_iepatiktiesŠie visi padomi domāti tām, kuras ļoti vēlas iegūt kāda vīrieša uzmanību, piekrišanu, labvēlību. Tās nav kaut kādas manipulācijas, spēlītes – ja tava sirds un jūtas ir patiesas, tu pati gribēsi to visu darīt, izjust, izprast otru cilvēku, uzzināt par viņu vairāk, likt viņa sirdij sisties straujāk, ieraugot tevi cita vīrieša klātbūtnē.

Bet, ja tas nebūs lemts, tad nebūs un jums vienkārši jāiet tālāk, tikai katram pa savu ceļu. Varbūt jūsu ceļi krustosies kādreiz vēl un tieši tas būs tas brīdis, kad viss notiks pats par sevi.

Nekļūsti uzmācīga. Varbūt kādai to nebūs patīkami lasīt, bet ir bieži ievērotas sievietes, kas šādu kļūdu pieļauj. Uzbāzība un neatlaidība noteikti var sākumā pārsteigt, bet drīz vien var sākt izraisīt vēlmi noslēpties, aizlidot, aizpeldēt, ierakties zemē… Protams, ja kāds mums ir iepaticies, rodas dabiska vēlme paātrināt notikumu gaitu un ātrāk viņu iegūt. Izvairies no šīs vēlmes par katru cenu! Šim cilvēkam var rasties sajūta, ka tu visu izlem viņa vietā, kas tā arī ir… Bet tas nevienam nepatīk. attiecibas_pec_40

Dod viņam iespēju pašam spert šo soli uz priekšu. Lai tas, tomēr, notiktu ātrāk, šad tad parādies viņa redzes lokā, uzzini par viņu maksimumu ko vien vari uzzināt un tikai pēc tam liec viņam nojaust, ka starp jums varētu būt kaut kas vairāk. Un atceries: kas viegli iegūstams, netiek vērtēts!

Neesi prognozējama. Paredzamība attiecību sākumā nav laba lieta. Nestāsti par sevi daudz un visu. Gluži pretēji, esi nedaudz noslēpumaina. Tas radīs vēlmi uzzināt par tevi vairāk. Tādā veidā par tevi domās pat tavas prombūtnes laikā, bet tā ir pirmā pazīme, ka par tevi ir radusies nopietna interese. Tādēļ ir nepieciešams likt nojaust, ka aiz tavas simpātiskās ārienes slēpjas kaut kas vairāk.

Visvienkāršākais veids to sasniegt ir uzreiz likt saprast, ka tevī ir kaut kas pretrunīgs, piemēram, ja tu esi jautra, mīli jokot, tad liec nojaust, ka tevī ir arī kaut kādas skumjas… Bet tam ir jābūt tikai mājienam, jo citādi tu tiksi uztverta kā sieviete, kurai ir personības dalīšanās noslieces. Tavam partnerim nekad par tevi nav jāzina VISS. Viņam vienmēr ir jājūt, ka tevī ir kaut kas, ko viņš nezina.

Protams, daudz smagāka situācija ir tad, ja aiz tās ārienes nekā nav…Bet es tam neticu. Ja tev ir vairāk kā 40, tad esmu pārliecināta – nav sievietes pasaulē, kas šai vecumā būtu „tukša”. Ir tikai viena problēma – ļoti liela daļa sieviešu sevi nemīl un nespēj sevi novērtēt vispirms savās acīs un līdz ar to, nespēj sevi „pasniegt” citiem. Šim pasniegšanas procesam ir jābūt godīgam. Šie padomi nav viltības pielietošana – tieši tāpēc tie domāti sievietēm pēc 40. Ja tos pielieto jauna meitene vai sieviete līdz 25 gadu vecumam un pat līdz 30, tad tas viss izskatās ne patiesi un tajā pat jūtams tāds kā falšs.

attiecibu-veidosanaJa tu vēlies piekrišanu vīriešu vidū, tev jārada tādas sievietes reputācija, kas vīriešu vidū ir pieprasīta. Šis punkts vienmēr ir radījis daudz pretrunīgu emociju, tomēr, to pielietojot, daudzas ir pārliecinājušās tā efektivitātē.

Lai cik tas neizklausītos ciniski, cilvēkam piemīt bara instinkts un viņam patīk tas, ko ir novērtējuši vai atbalsta citi. Psihologi to sauc par sociālā apliecinājuma principu. Uz šī principa pamata tiek veidoti daudzi mārketinga triki, kuri liek mums pirkt to, kas mums principā nemaz nav vajadzīgs, bet, ja jau citi liela…

Tāpēc, ja tev nav sievietes „siržu lauzējas” reputācija, tad tā būtu jāiegūst. Ja tu palūkosies apkārt un pret sevi būsi godīga, tad ieraudzīsi, ka „brunču mednieka” vai vīriešu siržu lauzējas reputācija pievelk citus kā ar magnētu. Pat, ja tu tāda neesi, radi šo noslēpumu ap sevi. Radi iespaidu, ka tev ir daudz pielūdzēju. Nepārproti, tev nav jārada „ielasmeitas” iespaids!!! Varbūt pat aprunājies ar vīriešiem-draugiem un parādieties kaut kur kopā divatā, tava izredzētā vīrieša lokā, vai arī lai tavs „pielūdzējs” pievērš tev uzmanību. Nedomā par to slikti, attiecies pret to kā pret spēli. Tu pamanīsi, ka ļoti drīz tev apkārt sāks spīdēt iekārojamas sievietes oreols, kuram piekļūt gribēs arī tavs izredzētais.

Dzīve sastāv no sīkumiem. Nekādā gadījumā nesāc lielīt sevi, cik tu laba un jauka un,ka_iepatikties (2) ka tāpēc tavam sapņu vīrietim jābūt ar tevi. Tas tikai atstums viņu. Nereklamē sevi. Mūsdienās cilvēki ne īpaši tic vārdiem. It īpaši vecumā pēc 40 cilvēki TIK bieži ir sastapušies ar negodīgumu, ka vārdi tiek uztverti jau kā tukšs zvans, putekļi un vējš.

Tāpēc mazāk pļāpā, bet uzmanību pievērs ar jaukiem pārsteigumiem. Nav jādāvina dārgas dāvanas un jātērē kaudze naudas. Labāk, ja tie ir jauki, sirdij mīļi nieciņi vai mazi svētki. Lai tie trāpītu tieši sirdī, ir mazāk jāpļāpā pašai, bet jāklausās partnerī, uzdodot viņam rosinošus jautājumus, aicinot stāstīt par sevi, ļoti uzmanīgi klausīties, interesēties par viņu. Un tā tu noteikti izdzirdēsi kaut ko par viņa sapņiem, nepiepildītām vēlmēm utt. Tad izmanto to un ietver kādā jaukā dāvaniņā vai nelielā pārsteigumā.

Tā tu radīsi partnerī vienkāršu, patiesu prieka sajūtu. Bet tava uzmanība pret šīm detaļām atkausēs pat „viscietāko ledu”. Tādā veidā tu nedemonstrē savu mērķi par visu varu iegūt cilvēku ar dārgu dāvanu, bet vienkārši dāvini cilvēkam prieku un uzmanību, kuras mums trūkst visiem. Un tie būs 100 punkti tavā labā un dos daudz vairāk, nekā dārgas dāvanas, kaut arī to daudzi nesaprot.

Izjūti šī cilvēka garu. Ko lielākā daļa cilvēku cenšas izdarīt, lai ar iepatikušos cilvēku izveidotos kontakts? Tieši tā – viņi cenšas līdz viņiem aizklauvēties likt viņiem saprast viņus, skatīties uz lietām viņu acīm, cenšas kaut ko izskaidrot, pierādīt… Tev jāsaprot, ka cilvēkiem visvairāk interesē viņi paši. Visi dzīvo tādās kā biezās personīgo pārdzīvojumu bruņās. Un ar varu viņus laukā no tām nedabūsi. Daudz efektīvāk ir caursūkties ar viņu „garu”. Psihologi to sauc par spoguļefektu. Pie tam runa nemaz neiet par negodīgumu un nepatiesumu. Tieši otrādi.

Viss ir vienkārši. Kontaktējoties ar savu sapņu vīrieti centies saprast viņa gaumi, nekritizē viņa kaprīzes, rīcību un dīvainības. Ja viņš, piemēram, saka, ka viņam patīk Maikls Džeksons, tad nav uzreiz jākliedz pretim: „Tu ko!? Tas taču ir pilnīgais murgs!” Tieši otrādi, saki, ka tev šis tas viņā arī liekas labs (balss, piemēram) utt. Protams, izņemot lietas un tēmas, kas ir absolūtā pretrunā ar taviem uzskatiem, dzīves nostāju, likumdošanu un pretrunā ar cilvēku tiesībām. Pie tam, tu šādi arī nojaut vai jums tiešām var būt kopējs dzīves ceļš un vai tiešām tā nav tikai tava bezjēdzīga un ne pie kā laba nevedoša ilūzija.

attiecibu_veidosanaNeesi liekule, tas uzreiz būs jūtams. Uzmanīgi klausies. Tāda vienkārša darbība ir bezgala efektīva un nav saprotams, kāpēc cilvēki cenšas visu laiku kaut ko otram pierādīt, tā vietā, lai vienkārši fokusētos uz partneri.

Tas nenozīmē, ka tev ir jāaizmirst par savām interesēm. Bet kad tu radi šo spoguļefektu, tevī viņš sāk saskatīt sevi, sāk dzīvot to dzīvi, kuru vienmēr ir vēlējies dzīvot. Ja tev tas būs izdevies, uzskati, ka šim cilvēkam būsi kļuvusi par nepieciešamu. Ņem vērā, ka šie padomi ir dabiski, ja vien tavas jūtas ir dabiskas. Vienkārši kļūsti nedaudz gudrāka un sievišķīgāka.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata