Kā iemīlēt savu ķermeni

sieviete-skatas-spoguliIdeālam nav robežu… Mums vienmēr gribas kaut ko vairāk, nekā mums ir (vairāk draugu, naudas, mīlestības, uzmanības).

Tas attiecas arī uz mūsu ārējo izskatu. Kad mēs tiecamies pēc labāka – tas ir brīnišķīgi, bet kad sieviete pastāvīgi ir neapmierināta ar savu izskatu, to vien dara kā gaužas par saviem liekajiem kilogramiem un ārējiem trūkumiem, tas nevar beigties ne ar ko labu.

Apkārtējie mūs redz tādas, kādas mēs sevi prezentējam. Ja tu regulāri apkārtējiem norādīsi uz saviem trūkumiem, tad tādu tevi arī uztvers, bet tavu dzīvi tas sarežģīs vēl vairāk. Iemācies sevi mīlēt un savā izskatā saskatīt ne tikai mīnusus, bet arī plusus, kuri noteikti ir.

Iespējams, šīs rekomendācijas palīdzēs tev cīņā ar nemīlestību pret ķermeni un iegūt ar sevi absolūtu harmoniju.

Pamēģini rakstīt dienasgrāmatu – tas palīdzēs tev saprast kad, kāpēc un kādos apstākļos rodas šī neapmierinātība ar sevi. Kad zini iemeslu, problēmu atrisināt ir vieglāk.

Sadali dienasgrāmatas lapu 3 stabiņos: iemesls, reakcija, rezultāts. Pirmajā ailē pieraksti situācijas, kurās tev rodas neapmierinātība ar sevi. Otrajā – ko tu šajos brīžos jūti, bet trešajā – ar ko tas beidzas. Piemēram, tu nolēmi iegādāties īsus vasaras šortus. Kad tu lūkojies spogulī, neviens modelis tev nederēja, jo tev ļoti nepatika tas, ko tu tur redzēji. Tas ir iemesls. Rezultāts – morālam gandarījumam tu sev nopirki saldējumu.

Šajā gadījumā savu uzmanību ir jāpārslēdz uz svārkiem vai bermudiem. Varbūt problēma nav tavā figūrā, bet šortu modeļos? sieviete-doma

Cita lieta, ja tu nevari ielīst biksēs, kuras nēsāji piecus gadus atpakaļ un tas rada naidu un dusmas. Šādas problēmas risinājums ir ļoti vienkāršs – šīs bikses ir jāizmet ārā vai jāuzmet pašā augstākajā plauktiņā.

Izpēti savu ķermeni. Daži psihologi uzskata, ka mēs mīlam to, pie kā esam pieraduši.

Daudzas savu seju uzskata par daudz skaistāku nekā ķermeni, bet seju mēs spogulī redzam vairākas reizes dienā. Centies izpētīt savu ķermeni, piefiksēt un darīt sev zināmu – kas tieši tev tajā nesimpatizē un kāpēc, nesalīdzinot to ar kādu citu. Dari to biežāk, piefiksē trūkumus (ja tādi ir) un drīz vien tu spēsi sevi vērtēt reāli un godīgi.

Dzīvē visam ir jābūt līdzsvarā. Ja tu sev atļāvi būt neapmierināta, ļauj rasties arī sajūsmai. Atzīmē savus plusus, un nav jākautrējas un nav jānoliedz, ka to nav. Tie ir! Tikai jāierauga! Ja tu neko, galu galā neatrodi, pajautā radiniekiem vai draugiem – viņi noteikti tavā izskatā atradīs daudzas pievilcīgas lietas un vietas. Priecājies par to!

Iemācies vērtēt to, kas tev pieder un ir. Pārstāj sevi salīdzināt ar spīdīgo žurnālu vāku un amerikāņu filmu modelēm. Šodien tehnika un ciparu tehnoloģijas dara brīnumus, tāpēc skaisto žurnālu slaidās blondīnes dzīvē var izrādīties dikti tālu no realitātes un ideāla.

Salīdzini sevi ar „dzīviem” cilvēkiem, tiem ko tu satiec vai redzi ikdienā. Iespējams, tev viss ir pat ļoti labi, daudz labāk nekā tev liekas un daudz labāk nekā citiem. Pietiek, satiekoties ar draudzeni, mūždien žēloties par liekajiem kg vai uz ķermeņa parādījušos kārtējo pumpu! No šī brīža tu runā tikai par labo.

Atceries: Labas domas piesaista patīkamus notikumus.

Nekļūsti atkarīga no apkārtējo domām un lēmumiem.

Pašiedvesmai ir liels spēks. Ja tev regulāri kāds teikts, ka tavas kājas ir līkas, pēc laika tu tam noticēsi. Tomēr nav jāuzticas visiem apkārt esošajiem. Tev pašai jāpazīst sevi un savs ķermenis un jāveic secinājumus nevis salīdzinot ar kādu, bet pavaicājot sev – vai tev tas patīk.

realas-sievietesJa tu zināsi par katru savu dzimumzīmīti, katru grumbiņu, par vismazāko iedobīti un visiem saviem plusiem (skaistas krūtis, tievs viduklis vai slaidas kājas utt.) tev vieglāk būs izvēlēties apģērbu un tu jutīsies daudz pārliecinošāk un pievilcīgāk, jo būsi lietas kursā par visu, ko tev labāk noslēpt un kam visizdevīgāk uzmanību pievērst.

Mīli savu ķermeni. Bet, ja liekie kg tevi „nomocījuši”, tad beidz stresot – atrodi sev ērtāko tievēšanas metodi, sāc ar to sadzīvot gan domās, gan realitātē, pamazām ievies savā ikdienā un drīz vien redzēsi rezultātus!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata