3 eļļas, kurām piemīt pretnovecošanas efekts

ellas_adas_kopsanai

Šīs 3 eļļas ir spēcīgs līdzeklis cīņā ar priekšlaicīgu ādas novecošanu. Meitenes, kamēr mums vēl ir 40 vai pat 45, āda izskatās jauka, bet kad „pārkāpjam” 50 gadu slieksni, ja tai līdz šim uzmanība tika pievērsta minimāla vai pat pavirša, kādā dienā būsiet pārsteigtas – cik ātri tā sāks novecot.

Tāpēc – tās, kurām šobrīd ir tikai „ap un pēc 40” un, kuras cenšas vairāk pievērst uzmanību dabiskiem sevis kopšanas līdzekļiem, šo informāciju ņemiet vērā.

 • Salvijas eļļa ir efektīva, lai likvidētu smalkas sejas grumbiņas, it īpaši, ja to lietojam kopā ar mitrinošu krēmu. Tai piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, tā palīdz sašaurināt poras un padara ādu elastīgāku.

salvijas_ella  salvija

 • Ģerānijas eļļu var izmantot praktiski jebkura ādas tipa īpašnieces. Tā uzlabo asinsriti, ādas elastību un saglabā tās mitrumu. Dažus eļļas pilienus vari pievienot savam iecienītajam mitrinošajam krēmam.

geranijas_ellageranijas_ella1

 • Vīnogu kauliņu eļļai piemīt antioksidanta īpašības, tā palīdz cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, kas izraisa ādas bojājumus. Vīnogu kauliņu eļļa ir bagāta ar E vitamīnu, kas palēnina ādas novecošanas procesus.

vinogu_kaulinu_ella2          vinogu_laulinu_ella3

Nospiežot uz katras eļļas pudelītes augstāk redzamā attēla, jūs varat nonākt e-veikalā, kur to var iegādāties. Par šo e-veikalu esmu stāstījusi jums diezgan daudz.

Eļļas var izmantot dažādi un ne tikai sejas un ķermeņa ādas, bet arī matu kopšanai. Šajā e-veikalā, par kuru tikko minēju, atradu par šīm eļļām daudz labu sieviešu atsauksmju, pat ar dažām klāt pievienotām, viņu pašu jau izmēģinātām receptēm. Lūk, dažas no tām:

2

3

4

atsauksme1

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Pirms kāda laika mūsu blogā es jau biju izveidojusi publikāciju ar 10 padomiem kā izskatīties slaidākai. Šodien par nākamajiem desmit. Šie pado ...

 • Kad Arizonas dzīvnieku patversmes darbinieki saskārās ar brīvu roku trūkumu, lai parūpētos par jaundzimušajiem kaķēniem, viņi izdomāja kaut ko nep ...

 • Domājiet par to, kas augšā, nevis par to, kas virs zemes! Ar mīļiem sveicieniem, Aija

 •   Video-sveiciens >>>>> "Un esi tā kā rīta gaisma debesīs, Kas spoži mirdz, bet paliek nezināma..." ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata