Kas traucē mūsu skaistumam

sievietes skaistumsPar skaistuma saglabāšanu, noteikumiem, priekšnoteikumiem, par to kā būt mūžam koptai, skaistai utt.utt. ir sarakstīts daudz un daudz ir arī šai mūsu blogā.

Iemesls, kāpēc man gribētos šodien pieskarties šai tēmai vēlreiz, ir tas, ka šī publikācija aizskars noteikumus, kurus tu, iespējams, nezināji, varbūt piemirsi vai, vienkārši, līdz šim neievēroji… Šie ir tie punkti, kas skar arī mūs, sievietes, kurām ir “ap un pēc 40”.

Varbūt, kādu no šiem 9 noteikumiem tu varētu apņemties ievērot Jaunajā gadā? Ne visus. Vismaz kādu vēl…

Izskatīties ideāli un koptai izdodas ne katrai sievietei. Daudzas sievietes, kopjot savu ķermeni, cenšoties ieturēt savu stilu, dažreiz pieļauj mazas, it kā nemanāmas kļūdas, kas vēlāk skaistuma saglabāšanai un uzturēšanai ļoti kaitēs.

Mēs zinām, ka vieglāk ir ievērot pareizu ēšanas režīmu un nodarboties ar fizkultūru, nekā vēlāk ilgstoši cīnīties ar liekajiem kilogramiem un, skatoties uz sevi spogulī, allaž pārmest sev par nez no kurienes uzradušamies apaļumiem. Vissvarīgākais – jau pašā sākumā kontrolēt savas darbības un tad, pēc laika, tās jau kļūs par ieradumu…

Padomi, no kuriem tev noteikti kāds noderēs: sieviete mēra apģērbu

1. Pārlūkojot apģērba interneta veikalus vai pielaikojot jaunu tērpu veikalā, izvēlies to krāsu, kas piestāv taviem matiem un ādas tonim.

Nav ieteicams naivi cerēt uz to, ka, papildinot apģērbu ar bižutēriju vai uzklājot uz acīm tā paša toņa acu ēnas, tu savu tēlu nepiemērotas krāsas tērpā spēsi padarīt pievilcīgāku.

2. Ejot gulēt rūpīgi attīri sejas ādu! Lai to paveiktu ir daudz dažādu līdzekļu. Nesatraucies – tev nepieciešams tikai viens no tiem. Tavs uzdevums izvēlēties to, kas ir vispiemērotākais. Ja tu iemācīsies savu ādu attīrīt pareizi un ar kvalitatīvu līdzekli, tā vienmēr priecēs tevi gan ar savu tīrību, gan svaigumu.

3. Atceries par savu maigo kakla ādu. Ikdienā lietojamo sejas krēmu uzklāj arī uz kakla. Tikai regulāra kakla ādas kopšana uzturēs kakla ādu tonusā.

4. Neaizmirsti, ka saule spīd cauru gadu, ne tikai vasarā. Tāpēc uzturoties ārā, it īpaši saulē, kosmētiku ar saules aizsardzības faktoru (SPF) vērts lietot cauru gadu. It īpaši to neaizmirsti, dodoties slēpot.

5. Nav ieteicams aizrauties ar karstām vannām. Ziemā bieži vien ir ļoti patīkami sasildīties karstā ūdenī, bet, diemžēl, ziemā āda jau tā ir sausa un pēc šādām vannām savu ādas lipīdu plēvīti tā zaudēs galīgi. Tāpēc, vienmēr iezied ķermeņa ādu ar tai domātu krēmu (ziemā ar barojošu, citos gadalaikos ar mitrinošu), bet karstu vannu biežāk aizstāj ar dušu.

6. Daudzi sejas krēmi ir tik maigi un viegli, ka ļoti ātri iesūcas ādā. Nav krēms tamdēļ jāuzklāj atkal un atkal! Tā ir ļoti izplatīta sieviešu kļūda, kuras rezultātā tiek aizsprostotas ādas poras un āda pārstāj elpot.

sievietes atpūtas brīži7. Dažu sieviešu dzīves temps ir tik ātrs, ka tam netiks līdzi pat visenerģiskākais sportists. Un dienas gaitā pienāk noguruma brīdis… Ieradums uzmundrināt sevi ar kafijas tasi un šokolādi nav vislabākais.

Lai uzņemtu spēkus un mundrumu centies dienas gaitā biežāk dzert ūdeni vai zaļo tēju, izdari pāris vingrojumus un dažu minūšu garumā atsprindzini visu ķermeņa muskulatūru. Negaidi to brīdi, kad kritīsi nost no kājām.

8. Par ieradumu jākļūst kosmētikas maciņa revīzijai. Ja tu jau sen nelieto kādu kosmētikas līdzekli, droši vien tu to nedarīsi arī turpmāk. Tāpēc, tiklīdz esi to konstatējusi, uzreiz atbrīvo no tā maciņu vai atvilknes. Bet visam, kam beidzies termiņš, ir jāatrodas atkritumu grozā!

9. Dienas gaitā centies atcerēties par ēdienu. Šai gadījumā iet runa par pārēšanos pēc izsalkumā pavadītas dienas. Tas ļoti slikti ietekmēs sirds un vielu maiņas orgānu darbību.

Esmu pārliecināta, ka starp šiem dažiem punktiem ir tas, kas noteikti tev likās „tavējais”…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Iestājoties ziemai, mēs sajūtam, ka āda mainās. Un ne uz labo pusi...Daudzām pat gribās saukt SOS un pat tonālie krēmi vairs nelīdz... Izrādās, i ...

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata