Bailes būt apaļai un nosodītai

apaļa sievieteInteresanti, bet fakts. Rietumāfrikā, ja esi apaļa, tiksi uzskatīta par skaistuma karalieni. Šī kultūra nosaka, ka sievietes skaistums tiek vērtēts pēc viņas miesas formām. Tieva un kalsnēja sieviete tiks uzskatīta par neizskatīgu un slima izskata. Un, ja jau sieviete Āfrikā var būt skaista un iekārojama, kāpēc tu nevarētu būt izskatīga un iekārojama tepat Latvijā?

Vai tiešām tas, kā mēs tiekam uztvertas, ir atkarīgs tikai no sabiedrības vai tomēr no tā, ko mēs, sievietes, pašas par sevi domājam?

Patiesībā, vienīgais viedoklis, kurš ir vērā ņemams ir tavs un tikai tavs. Kamēr tu esi uztraukusies par to, kā tevi uztver citi, tikmēr šie cilvēki raizējas par to, kā TU uztver VIŅUS. Un īstenībā, kam uztrauc tas, kā citi tevi vērtē? Sieviete, kura apmēros ir lielāka par tevi, skatās un domā, ka tu esi tieva un vēlētos kaut spētu izskatīties kā tu. Savukārt sieviete, kura apmēros ir mazāka par tevi var domāt, ka tu izskaties resna. Kāda tam jēga? Vai tu vērtē visus savus draugus pēc tā, kāds ir viņu ķermeņa svars? Vai tomēr, kad tu iepazīsti viņus, tu vērtē draugus pēc tā sirds un rakstura?

skaista apaļa sievieteKaut arī tu esi apaļīga, viennozīmīgi, tevī ir kaut kas tāds, ko otrs cilvēks vērtē un meklē. Un kā mana pieredze rāda, tas lielā mērā  nav saistīts ar tavu svaru. Piemēram, man ir paziņa, kura ir apaļīga, bet tik sirsnīgs un starojošs cilvēks. Viņai ir patstāvīga vīriešu uzmanība. Piemīt kaut kas tāds, kas burtiski liek tuvoties viņai. Iekšējs skaistums un spēks.

Tas, protams, nenozīmē, ka nebūs cilvēku, kuri neizteiks indīgas piezīmes vai frāzes, kas varētu tevi sāpināt. Lai vai kā, tas nav tikai svars pēc kā tevi nosoda šī tipa cilvēki. Viņi vērtē un nosoda pēc dzimuma, ienākumiem, dzīvesstila, izglītības, tautības, pēc tā kādā pilsētā tu dzīvo, kur tu ej uz baznīcu vai ar ko tu kopā dzīvo. Šie cilvēki „barojas” no tā, ka var tiesāt citus. Vēlreiz!? Kam uztrauc tas, kā citi tevi vērtē? Vai tu gribi atļaut, lai citu viedokļi kontrolē tavu dzīvi?

Ir svarīgi ieraudzīt, cik tu esi skaista un neatkārtojama. Mēs katra esam skaista savā veidā un ir aplami vilkt līdzības ar citām sievietēm. Mīli sevi! Rūpējies par sevi! Kad esi izsalkusi, ēd tik daudz, lai remdētu izsalkumu. Nepārēdies! Ēd veselīgu, uzturvielām bagātu ēdienu. Vingro! Ļoti labi ķermeni var uzturēt gan garīgā, gan fiziskā formā, apmeklējot baseinu. Vienmēr parūpējies par to, lai tu būtu labi izgulējusies. Uzturi sevi formā un tu jutīsi, kā tevi piepilda dzīvesprieks, laimes sajūta un vēlme dzīvot piepildītu dzīvi. Tu redzēsi, kā lietas ap tevi mainās un iegūst citu vērtību.

Uz tikšanos pavisam drīz,

Andras paraksts

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata