Kredītlīnija vai naudas kredīts? Uzzini, kā izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu!

VIA SMS-kredītlīnija3

Visi naudas aizdevumi ir līdzīgi viens otram, un vienīgā atšķirība starp tiem ir procentu likme – vai piekrīti šim viedoklim? Ja esi atbildējis pozitīvi, pienācis laiks noskaidrot, kā patiesībā ir iekārtota patērētāju kreditēšanas nozare.

Kredītlīnija, ātrais kredīts, patēriņa kredīts un citi aizdevumu veidi ir paredzēti dažādiem mērķiem, tāpēc pirms aizņemšanās noteikti ir vērts iepazīties ar kredītu nosacījumiem tuvāk. Izlasi šo rakstu un uzzini, kādām situācijām kāds aizdevums ir piemērots! Kā arī iepazīsties ar informāciju par kredītlīnijas un ātrā kredīta atšķirībām.

Īstermiņa & ilgtermiņa kredīts konkrētam mērķim

Kāpēc cilvēkiem rodas nepieciešamība pēc papildu naudas summas? Iemesli mēdz būt visdažādākie, taču kopumā var novērot vienu kopīgo tendenci – papildu līdzekļi ir vajadzīgi neparedzētiem tēriņiem vai pirkumam, ko nevar apmaksāt no algas un iekrājumiem vien. Šādā situācijā kredīts var būt parocīgs risinājums, taču potenciālam aizņēmējam jānoskaidro, kāds aizdevums viņam ir nepieciešams – ātrais vai patēriņa kredīts.

Ātrais kredīts – finanšu palīdzība līdz algas dienai

Īstermiņa aizdevumi ir īpašs kredītu veids, kas var būt noderīgs nestandarta situācijā. Pievērs uzmanību šim aizdevumam, ja:

● Tev steidzami ir nepieciešama salīdzinoši neliela summa;

● Tu vari atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā jau nākamajā mēnesī;

● Tev nav iespēju iegūt naudu citur.

Bet, ja Tava prioritāte ir pakāpeniska aizdevuma atmaksa un nelieli ikmēneša maksājumi, Tev var būt piemērots patēriņa aizdevums, saukts arī par naudas kredītu.

Patēriņa kredīts – apjomīgs aizdevums lieliem tēriņiem

Patēriņa kredītam ir ievērojami lielāks kredītlimits un garāks atmaksas termiņš nekā ātrajam aizdevumam.

Šāds aizdevums var izpalīdzēt, ja:
● Tev nekavējoties vajadzīga liela naudas summa;

● Tev nav iespējas atmaksāt aizdevumu viena mēneša laikā.

Gan ātrie, gan patēriņa kredīti ir piemēroti konkrētiem pirkumiem – rēķinu apmaksai, remonta materiālu iegādei, aviobiļešu pirkšanai, ārsta vizītei u.tml. Tradicionālie kredīti var būt noderīgi, ja aizņēmējam ir precīzi zināma vajadzīgā summa. Savukārt kredītlīnija vairāk piemērota situācijām, kad nauda ir nepieciešama ilgtermiņā, taču noteikt vajadzīgo kredītlimitu dažādu iemeslu dēļ nav iespējams. Raksta turpinājumā uzzināsi vairāk par kredītlīnijas priekšrocībām!

VIA SMS-kredītlīnija

Kredītlīnija – elastīgs finanšu atbalsts ikdienā un īpašās situācijās

Kredītlīnija ir patēriņa kredīta paveids, kas ir speciāli pielāgots izmantošanai ikdienā. Patēriņa kredīts, tāpat kā ātrais aizdevums, tiek pilnā apjomā pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu. Komisija par kredīta izmantošanu tiek iekasēta no līguma noslēgšanas dienas, neatkarīgi no tā, vai nauda tiek iztērēta. Ja aizņēmējs neplāno izmantot aizdevumu uzreiz pēc tā saņemšanas, izdevīgāk ir pieteikties kredītlīnijai.

Kredītlīnija nodrošina aizņēmējam piekļuvi kredītlimitam, ko var izmantot pēc nepieciešamības. Piemēram, ja Tev ir noteikts kredītlimits 1000 eiro apmērā, vari noņemt no savas kredītlīnijas konta 10, 100 vai visus 1000 eiro. Par neizmantoto kredītlimita atlikumu nav jāmaksā procenti, tāpēc kredītlīnija ir draudzīgāka aizņēmēja maciņam nekā klasiskais naudas aizdevums. Atmaksājot iztērēto, vari aizņemties vēlreiz, viena kredītlīguma ietvaros.

Salīdzinājumā ar citiem aizdevumu veidiem, kredītlīnija var būt parocīga:

● ilgtermiņa tēriņu laikā. Mājokļa remonts, ārstēšanās, mācības gandrīz vienmēr rada neparedzētus tēriņus, ko var apmaksāt ar kredītlīnijas palīdzību;

● ceļojumā. Kredītlīnija nodrošina finanšu drošības spilvenu, ja brauciena laikā rodas nestandarta situācijas.

Mūsdienās kredītlīnija ir pieejama arī kā kredītlimits uz karti. Izvēloties šādu pakalpojumu, Tu saņem jaunu kredītkarti ar individuāli noteiktu kredītlimitu. Karti var izmantot, norēķinoties par pakalpojumiem klātienē un internetā, Latvijā un ārzemēs. Ieguvumi? Iespēja vieglāk regulēt aizdevuma izmantošanu, kā arī kredīta summas nodalīšana no nopelnītajiem līdzekļiem.

Kas vēl jāzina, lai izvēlētos sev piemērotāko aizdevumu? To, kur tas ir pieejams! Patērētāju kreditēšanas nozare Latvijā ir pietiekami aktīva, tāpēc pirms aizņemšanās vērts izpētīt, kāds aizdevējs piedāvā Tev vajadzīgo kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem. Viens no draudzīgākajiem nebanku kredītdevējiem ir VIA SMS – vai vēlies uzzināt vairāk par tā piedāvājumu?

3 VIA SMS aizdevumi Tavām vajadzībām

VIA SMS piedāvā nevis vienu, bet trīs kredītu veidus – ātro kredītu, patēriņa kredītu un kredītkarti. Visi aizdevumi ir pieejami personām no 20 līdz 70 gadiem, ar regulāriem ienākumiem un bez kavētiem maksājumiem.

Piesakoties kredītam VIA SMS, Tu vari saņemt:

● no 50 līdz 700 eiro, aizņemoties īstermiņā. Kredītlimits jaunajiem klientiem ir 350 eiro;

● līdz 1500 eiro, aizņemoties ilgtermiņā vai noformējot kredītkarti.

Ja iepriekš neesi izmantojis VIA SMS pakalpojumus, saņemsi 100% atlaidi ātrā kredīta un kredītkartes komisijas maksai. Atmaksājot iztērētās summas 30 dienu laikā, izvairīsies no pārmaksas par kredīta lietošanu un ietaupīsi savu naudu.

VIA SMS piedāvā saviem klientiem elastīgus finanšu risinājumus. Nepieciešamības gadījumā iespējams kombinēt dažādus VIA SMS produktus, piemēram, kredītkarti un ātro kredītu, maksimālā kredītlimita ietvaros. Uzņēmuma speciālisti konsultēs Tevi par aizņemšanās iespējām un palīdzēs aizņemties atbildīgi.

Vēlies uzzināt vairāk? Tad ienāc VIA SMS mājaslapā un iepazīsties ar visu informāciju par kredītiem un kredītkartēm!

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata