Kā nekļūt par sava vīrieša ēnu…

 

ka nekļūt par virieša ēnuSievietes, kuru dēļ vīrieši gatavi uz visu nebūt nav kaut kādas īpašas.  Un arī viņu organisma izstrādāto feromonu daudzums nepārsniedz normas robežu. Visbiežāk šīm sievietēm nav nekādas daļas gar šiem vīriešiem…

Šis nebūs raksts kā sievietēm kļūt viltīgām, nedabiskām, kā spēlēt spēlītes vai manipulēt ar vīriešiem.

Tev ir jāizlemj vai tu tiešām esi prasīga, atkarīga vai vēlies būt  līdzvērtīga partnere, kad runa iet par attiecībām starp vīrieti un sievieti.

Galvenais, kas tev jāprot – saglabāt sevi tādu, kāda esi jebkuru attiecību rāmjos.

Kas notiek tad, kad tu vīrietim liec saprast, ka viņa dēļ esi gatava uz visu vai gandrīz visu?  Gatava izliekties uz otru pusi viņa prasību dēļ un vienmēr esi gatava Barbara Briļskaviņam kalpot?

Slavena aktrise, gudra un skaista sieviete, Barbara Briļska (filma „Likteņa ironija jeb vieglu garu”) ir teikusi tā:
„Attiecībās ar vīru esmu izdarījusi divas, tikai divas, it kā ne visai ievērojamas kļūdas. Šīs kļūdas pielika ļoti treknu punktu viņa uzmanīgajā attieksmē pret mani un mūsu romantiskajām attiecībām uz visu mūžu. Pirmā – kad es kādu rītu pamodos pirmā un pasniedzu viņam brokastis gultā. Otrā – kad ieraudzīju, ka viņam ir beigušās cigaretes, aizgāju nopirkt jaunas un nemanot samainīju tukšo paciņu pret pilno…”

Tiklīdz vīrietis pamana, ka tu esi “bez prāta” viņa dēļ – viņš tūlīt pat nolems, ka tu esi izmisusi. Ka viņš ir tava vienīgā iespēja. Tavas pievilcības indikators strauji tuvosies nulles atzīmei un viņš tūlīt pat sāks pārbaudīt cik vēl vairāk tu esi gatava izliekties viņa dēļ un cik daudz esi gatava  pielāgoties viņam.

Tāda ir vīriešu daba. Tavs jaunizceptais princis tūlīt pat tevi sāks pārbaudīt. Un jo labāka, paklausīgāka meitene būsi, jo augstākas būs prasības. Vīrietis tevi visu laiku centīsies pārbaudīt: Nekāda dāvana dzimšanas dienā. Puķu pušķa vietā  skābs ģīmis. Tā vietā lai aizietu uz kino – alus smaka istabā utt.

Uz tavu sašutumu atbilde būs pavirša vai vispār tās nebūs… Bet ievēro – viņš neiet prom. Viņš vienalga ir tev blakus. Saproti – VIŅAM nav kur iet!

ziedi sievieteiTevi audzināja par labu meiteni? Arī mamma nebija labākais piemērs? Mamma vienmēr rādīja, ka ir jāizdabā vīrietim? Saproti – izdabāt vīrietim, vienmēr censties izpildīt jebkuras viņa vēlēšanās – tas ir tiešais ceļš zaudēt viņa cieņu pret tevi. Un tas attiecas uz visiem vīriešiem – gan uz labiem, gan ne visai.

Vēlreiz atkārtoju – es neaicinu nodarboties ar otra cilvēka manipulāciju. Es neaicinu nemīlēt savu vīrieti un neaprūpēt savus mājiniekus. Es aicinu tevi saglabāt jūsu attiecībās romantismu un cieņu pret tevi kā sievieti.

Ja tu domā, ka izdabāšana vīrietim ir tiešākais ceļš pie altāra, tad tas ir tikai kino. Tā tu, praktiski saviem spēkiem, savām rokām  pazemini savas pievilcības un vērtības latiņu vīrieša acīs.
Tu pati iznīcini viņa sajūsmu par tevi. Un tad pastāv tikai viens jautājums – cik ilgi tu viņam blakus izturēsi. Un tas jau atkarīgs no mazohisma līmeņa. Daudzas tā arī nodzīvo visu dzīvi – sūkstās, sūkstās, bet dzīvo…

99% vīriešu pārstāj interesēties par sievietēm, kas „luncina asti viņu priekšā” un gatavas „no ādas izlekt” viņu dēļ. Kāpēc? Tāpēc, ka viņas ir kļuvušas pieejamas, paredzamas un, līdz ar to, absolūti neinteresantas. Lielākajai daļai vīriešu pieejama sieviete ir nevis tā, kurai ir brīvas attiecības ar daudziem vīriešiem, bet gan tā, kura padevās ātri tieši viņam.

Arm wrestlingDaudzas sievietes domā, ka, ja viņas iedziļināsies vīriešu interešu lauciņā, uzturēs viņu interesējošo sarunu tēmas, tad vienmēr vīriešu acīs būs pievilcīgas. Tas ir tikai vienā gadījumā – ja šīs tēmas patiesi ir interesantas arī tev un arī tev tās ir „jājamzirdziņš”. Bet visos citos gadījumos tas tā nav.

Vīrieša aizrautības līmenis ar tevi, kā sievieti, nosakāms ļoti vienkārši – skaties uz viņa cieņas apliecinājumiem pret tevi.

Tavs puisis drīkst tev pie durvīm pazvanīt jebkurā diennakts laikā? Tavs vīrs var pārrasties mājās kad viņam ienāk prātā? Tu esi laba meitene vai laba sieva? Tu vienmēr esi gatavībā iet pastaigāties vai piekto reizi esi gatava uzsildīt vakariņas?  Nē. Tu esi pieejama sieviete!

Tu esi tieša, godīga un uzmanīga? Mjā….. Tieši tā ir tava kļūda – likt saprast, ka tu esi pieejama gan fiziski, gan garīgi un jebkurā momentā.

Savādāk sakot – vīrietis redz, ka tu esi padevusies. Super, Everests sasniegts!  Pareizāk sakot, viņš domāja, ka tas ir  Everests, kad baidījās tevi uzaicināt uz pirmo randiņu. Bet atklājoties viņam pilnībā un uzreiz, tu parādīji, ka gaidīji tieši viņu, ka viņš ir tavu sapņu kalngals.

Vīrietis tad domā: „Hmm, viņā jau nekā īpaša nav, trofeja kā jau visas trofejas… Ne Everests, bet tāds neliels pauguriņš…”

Tieši šis ir tas moments, kad vīrietis maina savu attieksmi pret sievieti. Un ne tāpēc, ka pēkšņi ieraudzīja tavu celulītu!

Un pēc tam sākas sekas:
Viņam nekad priekš tevis nav laika.
Tu sāc sūkstīties.
Viņam tevi vairs NAV jāiekaro.
Romantikai pienācis gals.

Esi neparedzama! Dažreiz „jā” un dažreiz „nē”.  Bet ne bez pamata.

Vienmēr esi mīļa un jauka!  Tā būs pietiekoši, lai tu pirmā ienāktu vīrietim prātā, kad viņam radīsies vēlēšanās ar kādu satikties. Ko tas nozīmē tev? To, ka tu pilnībā nepiederi vīrietim. Viņš vienmēr būs spiests iekarot tavu uzmanību!

Un tagad – ko tu pati domā par savu uzvedību? virietis mil sievieti

Tavs vīrietis jau ir pārliecinājies, ka tu nekur „nedēsies”. Pēc pāris randiņiem ar saviem draugiem, viņš sāk aizkavēties darbā, zvana un atliek tikšanos ar tevi…

Kad sieviete nakts vidū brauc, lai tiktos ar savu vīrieti, vienīgais, kā viņai trūkst, tā ir neona plāksnīte uz krūtīm: „ Nodrošinu piegādi”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata