Manikīrs un tā tendences jaunajā 2010.-2011.gada sezonā

manikīrs 2010-2011Nav svarīgi cik jauna vai veca ir sieviete, viens no pirmajiem sievietes elegances signāliem vienmēr ir bijis – nagi.

Manikīra mode nemainās tik strauji kā tas notiek ar apģērba, apavu un aksesuāru modi, bet uz vietās tā nestāv. Jaunas tendences nomaina vecās pakāpeniski, it kā izaugot no iepriekšējām.

Tāpēc  manikīrs 2011 daudzās niansēs turpina un attīsta 2009. un 2010. gada tendences. Bet kopumā 2011.gada devīze ir „ Būt savādākai nekā citas!”

Joprojām galvenā prasība paliek koptas rokas un akurātība. Lai vai cik dārgu un modernu nagu laku un nagu dizainu tu izvēlēsies, visu iespaidu par sevi vari sabojāt ar nekoptu, neveselu nagu izskatu, to trauslumu, ko, tomēr, ir grūti noslēpt ar kosmētikas industrijas sasniegumiem.

2011.gada modes topā ir spilgtums, unikalitāte, aristokrātiskums un izsmalcinātība. Ziedu ornamenti, etniskie motīvi, visādas abstrakcijas un pārlieku smalki ornamenti ir pagātne, toties 2011.gadā vietu ieņems ģeometrija, pie tam visās tās izpausmēs. Kvadrātveidīgo, garo un aso nagu īpašniecēm savas prioritātes būs jāmaina. Moderns nagu dizains skaitīsies dabiskas formas un garuma ovāli nagi, kuri tikai nedaudz būs garāki par pirksta spilventiņa daļu, bet nekādā gadījumā ne pāris cm garumā, vēl jo sliktāk – aizliecoties uz iekšpusi kā plēsīgam dzīvniekam.

Galerijā Manikīrs 2010-2011 vari aplūkot nākamās sezonas tendences.

Populārs paliks franču manikīrs, bet tas pieprasīs toņu saskaņu vai otrādi – kontrastainību, piemēram: balts un sarkans, zils un pelēks, melns un zelta utt. Moderna tendence kļūst „mēness” manikīrs, ko mājas apstākļos veikt ir diezganmanikira tendences vienkārši.

Pagājušajā sezonā modē ienāca spīdums ( zelts, sudrabs…), bet šobrīd tas ieņem pirmo vietu. Sezonas hīts ir spilgti toņi ( plūmju, violetais, spilgti-sarkans, tumši zils utt.).  Šis variants der drosmīgām modes dāmām!

Bet stilīgajām sievietēm derēs jebkura vēlamā toņa  laka ar sīkiem, tā paša toņa spīgulīšiem.

Nākamajā tikšanās reizē parunāsim par to, kā mājas apstākļos pašai sev veikt „mēness” manikīru, kas būs viena no 2010-2011.gada manikīra modes tendencēm.

Šajā galerijā tu vari ieraudzīt visas nākamās sezonas manikīra modes tendences un , iespējams, atrast arī „savus nadziņus” Smaidiņš.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata