Tava krāsu palete (ziemas tipa sieviete) – 1.daļa

ziemas_tipa_sievietePēc vairāku sieviešu lūguma un tehnisku iemeslu dēļ ar vienas dienas nokavēšanos – par ziemas tipa sievieti. Šodienas publikācijā viņu nedaudz vairāk raksturošu psiholoģiski un nedaudz arī pieskaršos viņas stilam, krāsām un make-up.

Nākamajā publikācijā pastāstīšu par šī tipa sievietes garderobes veidošanu, krāsu paleti un kosmētikas izvēli.

Ziemas tipa sievietes raksturojums

Ziemas tipa sievietes, kurām izdodas sev atrast piemērotu krāsu gammu, vienmēr izskatās eleganti un cēli. Šīs ārējā izskata īpatnības atspoguļojas arī viņu rakstura īpašībās.

Aprakstot ziemas tipa sievieti, tiek izvēlēti tādi epiteti kā: eleganta, dramatiska, ekstravaganti aristokrātiska, impozanta, lepna, nepieejama… Šīs īpašības kopumā neattiecas pret visām ziemas tipa sievietēm vienādā līmenī, bet kāda no tām attiecināma pret jebkuru šī tipa sievieti.

Ziemas tipa sievietes bieži liekas kā ambiciozas un pārliecinātas sevī – un tas tā arī ir. Viņas prot sevi „pasniegt” – vispirmām kārtām darba vietā un viņas zina kā vērtas. Ziemas sieviete izskatās neatkarīga, viņai raksturīgs pavasara dabiskums, vasaras maigums un rudens siltums. Viņas izstaro vēsu atturību, kas patiesībā pievelk.

kima_kardasiana-ziemas_tipskortnija_koksaodrija_tatuziemas_tipa_sieviete-2

Darba vietā viņas uzvedas diplomātiski un atturīgi. Vislielākais viņu pluss ir stabilitāte un autoritāte. Daudzas ziemas tipa sievietes ir uz panākumiem kāras un prot sasniegt mērķus. Viņas piesaista apkārtējo skatienus, vienmēr ir uzmanības centrā, prot radīt iespaidu uz padotajiem un pār visu prot uzturēt kontroli.

Ziemas tipa sievietes izstaro spēcīgu erotisko biolauku, bet tajā pašā laikā – arī nepieejamību. Tas viņas padara noslēpumainas, vilinošas un iekārojamas. Viņas ir tās sievietes, kurām tikai ar dažiem palīgelementiem vien izdodas izskatīties īpaši eleganti. Pat „mazajā” melnajā kleitiņā viņa spēs būt balles karaliene – pie tam, tā ir viņas iedzimtā prasme.

No pirmā acu skatiena, šī tipa sievietes rada sajūsmu, tomēr, viņām būs nepieciešams laiks, lai ar tuviniekiem un kolēģiem izveidotu siltas attiecības un tas ir viņu vēsās auras radītā iespaida rezultāts. Šīs sievietes ir spējīgas būt īpaši elegantas un skaistas svinīgos pasākumos un, tai paša laikā, vēsas kā auksta ziemas diena.

Ziemas tipa sievietes stils

Šīs sievietes apbur ar saviem dramatiskajiem pretstatiem: ar gaišo ādu pret tumšajiem matiem un ar spēcīgas krāsas acu zīlītēm pret spožajiem, dzidrajiem acu baltumiem. Ādas tonis vienmēr ir caurspīdīgi-zilgans.

ziemas_tipa_sievietes_krasasDažreiz ir grūti to noteikt viennozīmīgi, jo, neskatoties uz to, ka gaišās ādas ziemas tipa sieviete nekad kā nākas nenosauļojas, tomēr maigu ādas brūnumu tā iegūt var un tas zemādas zilgano toni maina.

Vēl grūtāk klasificēt sievietes, kuru ādai ir olīvu tonis, kā dēļ viņas ļoti bieži kļūdaini tiek klasificētas kā rudens tipa sievietes. Zilganais ādas atspīdums kļūst redzams tikai tad, kad āda tiek salīdzināta ar siltu, zeltītu pavasara tipa toni.

Nav svarīgi vai ādas krāsa ir caurspīdīgi balta vai ar nelielu olīvu toņa piejaukumu, ziemas tipam tā vienmēr izskatās caurspīdīga kā porcelāns un vēsa. Ļoti reti vaigos parādās dabiskais sārtums.

Lielākajai daļai ziemas tipa sievietēm mati ir tumši: melni ar zilganu spīdumu vai tumši brūni. Dažām bērnībā ir bijuši gaiši mati, bet ar laiku tie palika tumšāki.

Kādas acis ir ziemas tipa sievietēm? Jebkurā gadījumā dzidras, intensīvā un precīzi nosakāmā tonī. Visbiežāk sastopamas ledaini-zilas, zilas, izteikti pelēkas, caurspīdīgi zaļas un, protams, tumši brūnas un pat melnas. Reti ir sastopams krāsu sajaukums, piemēram, pelēcīgi-zaļš, bet arī tāds tonis nekad nav klusināts, kā tas raksturīgs ir vasaras tipa sievietēm.

Ziemas tipa sievietes apģērba krāsasziemas_tipa_sieviete_3

Ziemas tipa sievietes garderobes krāsas ir visskaidrākās, noteiktākās un visaukstākās. Tas, no kā citu tipu sievietēm ir jāvairās, ziemas tipa sievietei rada priekšrocību: sniegbaltais, piemēram, vai izteikti melnais piestāv tieši viņām. Šis sieviešu tips dzīvo kontrastu pasaulē.

Tieši kontrastainās krāsas ziemas tipa sievietes savam apģērbam izvēlas intuitīvi. Diemžēl, šis tips ļoti bieži savas dzīves laikā fatāli tiecas pēc siltiem, zemes un rudens toņiem, it īpaši tās sievietes, kurām ir brūnas acis un kastaņu krāsas mati. Šai maldu ceļā ievilina viņu olīvu ādas tonis. Un viņas nemaz nenojauš, ka tieši rudens toņi ziemas tipa ādu padara par slimīgi dzeltenu.

Viņām piestāv visi indīgi-rozā, aukstie violetie un tumši violetie toņi. Ja ziemas tipa sievietei patīk zaļā krāsa, tad viņai jāizvēlas izteikti spilgti toņi, bet ne linu, ne piena un ne dzeltenīgie. Bet,ja ir vēlēšanās nēsāt brūnos, tad vislabāk tumšos un vēsos (rūgtā šokolāde). Ļoti piemēroti ziemas tipam ir spēcīgie zilie toņi.

ziemas_palete

Nedaudz par gaišajiem toņiem: ja tu piederi nevis dramatiski-kontrastainajam tipam, bet drīzāk maigajam tā apakštipam, kuram raksturīga pieķeršanās pasteļtoņiem, tad, lūdzu – nekādu problēmu, izmanto tos!

Ziemas tipa sievietes make-up

ziemas_tipa_sievietes_make_upŠī tipa sejām visbiežāk ir raksturīgas skaidras, izteiktas kontūras un tas rada spēcīgu iespaidu, pateicoties ādas toņa, matu, acu zīlīšu un acu baltumu kontrastam.

Protams, ne katra ziemas tipa sieviete atbilst ideālajam portretam, kas tikko tika radīts, bet, runājot par kosmētiku, –tas attiecināms uz katru: pārāk daudz krāsas uz sejas šīs sievietes padara par viduvējībām.

Ziemas tipa sievietēm nepieciešams pavisam maz, bet toņiem jābūt spilgtiem. Viņām nepieciešams arī viegls vaigu sārtums – tam jābūt tai paša tonī kādā ir lūpu krāsa. Spilgtai lūpu krāsai piestāv principiāli-atturīgs, caurspīdīgs acu make-up. Bet, ja ziemas tipa sieviete savas lūpas ir skārusi tikai ar maigu spīdumu vien, tad acis var droši uzsvērt ar melnu kontūrlīniju.

Ziemas tipa sievietes matu krāsa

Visbiežāk ziemas tipa sievietes ir tumšmatainas un viņu pievilcīgums slēpjas tieši šai kontrastā – starp ādas un matu krāsu. Rupja iejaukšanās šai kontrastā būtu liela kļūda. Ziemas tipa esošajām blondīnēm radikāla matu krāsas maiņa ir vēl bīstamāka: jebkurš dzeltenīgums cēluma vietā rada prastumu. Kastaņa matu īpašniecēm nekādā gadījumā nav jācenšas sevi pārvērst rudens tipā, pielietojot silti-rudu toni.

pelnu_bruna_matu_krasa (2)pelnu_bruna_matu_krasa (4)pelnu_bruna_matu_krasapelnu_bruna_matu_krasa (3)

Ziemas tipa sievietes ir pievilcīgas tikai savos aukstajos toņos. Ar gadiem ir nepieciešams gaišāks sejas ierāmējums un tad sāks piestāvēt arī pelnu toņi. Bet, ja ļoti liela vēlēšanās riskēt ar rudu toni – tam jābūt tikai ar zilganu pieskaņu. Pārāk daudz eksperimentēt sev nebūtu jāļauj: tikai pelnu-brūnais un zilgani-rudais tonis būtu tie, kurus varētu izmantot eksperimenta nolūkos.

Turpinājums te.

P.s. Starp citu, meitenes! Buduars.lv ir jauns produkts sievietēm, kuras zina savu sezonas tipu (vasara, ziema, rudens vai pavasaris), bet kuras vēl nav iegādājušās savu krāsu paleti:  “SEZONĀLĀS KRĀSU KARTES” – tā ir krāsu 30 toņu krāsu karte katrai sievietei un tas būs brīnišķīgs palīgs jeb instruments, kas nēsājams savā maciņā un, kas noderēs gan, revidējot savu garderobi, gan veicot jaunus pirkumus veikalā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 

Tags: , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • dea

  Gaidīšu arī par Rudens tipu!

   
   
   
 • Anita

  ļoti gaidu par pavasara tipu….

   
   
   
 • Ilona

  Izlasīju un tā arī nesapratu, kuram tipam piederu. Varbūt ziemas?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata