Ja Jauno gadu jāsagaida vienai pašai

kā sagaidīt Jauno gadu (9)Jaunais gads – tie ir svētki, kurus parasti sagaida vai cenšas sagaidīt ģimenes lokā vai lielā draugu pulkā. Tā tev bija agrāk. Bet ir noticis tā, ka tu sastrīdējies ar draugiem, tevi pameta tuvs cilvēks vai tev vienkārši nav kur iet… Rezultātā Jauno gadu tev būs jāsagaida vienai.

Tamdēļ nav jāskumst un jāraud. Patiesībā, ir daudz veidu kā šo burvīgo nakti pavadīt nemaz ne sliktāk kā ir bijis līdz šim.

No jebkuras situācijas vienmēr ir jācenšas izdabūt pozitīvas emocijas. Pirmkārt, tev nevajadzēs 1.janvāri mazgāt trauku kalnus un kārtot visas dienas garumā dzīvokli. Otrkārt, pēc ilgām un grūtām darba dienām tev ir nepieciešams klusums un miers. Tas, ka nebūs neviena – tas tev nāks tikai par labu. Treškārt, tev būs tiesības darīt jebko – ko vien vēlies! Nekas un neviens tev nevarēs to liegt.

Kādi ir Jaunā gada sagaidīšanas varianti, ja esi viena?kā sagaidīt Jauno gadu (6)

Iegādājies tūrisma ceļazīmi. Kā tev patīk ideja Jauno gadu sagaidīt kalnu slēpošanas kūrortā? Svaigs gaiss un vietas maiņa noteikti tev nāks par labu.

Nevēlies kalnos? Lido uz kādu eksotisku zemi. Daudzas tūrisma aģentūras piedāva īpašus Jaunā gada ceļojumu variantus.

Tikai iedomājies! Kad vēl tev var rasties tāda izdevība? Tas ir daudz interesantāk, nekā ieslēgties dzīvoklī un skatīties jau sen apnikušo televizoru.

Rezervē galdiņu restorānā vai kafejnīcā. Jebkurā no šīm iestādēm tiks rīkota Jaungada sagaidīšanas šova programma. Var gadīties, ka tieši tur tu satiksi jaunos draugus un pavadīsi nakti viņu vidū. Starp šiem cilvekiem var atrasties arī kāds pretējā dzimuma pārstāvis, bet jauna iepazīšanās par sliktu tev nenāks. Un kas zin – varbūt šai naktī tu satiksi savu liktenīgo vīrieti…

kā sagaidīt Jauno gadu (10)Un kā tev patīk ideja Jaunā gada nakti pavadīt ceļā? Nopērc vilciena biļeti 31.decembrī un dodies ceļā uz citu pilsētu. Līdz nākamās dienas vakaram tu paspēsi jau atgriezties. Protams, ja tev iepatiksies, vari tur pavadīt arī visas Jaunā gada brīvdienas.

Pavisam vienkārša, bet nemaz ne sliktāka ideja – aizej uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu pilsētas centrā. Tur tu noteikti nejutīsies vientuļa.Viens mīnuss tam gan ir – tu nebūsi 100% drošībā, bet, ja tu neko nebaidies, tad izmanto šo variantu.

Ja, tomēr, tu esi mājās sēdētāja un dabūt laukā no tās tevi ir nereāli – paliec savā „ligzdiņā”. kā sagaidīt Jauno gaduSapušķo egli, pagatavo savus iemīļotos ēdienus, sagaidi svētkus, baudot ērtus apstākļus un skatoties TV. Piezvani saviem vecajiem draugiem, paziņām, tāliem radiem un apsveic viņus. Pretī tu dzirdēsi daudz patīkamu vārdu un tie noteikti tev uzlabos omu.

Jauno gadu sagaidi ar smaidu un siltumu sirdī. Atceries – šī Jaunā gada nakts tavā dzīvē ne tuvu nav pēdējā! Tev vēl priekšā daudz laimīgu dienu un nakšu!

Uz tikšanos tepatas,

Aija

Interesanti raksti :

 • Jaunā gada sagaidīšana ir tā tēma, par kuru domā tikai vienu reizi jeb vienu mēnesi gadā un  to var padarīt par neko īpašu un ar to var mainīt dau ...

 • Ir dīvaina sajūta gadu mijā, Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā, Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs, Ko nākamā gada puteņi sūtīs - Ir dīv ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 5

Man ir ko teikt »

 
 • pesimiste

  Viena aizejot uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu pilsētas centrā, es noteikti justos vientuļa, redzot, cik apkārt daudz jautru, laimīgu cilvēku, kuri ir kopā ar sev mīļajiem, tuvajiem.

   
   
   
 • Laima

  Varbūt tomēr kopā ar visiem pie pilsētas egles nemaz nebūsi tik vientuļa. Šai pilsētā taču tev ir daudz pazīstamu cilvēku, bijušo kolēģu, klases vai studiju biedru. Drīzāk varbūt riskanti būtu braukt vilcienā uz citu pilsētu…Bet es laikam vislabāk paliktu mājās, savā pierastajā ligzdiņā. Lai mums visām jauka svētku noskaņa !

   
   
   
 • guna

  Jau otro gadu būšu viena,bet ir pat patīkami,sveces,šampanietis,draugu zvani un apsveikumi internetā.Nav piedzērušo orģiju.Man patīk mājās.

   
   
   
 • edna

  Jauki ieteikumi, kadu no tiem noteikti izmantosu kadreiz,,,,varbut…..
  Paldies ,,Buduaram,,par iedvesmojosiem rakstiem gada garumaa,jus esat fantastiska komanda un nelaujat sievietem iesligt depresijaa, paldies par to! Svetigu Jums visam Jauno gadu!
  Milajam vienaudzem iesaku Jaunajaa gadaa turet plasi acis valaa, ausis valaa un but atvertam uz lietam, kas vel nekad nav daritas!

   
   
   
  • Mīļš paldies, Edna, par labiem vārdiem, par laba vēlējumiem un, lai svētīgs Jaunais gads mums visām! :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata