Novēlējums bijušajām sievām

laimiga-sieviete (4)Kaut arī Starptautiskā sieviešu diena jeb 8.marts skaitās „sieviešu” svētki, tomēr šai dienā vislabāk jūtas jaunās meitenes, kuru puiši un vīrieši visādiem veidiem cenšas iegūt viņu uzmanību un sirdi. Protams, ir arī izņēmumi, un tas ir skaisti, bet ir sievietes, kas šai dienā nemaz tik jauki nejūtas. It īpaši, ja viņas ir šķirtenes vai „bijušās sievas”.

Ja tev ir 40 vai 50, un tu salīdzinoši nesen pārdzīvoji šķiršanos un esi zaudējusi it kā dzīves atbalsta punktu, tad, iespējams, kopā ar visu to, tev ir mazinājusies pārliecība arī par savu pievilcību. Tev liekas, ka diez vai vīrieši ieinteresēsies par tevi, ka iespēja satikt krietnu vīrieti līdzinās nullei, un vispār…dzīve ir beigusies. Patiesībā tas tā nav. Patiesībā tas nemaz nav tā.

Mūsdienās daudzām jaunām un jaukām sievietēm iespēja satikt savu liktenīgo vīrieti nav lielāka kā tev. Bet ir zināmi stipri pāri, kas satikušies tikai 50 gadu vecumā. Galvenais, lai tev būtu vēlēšanās.

Pirmkārt, mazāk domā par bijušo vīru.

Vai skumst vīrieši pametot savas novecot sākušās sievas?

„Vīrieši, pametot savas novecot sākušās sievas, skumst…skumst izteikti par savulaimiga-sieviete personīgo likteni. Vispirms viņi domā, ka ir izvilkuši laimīgu loterijas biļeti, bet pēc tam, sajūtot pirmās vētras un zibens pazīmes, pēkšņi atceras, ka agrāk viņiem, kopsummā, nemaz nebija tik slikti… Pamet viņu un ej uz priekšu! Pati dzīve atriebs par tevi. Ļauj sev kaut reizi būt sliktai un baudi šo atriebību”, kādā savā romānā sievietēm iesaka Audrey Diwan – Franču literatūras pasaules pārstāve.

Es gan domāju, ka atriebība nemaz nav vajadzīga un nemaz nav gudra lieta. Šķiršanās tev jau ir devusi tiesības uz brīvību. Nu tad EJ UZ PRIEKŠU!

Un nebaidies ne no kā. No kā tad tev baidīties? Tu pati esi spējīga sevi uzturēt. Es neapgalvoju, ka sākumā būs viegli, bet tu vari.

Tu proti pieņemt pareizus lēmumus un uzņemties par tiem atbildību.

Tu pratīsi organizēt savu atpūtu un izklaidēt sevi. Un diez vai tevis organizēta atpūta zaudēs no tā, ka tev blakus nebūs vīrieša…drīzāk vinnēs. Bet, lai atrisinātu dažādus ikdienas saimnieciskos jautājumus tu vienmēr vari paaicināt palīgā izveicīgo kaimiņu, paziņu,vai galu galā, algotu darbinieku.

Interesanti, ka katrā vecuma posmā pastāv savas skumjas par zaudētām iespējām. Jā, iespējams, ka tu vairs nekad neskraidīsi mini svārciņos, nelēkāsi diskotēkās, neskūpstīsies kinoteātra pēdējās rindās…, bet mūsu vecumā vēlmes, taču, ir citas.

Izdomā sev interesantu nodarbi. Aizrāvies cilvēks vienmēr ir brīnišķīgs un pievilcīgs. Un vienmēr atceries: tava rota ir tavi bērni.

Šarmantā vecuma sievietē daudz kas var būt pievilcīgs, ja vien viņa pati ir interesanta, kā cilvēks.

Kop sevi un, saskaņā ar savu vecumu un iekšējo saturu, atjauno savu stilu. Necenties izskatīties jauneklīgi, bieži vien tas var likties pat smieklīgi. Šodien tev piestāv elegance.

Mazāk domā par to, cik nelaimīga esi. Palūkojies sev apkārt! Tici, ir daudz cilvēku, kuriem ir grūtāk par tevi. Jūti līdzi šiem cilvēkiem, un tu redzēsi, cik tavas nepatikšanas ir sīkas.

Dzīvo ar ticību, ka BŪS tavā dzīvē daudz labākas dienas. Ja šos pārbaudījumus tu pārcietīsi drosmīgi, tad noteikti saņemsi balvu – tavu neticamāko fantāziju piepildījumu.

Nekad nepaliec bez sapņiem, vēlmēm un mērķiem!

Iemācies to, ko vienmēr esi gribējusi. Izdari to, kam visas dzīves garumā nav pieticis laika.

Neizvēlies vientulību un izolāciju. Nevelti atlikušo dzīvi mazbērnu audzināšanai. Palīdzi bērniem, auklē un lutini mazbērnus, bet nesēdini viņus visus sev uz galvas.

laimiga-sieviete (6)Dzīves līmenis aug un šodienas sieviete 65-70 gadu vecumā apgūst automašīnas vadīšanu, datoru, aktīvi ceļo un satiek savu mīlestību.

Ja tu to vēlies patiesi, tad tu noteikti satiksi savu vīrieti. Esi pacietīga.

Ja jaunībā mēs satiekamies, lai viens otru pieslīpētu, lai viens otram kaut ko iemācītu, tad brieduma gados mūsu uzdevumi ir pavisam citi.

Ar gadiem mēs, satikto cilvēku, notikumu un izlasīto grāmatu dēļ, kļūstam pieredzējušākas, zinošākas un gudrākas. Kļūstam pilnīgākas un gatavākas īstām jūtām. Ar gadiem paveras spēja saasināti vērtēt to, ko tev dāvā dzīve.

Jūtu rezultātā, kuras izjūt nobriedis cilvēks, var izveidoties ideālas attiecības – kad divi cilvēki jūt patiesu vienotību.

Esmu laimīga, par to, ka rīt būs jauna diena, ka tā man nesīs jaunas tikšanās, un, varbūt, aiz pagrieziena es satikšu jaunu cilvēku, kurš mani pārsteigs, un tie būs svētki”, tie ir vārdi no intervijas ar Sofiju Lorēnu.

Sievietei vienmēr atradīsies par ko rūpēties un kam dāvāt savu mīlestību: bērni, mazbērni, vecāki, māsas un brāļi, māsas vai brāļa bērni, draudzenes…

Bet vienmēr atceries, ka nekas un neviens mūs nevar padarīt laimīgas. Laime – tas irlaimiga-sieviete (3) emocionāls stāvoklis un tas gandrīz nemaz nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem un citiem cilvēkiem. Šīs sajūtas formējas mūsu iekšienē.

Dzīvo, smaidi, sapņo, jūti, kontaktējies, radi un kusties! Un priecājies!

Lai laimīgs tev šis pavasaris!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Ārija

  Ja tev sākumā ir ļoti sāpīgi, ka tevi pameta vīrs, tad iedomājies, ka, ja jau viņam nav bijis žēl pamest, tad kāpēc tev būtu par to ļoti jābēdājas ? Tu piedzimi ne jau viņa dēļ un dzīvoji pavisam laimīga arī bez viņa ( pirms viņu satiki). Kādēļ lai tagad tu nedzīvotu atkal tikpat labi ? Patiešām, tici man, viņš nav tavu asaru vērts ! Arī es novēlu mums visām būt laimīgām !

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata