Kā sagaidīt Jauno 2012. gadu

ka sagaidit jauno 2012.gadu (9)Saskaņā ar Austrumu kalendāru, Jaunā 2012. gada valdnieks esot mitoloģiska būtne – Melnais Ūdens Pūķis.

Zodiakālais Pūķis atspoguļojot karmu, iemiesojumu ciklu, atalgojumu par labiem darbiem un sodu par nepareizu rīcību.

Pūķa gads visā visumā solās būt īpašs, tāpēc atbildēt uz jautājumu kā sagaidīt 2012.gadu esot vienkārši – tas jādara cik vien var interesantāk un jautrāk, ar labu garastāvokli, neizvairoties no ilgstošām kustību aktivitātēm un pat no azarta.

Dažas minūtes pirms pusnakts pacenties nedaudz izvairīties no pirmssvētku kņadas un pateicies Dievam par aizejošo gadu – par visiem svarīgajiem un pozitīvajiem notikumiem, ko Viņs tev ļāva piedzīvot.

Tiklīdz pulkstens sitīs divpadsmit, pievērs savu uzmanību kaut kam pozitīvam, no sirds un patiesi novēli visu to labāko un laimi katram, kas tev ir tobrīd blakus (var arī visiem cilvēkiem Latvijā vai uz Zemes!).

Priecāties un spīdēt

2012.puka gads

Centies Pūķa gadu piepildīt ar labiem darbiem. Nekautrējies darīt labu un izrādīt mīlestību pret apkārtējiem, jo nākamajā gadā viss labais un visas labās sajūtas, ko esi darījusi un tamdēļ to izjutuši citi, atgriezīsies pie tevis, veicot loku no viena cilvēka pie otra, kļūstot arvien stiprākas jaunā spēka un pozitīvās enerģijas dēļ. Rezultātā – cilvēku dvēseles kļūs gaišākas, bet pasaule labāka.

Melnais Pūķis mīl mūsdienīgus mūzikas ritmus un mundru dažādu stilu un novirzienu mūziku – tādu, kurai pateicoties kājas pašas sāk kustēties. Tāpēc, pirms Jaunā 2012. gada sagaidīšanas pasākuma izdari saviesīgajam vakaram domātās mūzikas atlasi.

Pūķis – būtne, kurai nepieciešams plašums. Tāpēc, atbildot uz jautājumu kā un kur sagaidīt Jauno 2012.gadu, astrologi rekomendē saviesīgu pasākumu rīkot atklātā, plašā vietā. Diemžēl, šaurs dzīvoklis diez vai Pūķim būs pa prātam…

Jauno 2012.gadu sagaidām ar oriģinālu programmu

Jaungada vakara scenārijam jābūt spīdošam: emocionālam, jautram, spilgtam, ko cilvēki atcerēsies ilgi un noteikti – neparastam un oriģinālam. Pūķis ciest nevar viduvējus aktieru sniegumus, „bārdainas” anekdotes, stulbus jokus un jebko banālu un neinteresantu. Skatītāju sajūsma – labākā balva tam, kas uzstājas un arī Pūķim tas noteikti būšot pa prātam. Galvenais – snieguma svaigums un oriģinalitāte.

Jaunā 2012.gada galda ēdienkarte – garšīgi un sātīgi

ka sagaidit jauno 2012.gadu (6)Šajās dienās var aizmirst par diētām. Tu droši vari likt galdā visu, kas tev pa kabatai. No vienkāršiem salātiem un vistu kājiņām līdz pat eksotiskiem austrumu ēdieniem – jo Pūķis, kā likums par apetīti nesūdzas!

Ēdienu dažādība noteikti priecēs Melno Ūdens Pūķi. Tikai noteikti pievērs uzmanību garšvielām. Tas var būt smaržīgais pipars, kardamons, baziliks, muskatrieksts, krustnagliņas, ingvers vai čili pipari. Uguni spļaujošajam Pūķim noteikti patiks ar degošu spirtu pārliets gaļas ēdiens. Ja tev ir pieredze, to pašu vari izmēģināt arī ar saldējumu vai augļu desertu – izskatīsies visai neparasti.

Izvairies no pusfabrikātiem, jo Melnajam Ūdens Pūķim patīk dabiska pārtika (tāds ēdiens vērtīgāks arī mums, cilvēkiem). Svaigas pārtikas cienītājiem tas patiks it īpaši.

Un, protams, neiztikt bez zivs ēdiena. Šai ūdens stihijas iemītniecei ir noteikti jābūt atvēlētai vietai uz tava galda. Vēlams izvēlēties stori, foreli vai lasi.

Pūķis ir visēdājs, tāpēc, gatavojot svētku ēdienkarti, iedarbini savu fantāziju pilnībā, bet ir viens noteikums – produktiem jābūt atlasītiem un izteikti svaigiem. Būs efektīgi, ja kaut ko pagatavosi viesu acu priekšā – uz mobilas plīts virsmas vai atklātas uguns, kā labākajos austrumu restorānos. Piemēram, asiņaino bifšteku. Par konserviem un līdzīgiem produktiem aizmirsti.

Jaunais 2012.gads noteikti nesīšot veiksmi, ja uz galda būšot ēdiens no ķirbja. Ķirbi var izmantot kā galda rotājumu vai tā gabaliņus pārliet ar citrona sulu un medu – tāds vienkāršs ēdiens no citiem atšķirsies gan garšas, gan vērtīguma ziņā.

Servējot galdu, noteikti uz tā uzliec aizdegtas sveces, jo uguns ir galvenais Pūķa atribūts. Bez tam, galds ar svecēm izskatās svinīgi un rada brīnišķīgu svētku atmosfēru.

ka sagaidit jauno 2012.gadu (2)ka sagaidit jauno 2012.gadu (4)

Mājas rotāšana sagaidot 2012.gadu

Ūdens ir jaunā 2012.gada stihija, tāpēc, gatavojoties Jaunā gada sagaidīšanai un rotājot māju, īpašu uzmanību esot jāvelta ūdens simboliem. Tie var būt visur gaumīgi izvietoti gliemežvāki, jūras zvaigznes, zivju un zemūdens pasaules attēli.

Un, protams, galvenais simbols ir Pūķis. Tā varot būt keramikas, kristāla vai koka statuete.

jauno gadu sagaidotKad galds ir klāts, atrodi laiku sev – centies kaut pāris minūtes atpūsties, ieiet 15 minūšu vannā vai dušā un dodies pie skapja, lai uzvilktu savu svētku tērpu. Jā, un neaizmirsti par svaigu , kaut vai vieglu make-up!

Bet nobeigumā, galvenais ieteikums: to labo noskaņojumu un gara sparu, ar kādu uzsāksi Jauno gadu, centies saglabāt pēc iespējas ilgāk, vēlams visu gadu!

Un šai visā gada nogales un nākamā gada burzmā neaizmirsti, ka dvēseles un acu spožums ir daudz vērtīgāks par dārglietu spīdumu – tas VAIRĀK veicina veiksmi un piesaista labus notikumus un jaukus cilvēkus tavā dzīvē, nekā briljanti, amuleti, svešas tradīcijas un horoskopi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Jaunais gads – tie ir svētki, kurus parasti sagaida vai cenšas sagaidīt ģimenes lokā vai lielā draugu pulkā. Tā tev bija agrāk. Bet ir noticis tā, ...

 • Ir dīvaina sajūta gadu mijā, Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā, Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs, Ko nākamā gada puteņi sūtīs - Ir dīv ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata