Ultramodernais piksi matu griezums

Katie Holmes seen on the streets of Manhattan on August 5, 2008Pixie – tās ir burvju radībiņas no sena ķeltu eposa un tās ir tāds kā mazo elfu un feju paveids. Šajā vārdā ir nosaukts arī modernais matu griezums, kurš kļuvis ļoti iecienīts gan jaunu sieviešu, gan gados vecāku sieviešu vidū. Un laikam jau tāpēc, ka tas ir tik universāls un piestāv praktiski jebkuram sejas tipam.

Piksi matu griezums ir atzīts par visseksīgāko pēdējās desmitgades matu griezumu. Tas ir viens no zēngalviņas variantiem – jauks un sievišķīgs.

Sievietes arī agrāk izvēlējās īsus matu griezumus, bet par piksi matu griezuma atklājēju 2010.gadā kļuva Viktorijas Bekhemas stilists. Un galu galā, pateicoties tīņu stila ikonai Emmai Vatsonei, šis griezums kļuva par ultramodernu trendu.

Tagad šo matu griezumu iemīlējušas daudzas Holivudas zvaigznes, jo tas akcentē sieviešu acis un kopumā tēlu padara daudz spilgtāku, izteiksmīgāku un seksīgāku.

Kam piestāv piksi matu griezums

Ja tev ir neliels sejas ovāls un apjomīgi sejas panti – šis matu griezums ir domāts tev. Tas lieliski akcentēs pilnīgas lūpas, bet acis padarīs vizuāli lielākas, jo šāds matu griezums piesaista skatienu un pievērš uzmanību sejai.

Piksi griezums piestāv arī sievietēm ar plāniem un smalkiem matiem. Tas ir veiksmīgs atradums lietišķām un aizņemtām sievietēm, kurām ir apnicis tērēt laiku matu ikrīta un ikvakara veidošanai. Un vēl viens pluss: tas nēsātāju padara jaunāku.

iss_matu_griezums (3)iss_matu_griezums (4)iss_matu_griezums (5)iss_matu_griezums (6)iss_matu_griezums (7)iss_matu_griezums (8)

Pirms šādu radikālu un modernu pārmaiņu veikšanas, ir nepieciešams atcerēties divas svarīgas lietas: ja pirms tam tu neesi matus griezusi ļoti īsi, ja ir iespēja, izmanto frizūru piemeklēšanas datorprogrammu – tas tamdēļ, lai redzētu, kuri sejas panti dominēs, ja izvēlēsies šo matu griezumu un vai šis variants tev vispār piestāv. Un otrs svarīgs moments – ļoti īsu matu griezumu ir nepieciešams pastāvīgi atjaunināt, pretējā gadījumā savu šarmu tas zaudēs.

iss_matu_griezums (9)iss_matu_griezums (10)iss_matu_griezums (11)iss_matu_griezums (12)

Tomēr apaļas sejas un īsa kakla īpašniecēm, tomēr, šis matu griezums nav ieteicams.

Matu griezuma ieveidošanas varianti

Ja tev patīk gluds matu sakārtojums, tad viss ir vienkārši: to var panākt ar matu veidošanas līdzekļiem – stailingiem.

iss_matu_griezums (13)iss_matu_griezums (14)iss_matu_griezums (15)iss_matu_griezums (16)

Ja tev vairāk patīk draisks matu sakārtojums – izmantojot želeju, vienkārši uzbužini matus ar rokām vai arī uzkasi tos un, izmantojot matu putas vai matu laku, sakārto tā, kā pašai tīk.

iss_matu_griezums (17)iss_matu_griezums (18)iss_matu_griezums (20)iss_matu_griezums (21)

Ja tu neesi matu ieveidošanas kosmētikas cienītāja, izmazgā matus ar šampūnu, kas domāts apjoma radīšanai un uzklāj matiem tos līdzekļus, kurus tu lieto frizūras veidošanai.

iss_matu_griezums (22)iss_matu_griezums (23)LOS ANGELES, CA June 5, 2004 (SSI) - -
Actress Sharon Stone poses for photographers, during the "2004 MTV Movie Awards" on June 5, 2004, in Los Angeles. Michael Germana/ Super Star Imagesiss_matu_griezums (27)iss_matu_griezums (28)Robin Wright with guestsiss_matu_griezums (30)iss_matu_griezums

Te universāli padomi nepastāv, bet stilu gan, mēģinot un meklējot, ieteicams mūždien uzlabot vai mainīt.

Nobeigumā pievienoju kādu atrastu video-pamācību kā ieveidotr pašai piksi matu griezumu.

Kā ieveidot piksi matu griezumu

Droši eksperimentē un mainies un… varbūt arī izmēģini sievišķīgi-draisko matu griezumu ar burvīgo nosaukumu „piksī”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 • Jaunajam gadam pienākot, stilisti un dizaineri modes sekotājām atkal sagatavoja jaunus pārsteigumus. Kā pamats 2014.gada modernajiem matu griez ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata