5 populārākās Holivudas slavenību diētas

Rihanna pusdienoKādas tik viltības Holivudas slavenības neizmanto lai notievētu. Viņu arsenālā var atrast gan bērnu pirejas, gan kļavu sīrupu un pat vitamīnu injekcijas.

Šodien par to kā tievē un kādas diētas šim molūkam izmanto Pamela Andersone (Pamela Anderson), Dženifera Anistone (Joanna Aniston), Sāra Džesika Pārkere (Sarah Jessica Parker) un citas zvaigznes.

Bērnu pārtikas diēta

Lai varētu ātrāk atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, holivudas skaistules pielieto bērnu ekspress-diētu. Tās princips ir ļoti vienkāršs: 14 dienu laikā pārtikā jālieto tiBērnu pārtikas diētakai produktus, kas ir domāti bērniem – pirejas, putriņas, sulas, piena maisījumus utt. Tiek uzskatīts, ka tā ir mazkalorijas pārtika, pie tam ātri tiek sasniegta sāta sajūta.

Tomēr, vadošie dietologi brīdina, ka pārlieka aizraušanās ar bērnu pārtiku ir diezgan bīstama parādība. Dietologi atgādina, ka šie produkti sākotnēji ir izstrādāti, lai nodrošinātu zīdaiņu prasības.

Jā, ar šādu diētu var notievēt, bet organisms nesaņems pietiekošu olbaltumvielu un ogļhidrātu daudzumu un tas var negatīvi ietekmēt veselību.

Joanna Aniston diētaPamela Anderson diēta

Holivudas zvaigznes, kas tievē pateicoties šai diētai: Reese Witherspoon, Joanna Aniston, Marcia Anne Cross, Paris Hilton, Pamela Anderson.

dziedātājas Beyonce diētaKļavu sīrupa diēta

Šīs diētas autore ir dziedātāja Beyonce. Lai būtu iespējams filmēties filmā Dreamgirls, viņa to izdomāja ar nolūku 2  nedēļās notievēt par 13 kg. Beyonce 14 dienas lietoja ūdeni, kajēnas piparus un kļavu sīrupu.

Pati dziedātāja gan atzīst, ka šāda pārtika var izjaukt kālija, nātrija un šķidruma līdzsvaru organismā.

Diēta „Viena stunda pie televizora”

Šī dīvainā diēta pēdējos gados ir ļoti populāra. Vēlmi atteikties no ilgas televizora skatīšanās var izskaidrot ļoti vienkārši: tieši televīzijas šovu un seriālu skatīšanās laikā sievietes visbiežāk nodarbojas ar kārumu, desertu un starp-ēdienreižu uzkodu notiesāšanu. Atsakoties no TV-atkarības, viņas atbrīvojas no mūžīgās vēlmes pastāvīgi kaut ko košļāt.

Sarah Jessica Parker diētaDrew Barrymore diēta

Holivudas zvaigznes, kuras tievē izmantojot šo diētu: Joanna Aniston, Drew Barrymore un Sarah Jessica Parker.

Diēta „Puse no šķīvja”

Aktrise Kym Ryder ieviesa modi „neizēst šķīvi”. Viņa savu slaidumu uztur, uz šķīvja atstājot pusi porcijas.

Te ir ļoti svarīgs psiholoģiskais moments – pārliecināt sevi, ka ēst pabeigsi pēc tam…, bet, pagaidām, pievērsies svarīgam telefona zvanam, make-up uzklāšanai vai e-vēstules nosūtīšanai.

„Diētiskās” vitamīnu injekcijas

Geri Halliwell diēta (2)Izmēģinot visas iedomājamās un neiedomājamās diētas, dziedātāja Geri Halliwell ir nomocījusi sevi līdz pat bulīmijai. Hallivelas vitamīnu injekcijas ir viena no viņas pretrunīgajām tievēšanas metodēm.

Injekcijas palīdzēja viņai atbrīvoties no noguruma, ko radījušas diētas. Rezultātā  šī diēta dziedātajai palīdzēja  ne tikai notievēt, bet arī atjaunot savus spēkus un dzīves tonusu.

P.s. Publikācija sagatavota izmantojot saita  woman.delfi.ua informāciju.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Laura

  Bet kur palika sports?
  Kādreiz domāju par diētām, cik interesanti- sokolādes diēta, vai tikai ūdens diēta ar kādu gurķīti. Kad mācoties medicīnu uzziaju cilvēka fizioloģiju, sapratu cik tas ļoti bojā…

   
   
   
 • es zinu

  Man palīdzēja Liepājas diēta un dietologs Ļevs Hazāns, tiešām rezultāts ir pārsteidzošs, jo pirms tam izmisīgi biju pašrocīgi izmeklējusies visādus variantus

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata