Kā atrast savu stilu – pārbaudīti dizaineru paņēmieni

 

stila_padomi

Prasme labi ģērbties – tā ir māksla. Šis talants var cilvēkam tikt dots gandrīz vai šūpulī, bet to var attīstīt arī visa mūža garumā. Diemžēl, lai savu ikdienas apģērbu tuvinātu šīs mākslas kritērijiem, lielākajai sieviešu daļai tam nav laika, spēka, pacietības un naudas.

Tāpēc šodienas publikācijas mērķis ir likt tev saprast, ka galvenais šajā visā ir justies komfortabli, pārliecinoši un eleganti tajos tērpos, kas mums ir pieejami. Šodien es izvēlējos 3 cienījama vecuma sieviešu-dizaineru padomus, lai tu beidzot noticētu tam, ka atrast savu stilu un izskatīties ļoti labi var arī ar to, kas mums ir pieejams.

Izskatīties stilīgi – tas nenozīmē uzlikt par mērķi iegūt tērpus, kas redzami modes žurnālos vai modes skatēs. Svarīgi ir tas, kā tu savu apģērbu nēsā un saskaņo savā starpā. Tie var būt gan dizaineru brendi, gan ne dizaineru brendi – galvenais, lai tie būtu gaumīgi. Tavs mērķis – tavs personīgais stils, kas atbilst tavam raksturam.

8 padomi kā atrast savu stilu:

Nekopē (pētīt un mācīties gan ieteicams) „zvaigžņu” tēlus, modeļus un citus cilvēkus un neģērbies tikai viena brenda apģērbos.

Aksesuārus un apģērbus saskaņo pēc savas personīgās izvēles un gaumes.

Nepieturies tikai pie viena stila – eksperimentē. Atceries, ka ar gadiem stils var mainīties.

Ja manta patīk, nēsā to, neskatoties uz modes tendencēm.

Trendiem ir jāpatīk un tiem mūs ir jāpriecē – neesi modes verdzene.

Nepārslogo savu tēlu ar visu un uzreiz – esi vienkāršāka.

Neaizmirsti par aksesuāriem – somas, brilles, apavi, rotas, jostas un šalles.

Eksperimentē ar katru savas garderobes tērpu un izmēģini, kā tas saskaņojams ar visām garderobes detaļām.

 

Amerikāņu dizainere Donna Karan (66 gadi)

 

modes_dizainere_Donna_Karan (4)

Donnas Karan „Septiņas vienkāršās lietas” mūsdienu strādājošo sieviešu garderobē radīja veselu revolūciju. Viņa piedāvāja saskaņot komfortu ar pilsētas šiku: lai izveidotu mūsdienīgu un lietišķu stilu, absolūti gana, ja tavā garderobē būs kleita, kostīms, legingi, ādas žakete, bikses un svīteris.

modes_dizainere_Donna_Karan (2)modes_dizainere_Donna_Karan (3)modes_dizainere_Donna_Karan

Pēc Donnas Karan domām:

Personīgais stils – tas ir ērts apģērbs, kuram tu pilnībā vari uzticēties. Donnas personīgais stils – jutekliski melni, ērti apģērbi no rīta līdz pat vakaram.

Kā atrast savu stilu: stils nāk no iekšienes un, ja tu esi uzticīga pati sev, tev IR stils.

Stila noslēpums: vienkāršība un princips „jo mazāk, jo labāk”. Sāc ar bāzes garderobi un papildini to.

Pārbaudīti paņēmieni: ģērbies tā, kā pieprasa tava dvēsele un tavs dzīves stils. Nedomā tik daudz par to, kas šobrīd ir moderns vai nemoderns. Galvenais modes noslēpums, ar kuru dizainere vēlas padalīties ir sekojošs: nēsā to, kas tev ir ērts un neļauj apģērbam tevi nomākt.

Karolīna Herrera (76 gadi)

modes_dizainere_Karolina_Herrera (3)

Venecuēlas stila arbitrs, šika, elegances un izsmalcinātības iemiesojums. Šo stilisti sievietes meklē, kad ir nepieciešam elegants tērps. Un viņas ir drošas, ka izskatīsies izsmalcināti.

modes_dizainere_Karolina_Herrera (4)modes_dizainere_Karolina_Herrera (2)modes_dizainere_Karolina_Herrera

Personīgais stils: tas ir ne tikai apģērbs. Tās ir zināšanas, manieres, prasme pārvietoties, runāt un nēsāt apģērbu. Tad apģērbam būs tavas personības zīmogs.

Kā atrast stilu: savu stilu sievietes var atrast, ja ignorēs trendus un izvēlēsies klasiskus apģērbus, kas nepakļaujas laika ietekmei.

Pārbaudīti paņēmieni: nēsājiet tā stila apģērbu, kas piestāv jūsu vecumam un figūrai. Vienmēr atceries par notikumu, kura dēļ tā esi tērpusies.

Princese Diāna von Fūrstenberga (68 gadi)

 

Princese_Diāna_von_Fūrstenberga (2)

Beļģijā dzimusi amerikāņu modes dizainere.

Tā bija sensācija, kad viņa izgudroja universālu kleitu ar pārliekamu aizdari, piedāvājot sievietēm šī tērpa variantus gan dienai, gan vakaram. Arī pats Diānas stils ir ļoti labs paraugs: pilnība bez jebkādas piepūles.

Diane von Furstenberg Princese_Diāna_von_Fūrstenberga (4)Princese_Diāna_von_Fūrstenberga

Personīgais stils – tas ir pieņemt sevi tādu, kāda tu esi un dzīvot ar to. Tas ir zināt kas tu esi, kas tev patīk un kādi ir tavi aktīvi.

Kā atrast savu stilu: ķermenim un prātam jābūt elastīgiem un kustīgiem. Vienkārši baudi dzīvi!

Pārbaudīti paņēmieni: izvēlies apģērbu, kas tev ir ērts. Ja tu esi apmierināta ar sevi, tev ir ērti „savā ādā”, tu izskatīsies pārliecināta. Bet, ja tu izskaties pārliecināta, tu kļūsti vēl skaistāka.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Arvien biežāk, mēs iepērkamies ārzemju interneta veikalos un tās, kuras to sākušas darīt ir pavisam nesen, ļoti labi zina cik ļoti griba ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Katru gadu Buduars.lv vebināru istabā tiek novadīti divi starpsezonu vebināri, kuros iepazīstinām Tevi ar jaunajām, modernajām TOP-10 kr ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata