Ar mani viss ir kārtībā!

 

garderobes_veidosana

Nevaru nociesties, neielikusi nelielu daļu no mūsu garderobes veidošanas 2 vebināru cikla dalībnieces grandiozā mājasdarba arī šeit blogā – lai to var izlasīt pēc iespējas vairāk sieviešu, jo, darbojoties ar katru jaunu grupiņu, es arvien vairāk jūtu, ka lielākais gandarījums un ieguvums daudzām sievietēm šajās interneta vidē notiekošajās nodarbībās ir PĀRLIECĪBA, KA AR VIŅĀM VISS IR KĀRTĪBĀ! Ne tik daudz, tobrīd, varbūt skapī, cik ar viņām pašām! Un tas ir mans vislielākais prieks un mans gandarījums, kad saņemu šādus mājasdarbus un atsauksmes.

Lūk, neliela Janas mājasdarba daļa:

“Tas bija grandiozi!!! Darot to visu guvu vairākas būtiskas atziņas:

Ar mani (manu garderobi) pa lielam viss ir kārtībā! – patiesībā daudz vairāk, nekā es jebkad būtu iedomājusies. Nupat sāku patiesi novērtēt, cik svarīga nozīme ir šiem mājas darbiem. Tieši pildot tos, es sapratu un guvu tik daudz:

 • Izpratni par stiliem.
 • Izvēlējos savējo stilu.
 • Apguvu zināšanas par bāzes garderobi un izveidoju tās piemērotu sarakstu sev.
 • Saskaņoju ar šo sarakstu savu garderobi.
 • SAKĀRTOJU SAVU SKAPI!!! Ta-dā!!!
 • Un galvenais! – sapratu, ka, kaut gan man ir rūpīgi sagatavots pirkumu saraksts, man uz veikalu steigā NAV jāmetas, man pat uz turieni nav jādodas pastaigas solī, jo, kā izrādījās, meklējot savu ideālo garderobi, es atradu, ka man trūkst nevis apģērba gabalu, bet pārliecības!!! Bet pārliecība rodas no zināšanām! Un tieši šis arī ir mans vislielākais ieguvums!!!

Tas viss pateicoties tikai un vienīgi Tev Aijiņ! Paldies! Paldies! Paldies! Jā, viss laimīgi izpildīts, bet, tiešām, nekas vēl nav beidzies.

Patiesībā viss nupat tikai sāksies:

 • Krāju naudu savas krāsu paletes iegādei!
 • Jāsāk plānot pirkumi manas bāzes garderobes uzlabošanai un papildināšanai –
 • – un tas nozīmē daudzus skaistus pirkumus un sava apģērba elementu meklējumus vairāku gadu garumā!!!

Garlaicīgi nebūs! Bet vēl pirms tā, sapratu, ka man vēl daudz kas jāuzzina!!! Tāpēc es ar ciešu pārliecību varu teikt, ka noteikti būšu pagodināta piedalīties kādā no citiem Taviem vebināriem par tēmām, kas man palika neatklātas.

Sapratu, arī to, ka grāmatas ir lielisks un ļoti lietderīgs materiāls, bet tās nekad neaizstās īstu, dzīvu, aizraujošu un ieinteresētu pasniedzēju! Mīļo Aijiņ, arvien nevaru vien beigt pateikties par to ko Jūs darāt!!!

PALDIES Jums PAR VISU! Uz tikšanos kādu citu reizi!!! Jana

————————————

Mīļās dāmas!  27.maijā plkst.20:00 visas aicinu uz BEZMAKSAS vebināru: SAKĀRTOJAM GARDEROBI UN MĀCĀMIES PAREIZI IEPIRKTIES. Runāsim par 10 garderobes revīzijas noteikumiem un 10 iepirkšanās kļūdām, kas traucē mums izveidot funkcionālu garderobi. Šis vebinārs noderēs gan tām, kuras piedalījās manos vebināru ciklos, gan tām, kas vēl šajos vebināros nemaz nav bijušas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • marcus

  prieks ka citiem viss ir kārtībā

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata