3 visvienkāršākie kaloriju dedzināšanas paņēmieni

ka_visvieglak_notievetNav nekāds noslēpums, ka pēc 40 mēs sievietes ļoti viegli sākam pieņemties  svarā. Cita ātrāk, cita vēlāk. Protams, liela nozīme ir tavai personīgajai attieksmei pret sevi, savu ķermeni un tam vai tu saproti un sajūti to, ka tieši ŠIS vecums tev paver vairāk iespēju kā jebkad tev tās ir bijušas. Tikai nez kāpēc mums daudzām visa nostāja, sapratne (drīzāk nesapratne) ir ačgārna. Par to es vakar rakstīju Buduars.lv lapā „draugos”.

Tikai ar to vien, kas tiks minēts zemāk, mēs svaru nesamazināsim, bet, ja tas ir tavos plānos, tad šie ieteikumi tev noteikti nāks tikai par labu.

1. Stāvi, lai notievētu.

Visvienkāršākais kaloriju dedzināšanas veids – stāvēšana! Kad tu stāvi, aktivizējas vielu maiņa, muskuļiem nākas darboties ar lielāku slodzi, nekā esot sēdus. Bet papildus slodze aktivizē tauku dedzināšanas procesu. Tāpēc centies apvienot vajadzīgo ar vērtīgo: piemēram, gludini, kad tu skaties televizoru.

Stāvot centies sastādīt pirkumu sarakstu vai pildīt kvītis pie speciāla sienas dēļa, kur var piespraust arī zīmītes-atgādinājumus, kas adresēti pašai sev un ģimenes locekļiem. Ideāli, ja tavā virtuvē ir galds-lete, jo pie tās var stāvēt un darīt praktiski jebkurus darbus.

2. Sportiska 30 sekunžu viltība.

Tu vari saspringt mazāk, bet fiziskas formas iegūšanai iegūt vairāk. Sporta treneruka_visvieglak_notievet (3) eksperimenti pierādīja, ka pusstundas braukšana ar riteni, mainot ātrumu (30 sekundes griez pedāļus ar lielu ātrumu, tad 4 minūtes normālā, mierīgā tempā utt.) , var dot efektu daudz spēcīgāku, nekā pusotras stundas braukšana vidējā tempā. Atslēga – braukšanas tempa mainīšana 30 sekunžu garumā.

3. Piparmētru brīnums.

Piparmētru smarža var palīdzēt atbrīvoties no liekiem kilogramiem. Pie šādiem secinājumiem nonāca Austrālijas dietologi, kas novēroja to cilvēku ēšanas uzvedību, kuriem ir liekais svars. Eksperti secināja, ka tie pacienti, kuri ik pēc 2 stundām ieelpoja piparmētru eļļas aromātu, vidēji dienā apēda par 350 kalorijām mazāk nekā tie, kas piparmētru neostīja.

piparmetru_lapinaAromātu ietekme uz organisma funkcijām ir zināma jau sen. Piemēram, daži aromāti spējīgi cilvēkam radīt nemiera vai depresijas sajūtu, bet šai stāvoklī lielākā daļa cilvēku mēdz pārēsties.

Savukārt, piparmētru smarža apetīti nomāc, samazinot kuņģa sulas izstrādi. Ja pirms ēšanas pakošļāsi piparmētru lapiņu, efekts būs līdzīgs.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Veltījums “heihērholiķiem”, vai latviskojot – heihērmīļiem. Un kāpēc gan nevar būt ‘’Mīlīgā, saldā tējotava heihērholiķiem’’ ar heihērām uz jumta ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata