Šellaka manikīrs – manikīra pasaules jaunums

šellaka manikīrs (3)Skaistuma salonos ir parādījies manikīra pasaules jaunums – šellaka (shellac manicure) manikīrs.

Šellaka manikīrs – tas ir kaut kas starp nagu gēlu un nagu laku. Vizuāli šellaka manikīrs ne ar ko neatšķiras no parastā manikīra un nagu pārklājums izskatās tāpat kā parastā nagu laka.

Galvenā šellaka manikīra atšķirība ir tā, ka katrs uzklātais slānis tiek kaltēts zem speciālas ultravioletās lampas. Tas ļauj lakai uz nagiem nostiprināties un noturēties apmēram 2 nedēļas.

Šellaka manikīra plusi un mīnusi

Šellaka manikīrs ir absolūti drošs un nerada nekādas alerģiskas reakcijas, klājumam nav smaržas un tas satur sevī ļoti daudz nagiem vērtīgu elementu. Pateicoties tādam manikīram, nagi nostiprinās, kļūst lokanāki, nelūzt un ātrāk aug.

Šellaka manikīrs daudzos salonos tiek saukts par permanento manikīru un tas ir pateicoties tam, ka tā „dzīves ilgums” ir 2 x garāks nekā parastajam manikīram. Šo divu nedēļu laikā manikīrs ir ideāls, spožs un saglabā mitru nagu efektu. šellaka manikīra procedūra

Vienīgais šellaka manikīra mīnuss ir tas, ka tā pārklājumu var noņemt tikai ar šķidrumu, kas domāts akrila lakai vai ar acetonu. Tomēr, neskatoties uz šo trūkumu, jaunais permanentā manikīra veids kļūst arvien populārāks. It sevišķi to sieviešu vidū, kuras vēlas ekonomēt gan savu laiku, gan naudu.

Ja arī tu jau esi izmantojusi šo pakalpojumu, padalies ar mums iespaidos!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata