Moderni 2012.gada pavasara-vasaras sezonas apavi

moderni-apavi-2012-2-2Šai modes sezonā apavi kļūs par svarīgu akcentu: jo spilgtāki un neparastāki tie būs, jo labāk!

Visdažādākās papēžu formas, materiālu faktūras, aktuāla krāsu palete un visdažādākie printi …– šai sezonā apavi iegūst patstāvīga garderobes elementa tiesības.

Sezonas trends – daudz dažādu apavu par demokrātiskām cenām. Ir garām tie laiki, kad sievietes krāja naudu, lai iegādātos Jimmy Choo vai Christian Louboutin apavu pāri. Tagad sievietes meklē elegantus apavus gan pie jaunajiem flisētajiem svārkiem tējas rozes krāsā, gan ekstravagantu modeli pie spilgtās sarkanās kleitas, gan ērtas botes pie ikdienas džinsiem.

Lūk, galvenie 2012.gada pavasara-vasaras sezonas apavu trendi.

Apavus ir pārņēmusi printu mānija. Grezni ziedu dārzi, plēsīgu dzīvnieku ādas raksti, aizkustinoši zirnīši, jautras svītras…. – šie un vēl citi printi rada bezmaz vai hipnotisku efektu.

moderni-apavi-2012 moderni-apavi-2012 (26)moderni-apavi-2012 (28)

Krāsu bloku tēma ir īpaši aktuāla. Un, ja tev šādu apavu vēl nav, ir laiks tos iegādāties.

moderni-apavi-2012 (11)moderni-apavi-2012 (21)moderni-apavi-2012 (25)

dekoratīvus elementus apaviem izmanto elastīgas lentas, metāliskus ielaidumus un pērlītes. Īpaša uzmanība tiek veltīta papēdim, kurš var būt rotāts ar kristāliem, kniedēm un izšuvumiem.

moderni-apavi-2012 (27)moderni-apavi-2012 (33)

Ja ir jāiegādājas zābaki, tad uzmanību pievērs diviem galvenajiem sezonas „atslēgas” modeļiem: augsti zābaki ar stabilu papēdi – tie šai sezonā ir neaizstājami. Zābaki var būt gan pečvork stilā, gan arī lakoniski un no gludas ādas, ar vai bez dekoratīvas sprādzes. Otrs modelis – augsti zābaki ar plakanu zoli. Šādus zābakus var nēsāt praktiski pie jebkāda apģērba.

moderni-apavi-2012 (4)moderni-apavi-2012 (8)moderni-apavi-2012 (22)

Šī pavasara cienīgs pirkums būs arī boxo stila botiljoni. Tavs apavu pāris var būt lakonisks vai arī dekorēts ar metāliskām sprādzēm.

moderni-apavi-2012 (3)moderni-apavi-2012

Šīs sezonas botiljoni var būt pat caurspīdīgi! No plāna tīkliņa vai plastika tie drīzāk atgādina maigu plīvuru nekā pilnvērtīgus apavus. Tomēr, arī šis trends iegūst visai lielas izredzes būt populārs.

moderni-apavi-2012 (13)

Savu aktualitāti nezaudē arī baikeru zābaki, kas ienāca modē jau pagājušajā sezonā. Tie brīnišķīgi izskatās gan ar vilnas, gan vieglām šifona kleitām.

moderni-apavi-2012 (16)

Vienkrāsaini apavi izskatās citādāk pateicoties kontrastainas krāsas zolei. Šī tendence izplatījās pat uz gumijas zābakiem!

moderni-apavi-2012 (20)

Šogad aktuāla būs sporta tēma un visvairāk tā izpaudīsies augstos ādas snīkeros. Tos var nēsāt gan pie džinsiem, gan kleitām. Jo spilgtāki būs tavi apavi, jo labāk!

moderni-apavi-2012 (18)moderni-apavi-2012 (23)

Jau pagājušajā sezonā sieviešu apavu modē ir ielavījušies vīriešu brogi (brogues) un šogad tie iegūs vēl lielāku popularitāti. Pievērs uzmanību ne tikai klasiskiem modeļiem, bet arī modeļiem ar pinumiem – tie ļoti labi iederēsies vasarīgas garderobes veidošanā. Visinteresantāk brogi izskatās ar džinsiem un kleitām.

moderni-apavi-2012 (14)

Šai sezonā ir atgriezušās laiviņas ar asiem purngaliem. Vispār jau tās nekur nebija pazudušas, bet ilgu laiku atradās ēnā, paliekot bez dizaineru un preses uzmanības. Šai pavasarī un vasarā tām ir īstais laiks iziet gaismā.

moderni-apavi-2012 (12)

Modes jaunumu sekotājas jau zina, ka kurpes ar banti ir šīs sezonas modes hīts. Izvēlies modeļus pēc savas gaumes un nēsā tās pie jebkā.

moderni-apavi-2012 (7)

Uzmanība jāpievērš arī baletčībiņām. Modes dāmas zina, k šogad iepirkumu sarakstā tām jābūt vairākām.

Pirmajam ir jābūt spilgtam, aktuālas krāsas modelim. Piemēram, dzeltenam, oranžam vai koraļļu krāsā. Nākamajam – čūskādas raksta baletčībiņām, kuras var pamanīt gandrīz katrā modes nama kolekcijā. Un trešām baletčībiņām ir jābūt ar kontrastainu pēdas vai purngala daļu.

moderni-apavi-2012 (10)moderni-apavi-2012 (24)

Kā nekad aktuāli ir vasaras apavi uz tanketes. Šie modeļi šai sezonā ir must-have.

moderni-apavi-2012 (6)moderni-apavi-2012 (19)moderni-apavi-2012 (29)

Visinteresantākie sezonas apavi , protams, ir espadriljas. Sezonas hīts ir džutas tanketes kombinācija ar spilgtu audumu. Šādi apavi lieliski pieskaņojami pie džinsiem un vieglām vasaras kleitiņām.

moderni-apavi-2012 (15)moderni-apavi-2012 (34)

Aktuālas būs vasaras sandales ar siksniņu ap potīti.

moderni-apavi-2012 (17)

Vēl viens interesants Holivudas stila modelis ir pītas ādas sandales.

moderni-apavi-2012 (5)

Īpaša uzmanība šai sezonā tiek pievērsta dekoram: kniedēm, pērlītēm, lentām, akmeņiem – der absolūti viss!

moderni-apavi-2012 (31)moderni-apavi-2012 (32)

Lai vai kādus apavus tu izvēlēsies, atceries, ka galvenais ir komforts! Neupurē komfortu skaistuma dēļ. Apavus izvēlies saprātīgi. Mode mainās, bet kājas paliks tās pašas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • 2011.gada vasara nu jau sen ir garām un ir laiks padomāt par daudz siltāku apģērbu. Ko tad šim rudenim piedāvā dizaineri? Vispirms mēteļus. Klasis ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Varbūt ne katra, bet daudzas mūsdienu sievietes šad tad savā dzīvē un izskatā mīl veikt pārmaiņas, regulāri izmēģina jaunu stilu, apkārtējos pārst ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata