Dažas svarīgas sieviešu gudrības

attiecibas (2)Nav noslēpums, ka mums sievietēm piemīt īpašas spējas, ar kuru palīdzību varam savu vīrieti burtiski „apburt” . Nekādā gadījumā neaicinu attiecībās izmantot viltību, tomēr gudrām IR jābūt.

Bieži vien šai gudrībai ir vairāki sinonīmi: rāmums, viedums, cieņa, pietāte, saimnieciskums, patstāvība utt.

Uzturi vīrietī mednieka instinktu

Mēs visas zinām, ka vīrietis pēc dabas ir mednieks un lielākais vairums sieviešu šo vīrieša īpašību izmanto iepazīšanās un attiecību sākuma posmā. Tomēr ar laiku, kad vīrietis kļūst tuvs un „savējais”, mēs, nez kāpēc, aizmirstam par to.

Vīrietim sieviete ir jāiekaro, tāpēc nedod viņam (viņa paša un tevis labā) šai ziņā atslodzi. Periodiski iedarbini savus personīgos, sievišķīgos „paņēmienus”, koķetē ar viņu, atceries to, kā tu rīkojies, kad mēģināji viņu „pavedināt” – lai viņā regulāri mostas šis mednieka instinkts un vēlēšanās iekarot tieši tevi un tieši tevi neatdot nevienam citam.

Atstāj viņam noteicošo vārdu

It īpaši tas ir svarīgi citu cilvēku vidū, jo, ja sieviete visu klātbūtnē parāda, ka vīrietis irattiecibas stulbāks par viņu vai, ka viņa kaut kurās lietās ir pārāka, tas vīrieti var ļoti aizskart. Protams, nevajag izlikties arī par muļķi (arī tas vīriešiem nepatīk), bet izrādīt savu pārākumu arī ir lieki. Ja visa rezultātā rodas konflikts, tad tas nav labi, bet, ja tas ir noticis, tad situāciju un tās atrisināšanu jāatliek uz to brīdi, kad atgriežaties mājās.

Mazāk kritikas

Lūk, īsta sievietes prasme un gudrība – panākt to, lai vīrietis pats mainītu savu uzvedību un, pie tam, iztikt bez kritikas.

Tā vietā, lai vīru kritizētu vai aizskartu brīžos, kad viņš atkal ēd, sēžot pie datora, tajos brīžos, kad vakariņojat vai dzerat tēju kopā, pasaki, cik tev tas ir patīkami. Un pienāks brīdis, kad viņš pats tev piedāvās pabūt kopā un izdzert tēju.

Radi komfortu un mājīgumu

Mēs visi nākam no bērnības un arī lielie un spēcīgie vīri nav izņēmums. Tieši viņiem, visbiežāk, ir vēlēšanās, tāpat kā bērnībā, atgriezties pēc darba tur, kur ir mājīgi, komfortabli un mierīgi.

Protams, šai vietai jābūt blakus tev, blakus sievietei, pie kuras šis vīrietis vēlas atgriezties, kurai viņš+ vēlas dāvāt savus glāstus, siltumu un gādību.

Dzīvo savu, nevis viņa dzīvi

older-couple-siaIr jāinteresējas par sava partnera dzīvi, panākumiem, bet nav tajā visā burtiski „jāizkūst”, pilnībā aizmirstot par savējo. Visbiežāk šī tendence raksturīga sievietēm.

Ja tu ievēro, ka ar laiku visas tavas intereses (vai to lielākais vairums) saistītas tikai ar tavu vīrieti, tas nozīmē, ka ir pienācis laiks apstāties un labi padomāt.

Pilnīgi iespējams, ka ir laiks sevi atgriezt savā dzīvē, jo tev taču bija kādreiz personīgās aizraušanās līdz dienai, kad iepazinies ar savu vīrieti? Sievietei bez mērķiem, kas saistās ar ģimeni ir jābūt saviem personīgajiem sapņiem un mērķiem. Ja tas būs tā, partneriem vienmēr būs par ko runāt un arī savstarpēja interese vienam par otru tikai vairosies.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Cik pareizi spriež Igaunijas eksperti, sakot, ka liekais svars traucē tikai tām sievietēm, kas ir laulībā nelaimīgas, var saprast tikai sieviete, ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata