Jaungada nakts make-up

Jauna 2011.gada make-upJaunais gads ir laiks, kad daudzi vēlas pāršķirt lapu un sākt visu no jauna. Iespējams, tev vienkārši viss apnika un tu nedaudz saskumi. Kaut arī mēs varam visu mainīt savā dzīvē vienā mirklī…

Visiem it kā zināms, ka Jaunajā gadā piepildās sapņi. Un daudzi tam tic un tas nāk mums līdzi visu mūžu, no bērnības.  Tieši tāpēc mums Jaunā gada sagaidīšanas mirkli vienmēr gribas padarīt nedaudz īpašu un pasakainu.

Kādam šī pusnakts ir signāls, ka ir beidzies gads un sācies jauns dzīves posms, lai beidzot pieņemtu svarīgu lēmumu – notievēt, atteikties no mokošām attiecībām, sasniegt jaunus mērķus karjerā vai aizceļot uz zemēm, kur nekad nav būts. Citi, savukārt, vēlas atrast jaunus draugus, beidzot izremontēt dzīvokli  vai mainīt savu stilu, izskatu.

Daudz biežāk nekā vīrieši, tieši sievietes ir tās, kas vēlas mainīt savu tēlu, atsvaidzināt vai atdzīvināt savu imidžu. Jau sen apnikušais vienmuļais attēls spogulī liek beidzot doties pie friziera vai investēt naudu jaunā garderobes izveidē.

Jauna kleita, moderna somiņa, stilīga frizūra, bet kaut kā trūkst…

Tavs tēls nav pabeigts, bez Jaunā gada make-up!

Šai gadā modernais Jaunā gada make-up mums dot iespēju fantazēt pašām.  Elegants, rotaļīgs, ļoti drosmīgs, maigs… Ir daudz variantu.

Tumšas acis


„Dūmakains  skatiens” ir ļoti noslēpumains un seksīgs. No krāsu paletes tu vari izvēlēties pelēko, brūno, rozā vai zaļo acu ēnu toņus. Efekta sasniegšanai tiek izmantots acu zīmulis, šķidrā acu kontūra, acu ēnas un tuša. Skropstām jābūt biezām un apjomīgām.

dumakains skatiens Jaungada nakts make-up (2) Jaungada nakts make-up

Mākslīgās skropstas

Garas, lielas skropstas… Vai ir kāda sieviete, kas par tādām nesapņo?  Mākslīgās skropstas domātas tikai īpašiem gadījumiem un viens no tādiem ir Jaunā gada balle.
Bet sievietēm pēc 40 ar šo atribūtiku ir jāuzmanās, jo tām nedrīkst izskatīties uzsvērti mākslīgi. Ja iespējams pielikt pāris skropstas tā, lai tās tikai uzsvērtu mūsu skatiena izteiksmīgumu, tad to droši var izmantot. Bet, jebkurā gadījumā, noteikti jāņem vērā pasākuma vērienīgums, apgaismojums, vieta, ideja utt.

“Kaķenes” acis

Šis make-up balstās uz “treknām” plakstiņu līnijām. Šai sezonā kontūru var droši vilkt riņķī ap acīm. „Kaķenes acis” brīnišķīgi iederas jaungada ballītes make-up, ja tu Jauno gadu gatavojies sagaidīt diskotēkā vai klubā.

acu kontura acu make-up jaungada make-up acu make-up 2011

Sarkanas lūpas

Laikam pati seksīgākā  jaunā gada make-up detaļa ir  sarkanas lūpas. Tās vienmēr ir bijušas modē. Tā ir klasika un iekārdināšanas simbols. Tādu make-up jāprot sabalansēt ar maigu acu  make-up.

jauna gada make-up jaungada make-up

Dabiskums

Šai sezonā ļoti moderns skaitās dabīgais make-up. Brūngani, pasteļtoņi ideāli piestāv sievietēm, kuras vēlas radīt elegantu tēlu. Maigie toni brīnišķīgi saskan ar mākslīgajām skropstām.

dabisks make-up elegants make-up

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Make-up, grims, dekoratīvā kosmētika (tam ir daudz nosaukumu) ir līdzeklis, kurš sievietes rokās varētu būt un ir spēcīgs ierocis, kas tiek pielie ...

 •   Nav obligāti Jaungada pienākšanas mirklis jāsagaida ar mežā cirstu egli, pie tam, dabas mīļotāji katru gadu atgādina: egles vieta ir tur, k ...

 • 2012.gada sezonā acu kontūrlīnijas kļūs arvien populārākas un tas netiek izskaidrots tikai ar to vien, ka atkal 60-to gadu stils ir pašā modes diz ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata