Gaisma Tevī

gaisma_1Migla, kas šorīt jau likās mazliet rudenīga, ir izklīdusi un debesīs ir spoža saule.

Tā nu ir ierasts, kad vīrs brauc uz darbu, tad eju atvērt dārza vārtus un pēc tam aiztaisīt. Varbūt tāpēc, lai vēl mirkli vairāk būtu kopā, lai iedotu pirms izbraukšanas no mājām vēl vienu šā rīta buču, bet varbūt tāpēc, lai domās pavadītu un samīļotu viņu un lūgtu svētību viņa ceļam un šai dienai. Un vēl šim gājienam ir sava veida nozīme, lai pārslēgtos no nakts uz dienu, ko šie rīti prot lieliski. Dzestrais rīta gaiss, auksta rasa zālē un sparīgā putnu čalošana.

Šorīt pamanīju grāmatplauktā sen aizmirstu, mazu grāmatiņu, ko man kādreiz uzdāvināja kāds jauks pensionāru pāris – sirma kundze un viņas vīrs, kurš, savos krietni pāri 70 gados ir saglabājis kādu brīnišķu spēju – dāvināt savai sievai paša dārzā saplūktas neaizmirstulītes. Tāpat vien – mīlestībā. Pavisam nejauši kļuvu tam par liecinieci un tas mani tik ļoti aizkustināja…

Šis rīts ir atnesis citu noskaņu un arī citas domas un nav vēlēšanās rakstīt par to, ko biju domājusi vakar. Gribas smaidīt, jo jūtos saulaina. Šī sajūta ne vienmēr ir viegli tverama, taču šorīt tā ir. Un tāpēc es vēlos to iedot arī tev!

Atļaušos pārpublicēt šo grāmatiņu šeit! Tā pirmo reizi ir publicēta 1996. gadā Hay Lane 19, Kingsberija, Londona NW9 ONH, Anglijā, Satja Sai grāmatu centrā.

Tā ir pavisam vienkārša, ar zīmētām bildēm un ir domāta bērniem, taču ir lielisks piedzīvojums katram – arī man un tev!

Ieskaties sevī 

(Gaismas meditācija)

Šis process ir pašapziņas veicinātājs, kas rada mieru un stimulē labklājību pretstatā mūsdienu dzīves stresam. Šī grāmata Tevi „aizved” brīnišķīgā ceļojumā.

Atrodi klusu vietu un ērti apsēdies! Esi gatavs jaunai pieredzei, kas notiks Tevī!

Atceries sveces liesmu un domā, cik tā ir skaista savā spoži zeltainajā krāsā… Gaisma ir dzīva, silta un mierīga…

Aizver acis un iztēlojies, ka sveces liesma ir Tavā galvā… Koncentrējies uz liesmu un uz gaismu, ko tā dod!

Iedomājies, ka Tu virzi skaisto liesmu pa kaklu lejup uz sirdi!

Iztēlojies savu sirdi par ziedu, kas lēni atver ziedlapas… Liesma ir novietojusies pašā zieda viducī.

Tā silda un padara mirdzošu Tuvu sirdi. Gaismā izzūd bēdas, kas bijušas Tavā sirdī, un piepilda to ar mīlestību. Tava sirds kļūst līdzīga saulei, kas Tev dod maigu siltumu un brīnišķīgu gaismu.

Saule Tavā sirdī spīd tik spoži, tās stari ir tik spēcīgi, ka izkliedē mākoņus Tavā galvā.

Iztēlojies, ka gaisma piepilda Tavu muti un pārklāj mēli. Tā kļūst brīva no ikviena pārsteidzīga vārda, kas sāpinājis citus cilvēkus. Gaisma Tev palīdzēs dzirdēt labo un patieso.

Iedomājies, ka gaisma piepilda Tavas acis. Tās kļūst brīvas no visa sliktā, ko irsaule redzējušas. Gaisma Tev palīdzēs redzēt skaisto un labo un Tevi nemaldinās ārējais izskats.

Sajūti, ka gaisma piepilda visu Tavu galvu. Tā kļūst brīva no ikvienas sliktas domas, kas Tevi ir sāpinājusi, kas Tev liek justies nelaimīgam. Gaisma Tev palīdz domāt pozitīvas domas.

Izjūti, ka saule Tavā sirdī spīd tik silti, ka sūta savus starus pa rokām pat līdz plaukstām. Ir tā, it kā Tev būtu maza saulīte uz katras delnas. Gaisma palīdzēs Tavām rokām darīt labo un pareizo, un Tu būsi spējīgs palīdzēt citiem cilvēkiem, kam vajadzīga Tava palīdzība. Neaizmirsti, ka Tavās plaukstās ir divas mazas saulītes, un tās tev var dot milzum daudz mīlestības.

Iztēlojies, ka gaisma no Tavas sirds dodas lejup pa kājām līdz pašām pēdām. Iedomājies, ka kājas Tevi aizved uz laimīgām vietām, un arī uz tādām vietām, kur Tu vari citiem dot mīlestību un prieku…

Sajūti, ka viss Tavs ķermenis ir piepildīts ar gaismu. Cik skaisti – Viss tevī mirdz!

Saule Tava sirdī staro tik intensīvi, ka savu mīlestību grib dot arī citiem… Iedomājies, ka Tu esi piepildīts ar mīlestība pilno gaismu un sūti to visiem savas ģimenes locekļiem. Ietin viņus mīlestībā un maigumā.

Iztēlojies, ka saule Tavā sirdī spīd pār Taviem draugiem, Viņi ir tavas draudzības gaismā. Nekas nevar atturēt sauli spīdēt. Tā izstaro savu gaismu pār visu pasauli un nevienu neatstāj tumsā. Domā par cilvēkiem, kas Tevi varbūt ir sāpinājuši. Piedod viņiem un „ietin” viņus gaismā…

Saule Tavā sirdī staro tik spoži, ka tā apgaismo vietu, kur Tu dzīvo, Tavu pilsētu, Tavus kaimiņus, visas mājas gan pilsētās, gan laukos.

Saule Tavā sirdī dod gaismu visiem dzīvniekiem visā pasaulē – no vismazākajiem līdz vislielākajiem, nešķirojot.

Saule spīd pār visiem kokiem, augiem un puķēm.

Saule Tavā sirdī dod tik lielu mīlestību, ka tā izstaro gaismu visiem cilvēkiem ikvienā zemē neatkarīgi no viņu rases un ādas krāsas: baltas, melnas, dzeltenas, sarkanas…

Saule apgaismo visu reliģiju pārstāvjus:

· Kristiešus, kas pielūdz Jēzu,

· Ebrejus, kas godina savu Svēto grāmatu,

· Musulmaņus, kas seko sava pravieša Muhameda mācībām un pielūdz Allahu,

· Budistus, kas iet pa Budas ceļu,

· Indiešus, kas godina Brahmu, Višnu un Šivu

· Visus mazāk pazīstamu reliģiju pārstāvjus,

· Arī ļaudis, kas netic Dievam.

Visus cilvēkus caurvij gaisma.

Iztēlojies, ka saule Tavā sirdī spīd arvien spožāk. Tā pārklāj Zemi ar maigu, siltu gaismu. Ar šo mīlestības gaismu Zeme var izdziedināt visas brūces, ko cilvēki tai sagādājuši.

Nekas nevar aizkavēt gaismai mirdzēt. Iztēlojies, ka gaisma caurstrāvo izplatījumu aiz Zemes un mirdz visā Visumā.

Tagad, kad ikviena vieta Visumā ir piepildīta ar gaismu, ka gaisma ir arī Tavā sirdī, un Tu jūti, ka vairs nav sienu starp to, kas ir Tevī un kas ir ārpus Tevis. Tā ir viena un tā pati gaisma, kas ir gan Visumā, gan Tavā sirdī. Centies sajust, ka mīlestība ir visur. Viss mirdz, viss ir gaišs. Viss tagad atkal ir kļuvis VIENS.

Laime ir visur.

Atceries:

Viss ir iespējams, un nekas nevar apturēt gaismas plūdumu.

Pēc dažām minūtēm koncentrē savas domas atkal atpakaļ istabā, kur Tu sēdi… izstaipi rokas un kājas… atver acis un palūkojies visapkārt istabā un pilnīgi apzinies, ka Tu esi šeit.

gaisma_teviPievērs uzmanību tam, cik mierīgs Tu jūties. Atceries mīlas pilno gaismu sevī un redzi to visur, kur šodien iesi.

Lai Tev laba diena!

Arī es pievienojos šim vēlējumam un ceru, ka tev noderēja vai noderēs šī pastaiga gaismā!

Uz tikšanos tepatās,

Sarmīte

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ne jau tāpēc, ka man būtu iestājies nostaļģijas periods un arī ne tāpēc, ka man drīz, pēc pāris gadiem, 50. Vienkārši nesen es lasīju grāmatu, ku ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 • Ļoti daudzas mūsu lasītājas ar rakstnieku Svetlanas Jermakovas un Leonīda Žarova e-grāmatām jau ir iepazinušās sen un es zinu – daudzas no jum ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Guna

  Cik skaista Gaismas meditācija! Paldies!
  Es arī līdzīgi esmu mēģinājusi sev sacīt sarežģītās situācijās:
  “Lai, kur es eju
  Gaisma nāk man līdzi.
  Nesot Gaismu sevī
  Viss ap mani Mīlestības piebārstīts”

   
   
   
 • maija

  Sarmiit paldies par rakstiem!
  Tev sanaak!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata