Smaržas 2011.gada pavasarim-vasarai

Portrait of young happy smiling woman with perfum bottle indoorsPret pavasara-vasaras smaržu izvēli ir jāizturas diezgan nopietni, jo augstās gaisa temperatūras dēļ daži aromāti var smaržot pavisam ne tā kā tas sākotnēji ir domāts.

Nekādā gadījumā vasaras laikā nelieto saldos aromātus – tie ir labi tikai vēsajā periodā, bet karstajās gada dienās tie kļūst smacējoši.

Tuvojoties vasarai, kosmetologi iesaka parfimēriju nomainīt ar aromatizētajiem sprejiem vai arī izmantot tikai vieglus, svaigus, tualetes ūdens koncentrācijas parfīmus, kuros ir jūras, citrusa, ozona vai ziedu pamata notis.

Tuvojoties 2011.gada vasarai, daudzi modes nami un dizaineri ir radījuši speciālas, īpašas vasarai domātas smaržu kolekcijas. Elitārās parfimērijas plauktiņš tika papildināts gan ar pilnīgi jauniem aromātiem, gan ar atjaunotiem,tiem pašiem vecajiem-iemīļotajiem.

Calvin Klein One Summer

Tās ir uniseks smaržas, kas pieder pie citrusa parfīmu grupas. Radītas 2011.gada pavasara sākumā. Pamata notis: muskuss, persiks, ciedrs. Augšējās notis: mandarīns, citruss, melone un paparde. Sirds notis: jūras ūdens, citruss, frēzija. Šis aromāts domāts gan vīriešiem, gan sievietēm.

Calvin Klein One Summer smaržas

Women Energizing by DKNY

Aromātā jūtamas gan ledainā degvīna, gan citrusaugļu un tomāta lapu aromāta notis. Sirds notis: orhideja, ūdenslilijas un narcises. Augšējās notis: bērzs un tulpe. Parfīms domāts sevī pārliecinātām, stilīgām un spilgtām personībām.

Women Energizing DKNY smaržas

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Parfimērijas kompozīcija Daisy Eau So Fresh radīta bāzējoties uz plūmju, muskusa, jasmīna, ciedra, vijolītes, ābolziedu, aveņu un rožu notīm. Piestāv romantiskām un jūtīgām būtnēm.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh smaržas

Cartier Cartier De Lune

Vēl viens 2011.gada smaržu pasaules jaunums – izturīgs parfimērijas ūdens,kas pieder spilgto, atmiņā paliekošo ziedu-koksnes muskusa aromātu klasei. Šo parfīmu var izmantot arī dienas laikā. Tas nedisonēs ne ar tavu lietišķo imidžu, ne ar brīvdienu imidžu. Šo aromātu sievietes ir iemīlējušas viegluma un bezrūpības sajūtu dēļ, ko tas sniedz.

Cartier Cartier De Lune smaržas

Azzaro Duo Women

Pavasara -vasaras augļu-šipra 2011.gada aromāts mums atgādinās par to, ka ir pienācis laiks baudīt dzīvi un, ja vēlies, pat pakoķetēt ar savu likteni. Flakona efektīvais iepakojums liek nojaust, ka tavai uzmanībai tiek piedāvāts viens no elitāro parfīmu aromātiem. Tas brīnišķīgi noderēs arī vakaram – ir laiks ap sevi radīt mistisko oreolu…

Azzaro Duo Women smaržas

Versace Vanitas

Ziedu aromātu 2011.gada šedevrs ir nācis no Itāļu modes nama un pašai uz sevi un apkārtējo pasauli liek lūkoties savādāk: iespējams, ir laiks padomāt par savu personīgo dzīvi, atbrīvoties no sezonas blūza noskaņojuma un veikt kādu neprātīgu, bet tik ļoti katram nepieciešamo soli – mainīt savu dzīvi! Pavasaris un vasara – ir īstais laiks šādam lēmumam!

Versace Vanitas smaržas

Shiseido Zen White Heat Edition

Nemainīgais parfimērijas aromāts pieder ziedu-koksnes aromātu kategorijai. Ja vien gribēsi, šis pavasara-vasaras „must have” aromāts tevi pavadīs gan no rīta, gan dienas laikā, gan vakarā. Enerģija un kaisle – tās ir sajūtas, ko sniedz šis parfīms. Tas ir ļoti emocionāls aromāts un piestāvēs sievietēm, kas ir gatavas aizmirst savu pragmatismu, ļauties jūtām un intuīcijai.

Shiseido Zen White Heat Edition smaržas

Antonio Banderas Blue Cool Seduction

Svaigs, ūdens parfīms, kura radīšanā ņēmis dalību daudzu sieviešu elks Antonio Banderas. Arī šis ir „must have” kategorijas 2011.gada vasaras sezonas aromāts. Šis tualetes ūdens ir tavu emociju iemiesojums. Emociju, kādas tevi pārņem baudot auksto „Mohito”.

Antonio Banderas Blue Cool Seduction smaržas

Pārsteidzošs vēsums burtiski caurvij tavu ķermeni… Parfīma flakons vizuāli atgādina ledus gabaliņu. Šīs smaržas noteikti tevi pamodinās jau karstajā, bet tik patīkamajā vasaras rītā…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata