Kā ar emocijām piesaistīt savu vīrieti

 

sieviete_sapnoPa šiem 3 gadiem, kopš pastāv buduars.lv, esmu saņēmusi simtiem vēstuļu ar garākiem vai īsākiem sievišķīgiem savas dzīves un problēmu atstāstiem. Varbūt es nemaz nespēju šīm sievietēm palīdzēt, bet es zinu – ir TIK labi, ja kādam vari uzrakstīt un savu sāpi, pārdzīvojumus iemūžināt vēstulē…un nosūtīt – ar cerību, ka atnāks svarīgākais padoms dzīvē…

Protams, esmu devusi arī kādu padomu (kā sieviete sievietei, draudzene draudzenei), bet es neesmu ne psihologs, ne daudz gudrāka par jums, bet mēs visas zinām, ka ar „vēsu prātu”, „no malas” dots padoms bieži vien gadās visai vērtīgs. Un, ja nav blakus draudzenes, tad tādas visas te, buduārā, esam mēs!

Un tieši tāpēc,ka šīs saņemtās vēstules ļoti bieži sākas ar frāzēm „esmu viena…” , „mēs tikko izšķīrāmies…”, „vairs neceru, ka satikšu…” utt., es šodien, pavisam nejauši izlasot internetā zemāk redzamo tekstu un padomus, sapratu, ka tie noteikti kādai no mums var noderēt. Tāpēc tulkoju to visu un dalos! Šo padomu autore ir psiholoģe Svetlana Samer, koučs ar 17 gadu pieredzi.

Mēs bieži vien runājam par daudzajiem ar tēmu „kāpēc manā dzīvē nav vīrieša” saistītajiem problēmas aspektiem. Bet šodien parunāsim par praksi, kas ir palīdzējusi satikt savu mīlestību jau daudzām sievietēm. Satikt, piesaistīt,sameklēt, atrast. Izvēlieties to apzīmējumu, kurš jums liekas piemērotāks.

Ja jūsu dzīves telpa, iekšējā un ārējā, vīrieti pieņemt ir gatava, nekas netraucē viņam parādīties. Tikai ir svarīgi saprast, kāds būs šis vīrietis. Tas ir tas, par ko mēs tagad parunāsim. Tieši tamdēļ ir paredzēta tehnika, kuru ​​es saucu par meditāciju-fantāziju. Tā ir radīta, lai atbildētu uz jautājumu "Ko es vēlos just, esot blakus savam vīrietim." Tā dod tieši iespēju sajust.

Un tātad. Vīrieša piesaistīšanas tehnika, meditācija-fantāzija „Mans vīrietis”. Tā jāpildasieviete_3 viena mēneša garumā, 5 līdz 10 minūtes katru dienu. Tieši tā – no 5 līdz 10 minūtēm. Varbūt sākumā tas aizņem nedaudz ilgāku laiku, bet pēc pāris dienām vajadzētu pietikt ar 10 minūtēm. Kas ir jādara?

Aizveriet acis, atslābstiet. Veiciet dziļu, lēnu ieelpu caur degunu un lēnām, klusām izelpojiet caur muti. Atkārtojiet 3 reizes.

Iedomājieties, ka jums blakus ir jūsu mīļotais vīrietis. Viņš jau ir, viņš ir šeit un ir blakus jums.

Necentieties iedomāties viņa izskatu, nemēģiniet viņu saskatīt. Tas nav tik svarīgi. Tikpat nesvarīgi ir tas, kā šī tikšanās notiek. Tas viss ir nepieciešams tikai tamdēļ, lai sajustu. Vērojiet savas sajūtas, kādas rodas no sava mīļotā vīrieša klātbūtnes.

Emocijas ir ļoti svarīgas. No tām praktiski ir atkarīgs viss rezultāts – tas vai jūsu vēlmes un sapņi piepildīsies. Meditējot sava mīļotā vīrieša tēlu, jūs attīrāt savu iekšējo telpu no negatīvām emocijām, bailēm, neuzticības, neticības. Meditējot sava mīļotā vīrieša tēlu, sakoncentrējieties uz savas iekšējās telpas radīšanu, kurā no mīļotā vīrieša klātbūtnes ir sajūtams siltums, mājīgums, drošība un pārliecība. Tieši tāda ir šīs meditācijas jēga. Pie tam, centieties nesaspringt. Meditācijas rezultātā jums jājūtas atvieglotām, mierīgām un priecīgām.

Kāpēc tas ir tik svarīgi? Tāpēc, ka mokošās vīrieša gaidas un negatīvās emocijas – negatīvs, kas saistīts ar pagaidām vēl esošo viņa klātbūtnes trūkumu jūsu dzīvē, no mīļotā vīrieša jūs attālina. Atcerieties par to!

Jo,kad jūs skumstat tamdēļ, ka nav blakus vīrieša, un cerat uz to, ka viņš kādreiz parādīsies, pēc tam jūs cenšaties attīstīties, tādējādi sevi tiecoties padarīt par pašu pilnību. Un tā ir jūsu kļūda!

Vīrietis jūsu dzīvē var parādīties jebkurā momentā un attīstīties jūs varat kopā. Jūs vienmēr sevi attīstīsiet kā sievieti, ja gribēsiet būt laimīga.

Bet, lai tas notiktu, jums jāatbrīvojas no vīrieša gaidīšanas režīma: viņa vēl nav, bet es ceru, uz sevis – kā mīlošas, mīlētas un gribētas sievietes, režīmu. Bet meditācija-fantāzija "Mans vīrietis", palīdzēs jums zemapziņas līmenī pieņemt vīrieti savā dzīves telpā, kā jau notikušu faktu.

Pateicoties šim darbam, jūsu iekšējā telpa atbrīvosies no trūkuma jeb deficīta sajūtas un kļūs par labklājības un bagātības telpu. Sajūtieties laimīgas jau tagad, un tas viss sāks vairoties!

Bet, ja jūsu prāts ir TIK nemierīgs, ka no šaubām atbrīvoties nevarat, jums ir jāsāk rakstīt dienasgrāmata. Katru dienu tajā rakstiet visas savas pozitīvās domas, kas saistītas ar vīriešiem.

sieviete_sapno (2)

Pievērsiet uzmanību tam, kas jūsu dzīvē notiek. Kāds izteica komplimentu, kāds uzmanīgāk paskatījās, kāds palīdzēja….jebkas. Un visu, kas saistībā ar vīriešiem notiek pozitīvs, pierakstiet dienasgrāmatā. Fiksējiet vīriešu uzmanību.

Tādejādi jūs sāksiet uzkrāt savu iekšējo sievietes potenciālu. Sievietes – kuru VĪRIEŠI REDZ. Sievietes – kura gatava savā dzīvē pieņemt mīļoto vīrieti.

Pērciet tērpus, pucējieties, dāviniet sev jaukas dāvanas – tā, it kā jūs JAU mājās gaida mīļotais vīrietis. Spēlējiet šo lomu! Un viņš, jūsu vīrietis, NOTEIKTI jūs ieraudzīs! Veidojiet, dzīvojiet savu dzīvi ar smaidu, ar ticību brīnumam! Dzīvojiet te un tagad! Neko negaidiet, vienkārši dzīvojiet! Bet brīnumi… lai notiek.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Runā, ja vīrietis necienīgi izturas pret sievieti, tad veiksme viņam pagriež muguru. Kāpēc tas tā notiek? Sievietes radošā domāšana ir daud ...

 • Ir noteiktas frāzes, kuras vīrieši no savām mīļotajām sievietēm dzirdēt negribētu. „Iesim uz veikalu” – viena no visbiežāk izmantotajām. Tavai ot ...

 • Šodien mūsu sievišķīgajā blogā nopublicēšu pirms dažām dienām internetā nejauši atrastas vīrieša domas par tēmu – vai vīrietis spēj piedot sieviet ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Satiekot nepazīstamu vīrieti, vai tu kādreiz esi pievērsusi uzmanību tam, kā viņš smaida vai smejas? Ja nē, tad velti! Jo izrādās, ka vīri ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • marija

  Diezgan senos laikos, kāda attālā ciematā mazā veikaliņa tika atvesta halva kvadratveida iepakojumā.Kāds vīrs nopirka,iet pa ciematu, ēd ar gardu muti. Kāds cits jautā:ko tu ēd, parādi? Halvu, nopirku veikalā. Skrien vīrs uz veikalu bet pa ceļam aizmirst nosaukumu un halvas vietā nopērk ziepes.Iet un ēd ziepes ar laimīgu seju. Otrs jautā:ko tu ēd ziepes ar tik laimīgu seju? Es domāju ka tā ir halva , atbild otrs.
  Tikai tiekot skaidribā ar reālo dzivi un sevi var kautko mainīt, Vispirms jāzin kastad ir milestība?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata