Laimīgs pāris

laimigas-attiecibas (10)Laimīgs pāris – ko tas nozīmē? Vai to, ka šai ģimenei, šim pārim nekad nav problēmu, naudas vienmēr ir bijis, ir un būs gana, vienmēr viss norit „kā pa sviestu”, katru dienu uz galda vāzē smaržo rozes, blakus vizuļo konfekšu kaste un gultā allaž vējo neaizmirstamo mīlas nakšu elpa? Laikam tā ir, tikai nedaudz savādākā izpausmē, citādākā izpratnē.

Lai vai kā cilvēks censtos, bet vienas, konkrētas atbildes uz jautājumu kāpēc vieni vīrieši un sievietes ir laimīgi visu mūžu, bet citi šķiras gandrīz jau pēc gada, neviens nav atradis. Un, tomēr, mēģināsim šodien atbildēt uz šo jautājumu un noskaidrot kuri ir tie ķieģelīši, uz kuriem balstās ģimenes laime un kā to visu saturēt kopā.

Laimīga pāra pazīmes

Uzticēšanās. Sievietes vienmēr ir tiekušās noskaidrot patiesību un atmaskot…(protams, ja pastāv mīlestība, citādi nav ko meklēt, ja tās nav). Neuzticēšanās vienmēr rada greizsirdību, aizdomas un vēlēšanos vienam otru kontrolēt. Ja vīrs aizkavējas darbā, uzreiz tiek uzdots jautājums: „ar ko” un „kāpēc”, bet vīram atbildot „ilgi biju ceļā” uzrodas nākamie pretjautājumi „ar ko tu kopā brauci vai gāji”.

Nav vajadzības būt par Šerloku Holmsu – tas ātri abiem var apnikt. Tā vīrietim būs iespēja izpaust lielāku reakciju uz tavām problēmām, ar kurām tu dalīsies, lai izvairītos no domstarpībām – tas ir labāks variants, nekā „pūsties” un klusēt. Kompromiss un sapratne vienmēr ir iespējama, ja vien ir vēlēšanās to darīt un sasniegt.

 • Mīlestība

Ir skeptiķi, kas mīlestības jūtas cenšas izskaidrot ar elementāru ķīmiju – laimigas-attiecibas (4)hormoni tiecoties viens pie otra un liekot darīt muļķības. Bet te neiet runa par hormoniem, jo mīlestība ir kaut kas vairāk, nekā hormonu vētras. Lai pateiktu „mīlu” ir nepieciešama viena sekunde, bet lai to paustu – visa dzīve.

Vēl eksistē šāds skatījums: hormons oksitocīds vienu pievelk otram. Bet,ja uz to palūkojas no otras puses, tad šis hormons ir katram cilvēkam. Rodas jautājums: kāpēc vienus pārus tas „pievelk”, bet citus „atgrūž” – tā jau ir fantastika.

Ja dzīvē esi sastapusi tādus, kas gadiem nodzīvojuši kā cimdu pāris, neskaud, bet labāk gūsti no tā mācību.

 • Dzīves romantika

42-17091129Dabiski – pēc ziediem un dāvanām iestājas ikdiena: mājas uzkopšana, veļas mazgāšana, katru dienu brokastis, pusdienas, vakariņas un ikdienas sīkās un lielās problēmas – tas viss var veicināt nomāktību.

Bieži vien attiecības iznīcina garlaicība un tādos brīžos mīlestība nepieaug un pat neatjaunojas, bet tas viss pārvēršas pieradumā. Tāpēc nedrīkst spilgtām, jautrām un dzīvām attiecībām ļaut izsīkt, vienmēr nepieciešams tās rotāt kaut vai ar vienkāršiem ziediem, romantiskiem ceļojumiem, dažādu atpūtu, ballītēm un jaukām vakara pastaigām.

 • Humors – brīnišķīgas zāles

„Daba palīdz dzīvot, mīlestība – izdzīvot, bet humora izjūta – visu pārdzīvot” –šai teiktajā daļa taisnības ir. Ja ģimenes dzīvē ir vieta humoram, veselīgai ironijai, jokiem pašiem par sevi, būs vieglāk lūkoties uz reālām lietām un uz dzīvi kopumā. Sastrīdēties un izšķirties var arī sasista šķīvja dēļ, laimigas-attiecibas (7)bet…labāk to visu „pārvērst” jokā un nemeklēt tajā traģēdiju vai pat katastrofu.

Humora izjūta tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajiem ģimenes „ārstniecības līdzekļiem”. Tam ir arī izskaidrojums: sieviete vienmēr meklē veiksmīgu vīrieti, kurš nodrošinātu gan ģimeni, gan normālu dzīvi kopsummā. Lielākas izredzes ir tiem vīriešiem, kuriem piemīt humora izjūta.

 • Personīgais laiks

Katrs partneris meklē un vēlas dzīvē iegūt kaut ko savu, personīgo. Ir tādi, kas uzskata, ka pāris ir viens vesels. Jā, pārī divi „es” pārvēršas par „mēs”, bet tamdēļ viņi nekļūst par vienu cilvēku. Patiesībā lielākais vairums vīriešu (neizrādot to) ciena sievietes patstāvību un neatkarību, to, ka sievietei ir kontakti ar savām draudzenēm, paziņām un radiem. Tas šo sievieti vīrieša acīs „ceļ” vairāk par mūžīgo stāvēšanu pie plīts (bet kaut ko garšīgu vīrietis ieēst mīl labprāt).

Sievietei sava telpa ir jāatrod pat savā dzīvoklī vai mājā. Jo līdz tam brīdim, kad divi satikās, katram bija sava dzīve un atteikties no tās pilnībā nedrīkst un nav arī vajadzības. Ja divi mīloši cilvēki saprot viens otra vajadzības un nodarbes – tā ir komfortabla dzīve un tieši tas pāri padara par vēl saliedētāku.

 • Kopīgs laiks un kopīgas intereses

laimigas-attiecibas (2)Protams, ir jauki, ka tas viss bez izņēmuma sakrīt. Bet tā gadās reti un arī ātri apniks. Bet, ja tavam vīrietim patīk zīmēt, bet tu jūsmo tikai par autosacīkstēm…būs, protams, grūti un ne tik vienkārši.

Mīlestības vērtība slēpjas tajā, lai atrastu savu otru pusīti, ar kuru blakus būtu interesanti un labi gan pavadot brīvdienas vasarnīcā, gan ikdienā mājās, gan lasot sēnes mežā.

 • Rūpes par tuvāko

Ne mazāk svarīgi ir tas, lai tavs vīrietis zinātu un atcerētos, ka „rūpes par sievieti necieš tukšumu: nerūpēsies tu, atradīsies cits”. Bet tas attiecas ne tikai uz sievieti, tas nepieciešams arī vīrietim. Arī viņiem rūpes ir nepieciešamas un ne mazāk (dažreiz pat vairāk). Tas nebūt nenozīmē, ka otrais ir jāapber ar briljantiem, dārgiem kažokiem vai jānoliek visa sava dzīve otram pie kājām. Ir pietiekoši arī elementārā: vai tu šodien pusdienoji? Atnest uz gultu tēju (vai kafiju)?… Dzīvē vienmēr ir laimīgāki tie,kas vēlas vairāk atdot, nekā saņemt pretī. Ja pastāv harmonija, arī saņemt būs patīkami.

 • Divu siržu uzticība

Dzīvē gadās visādi – arī neuzticība, strīdi un ciešanas. Bet nekur jau neliksies – būslaimigas-attiecibas jāuzticas. Nepievil otra cerības! Un atceries: uzticība, tā nav tikai atteikšanās no „kreisajiem soļiem”, tās ir arī tās lietas, par kurām vēlāk var būt kauns. Briesmīgi ir ne tikai tas, ka nevari otram ieskatīties acīs, bet arī tas ,ka pašam par sevi kauns.

Kāpēc agrāk cilvēki spēja kopā nodzīvot pat 60 gadus? Tāpēc, ka tie bija laiki, kad mantas nemeta ārā, bet centās salabot. Tieši šādai domai jāiemājo abu galvās – ja kāds nav ideāls un „salūza”, var, taču, salabot.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Cik pareizi spriež Igaunijas eksperti, sakot, ka liekais svars traucē tikai tām sievietēm, kas ir laulībā nelaimīgas, var saprast tikai sieviete, ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Mēs visi satiekamies, iemīlamies, sākam veidot attiecības un, paši sev nemanot, ieslīgstam ikdienas rūpju un problēmu rutīnā, pierodam pie mīļot ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata