Pietiks pirkt visu pēc kārtas!

 

shopings

Tā nav pavēle vai uzbrukums, bet absolūti saprotošs un pret tevi godīgs aicinājums, jo zinu pēc daudzajiem novadītajiem garderobes veidošanas vebināriem, divu vai piecu vebināru cikliem un aptaujām, ka visa šī garderobes haosa lielākais klupšanas akmens ir nevis tas, ka mēs vēlamies pirkt skaistas lietas, bet gan tas, ka neesam savos skapjos vispirms ieviesušas PAREIZU kārtību un neesam izveidojušas savu, savam stilam, dzīves veidam pakārtotu bāzes garderobi.

Tie ir divi svarīgākie noteikumi, kurus neizpildot, ne tikai nav vērts, pat nedrīkstētu doties uz veikalu! Tikai tad, kad šie divi soļi tiks izdarīti, tici man – ne tikai dzīvot un mosties no rītiem kļūs patīkamāk, arī elpot un iepirkties kļūs vieglāk!

Labā ziņa ir tā, ka to visu varam izdarīt neizejot no mājas, jo nodarbības notiek internetā. Un nupat pirms nedēļas 5 vebināru ciklā noslēdza savu darbošanos 7 dāmu grupiņa. Sajūta, ka dzīve mainījusies ir jūtama arī meiteņu atsauksmēs:

…Vebināru cikls un Jūsu uzstājība gan veikt piezīmes, gan sniegt atbildes uz jautājumiem, gan pildīt mājasdarbus pamatīgi sakārtoja domas par manu garderobi un vēlmēm. Labi, ka starp vebināriem bija nedēļa laika, tika saņemtas prezentācijas un bija iespēja vēlreiz noklausīties ierakstus, arī laiks izpildīt mājasdarbus – tas soli pa solim palīdzēja sakārtot domas. Tas, ka bija iespēja šo mācību kursu klausīties, esot mājas, bija liels pluss.

Silvija

———-

…Patiesi, apģērbties kļuva daudz vieglāk :-) un parādījās vēlme katru dienu pucēties. Pirms tam man bija tā, ka varēju vienas džinsas nēsāt visu nedēļu un tik augšiņas mainīju, tagad, atverot skapi, domas mainās :-) un gribas mainīt kaut ko katru dienu.

Rita

———-

Pēc šī cikla ir beidzot iedota sajūta, ka esmu droša ceļa sākumā, lai būtu stiliste sev pašai un, lai ar apģērbu varētu adekvāti izpausties saskaņā ar savu iekšējo būtību atbilstošās situācijās.

Viennozīmīgi mans ieguvums ir:

 • manas attieksmes maiņa pret apģērbu glabāšanu un iepirkšanās pieeju.
 • sava stila skaidra noformulēšana.
 • atvēršanās būt gatavai dažādiem stiliem un eksperimentiem- kas man nenāk nemaz viegli.
 • zināšanu iegūšana par savu «odziņu» atrašanu un izcelšanu.
 • noformulēts iekšējais orientieris, lai nepazustu modes mainīgajā dabā, bet varētu, laikam ejot, līdzās pastāvēt kopsolī.
 • vēlmi lietot smaržas.
 • esmu atdzimusi sev, savai sievišķībai, mēģinu to atraisīt.
 • Stiprināta pašpārliecinātība, esot apģērbā, ko iedevušas zināšanas par stila un modes veidošanas vadlīnijām.
 • sapratne, ka skaista ģērbšanās kā iemaņa ir jāattīsta, sevi izglītojot, un tās pamatā ir plānveida plānošana.

Nebeidzams paldies Aijai par ceļojumu manas pašas skapī un izaugsmē!

Una

————–

fashion-clip-art-ncBXKR9BiUn tagad es aicinu sapurināties, atrotīt piedurknes un pieteikties  2 vebināru ciklam (tas notiks 12. un 19.augustā), pēc kura tu savai garderobei ieliksi augstāk minētos, divus svarīgākos fundamenta akmeņus: sakārtosi skapi, pie tam pareizi un izveidosi sev piemērotu bāzes garderobi.

Un tad es tev ļaušu doties uz veikalu…Un, kā es smējos pēdējā cikla vebinārā, “es jūs būšu nokodējusi, jo jūs nespēsiet nopirkt neko, kas jūsu garderobē neiederētos”. Tā, lūk! Un meitenes manus vārdus ļoti labi saprata un absolūti piekrita, ka uz veikalu jau dodas ar pilnīgi “citām acīm”.

Uz tikšanos tepatās un garderobes veidošanas  vebināros,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • sieviete

  Un vēl, ir saprātīgi kopīgi iepirkties vienīgi ar tiem draugiem, kas apdomīgi tērē naudu un pamudina salīdzināt cenas, nevis pirkt pirmo lietu, kas iekrīt acīs.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata