Irina Hakamada: par to, kā sevī iesēt seksualitātes sēkliņu

irina_hakamada (3)Esmu pārliecināta, ka sievietes seksuālā pievilcība nav atkarīga no vecuma un krūšu izmēra.

Interesantai vīriešiem sieviete var būt vienmēr, un nevajadzētu paļauties uz plastiskās ķirurģijas sasniegumiem. Vissvarīgākais, kā vienmēr, nāk no iekšienes!

Kad es gribu sevī iesēt seksualitātes sēkliņu, es skatos kino. Izvēlos skaistu melodrāmu ar ļoti pievilcīgu aktrisi. Manuprāt, ļoti seksuāla ir Nikola Kidman – viņas pievilcīgums ir tāds slēpts, it kā nemanāms… Ar to pašu atšķiras arī francūzietes – Sofija Marso un Izabella Adžani. Pievērsiet uzmanību tam, ka seksualitāte un seksapīls – ir absolūti dažādas lietas. Ja vēlies būt seksapīla, velc mežģīņu zeķes, ādas svārkus, pievērs uzmanību savām krūtīm, krāso spilgtas lūpas – tevi gribēs visi un ar savu ārējo izskatu, tu raidīsi visiem vīriešiem informāciju, ka to var izdarīt tūlīt un tepat uz vietas.

161315075RH00362_85th_AnnuaIzabella_AdzaniSofija_marso

Seksualitāte – ir pavisam kaut kas cits. Tā ir iespēja piesaistīt ar sievišķīgo noslēpumainību, kuru TIK ļoti gribas atminēt. Pie tam, šādi tu piesaisti tiešām cienījamus un pieklājīgus vīriešus.

Tad, lūk, kad tu ieslēdz kino, tu vēro to, kā aktrise ģērbjas un kā uzvedas vīriešu sabiedrībā. Centies uzminēt, kur slēpjas viņas ekstravagance, aristokrātisms un pievilcība. Nevajag aktrisi kopēt – tas ir bezjēdzīgi. Bet mēģini iemitināt sevī viņas tēlu, sajūti sevi tāpat kā viņa!

Otrais, kas jums jāizdara – uz visiem laikiem jāatbrīvojas no ideālās lēdijas tēla. Jairina_hakamada (2) tu vēlies pievērst vīriešu uzmanību, nedrīkst, lai tavs make-up būtu ideāls, lai tev būtu ideāli gluds matu sakārtojums un ideāli izvēlēt apģērbs, kurš tik ļoti saskan ar tavu somiņu. Kad tev un tevī viss ir tik pareizs, tu kļūsti par teicamnieci, par aukstu lēdiju. Un tas ir garlaicīgi! Bet seksualitāte – tās ir nelielas neprecizitātes, kaut kādas burvīgas nepilnības… Arī Ļevs Tolstojs reiz rakstīja „Jebkura nepilnība ir ļoti pievilcīga.”

Ja tavus matus ieveido frizieris, tu neizskatīsies seksīgi. Visbiežāk viņi visu dara ļoti skaisti, nu TIK pareizi, ka tas pat atgrūž. Visādā gadījumā vīrieši šādai frizūrai uzmanību nepievērš. Bet, ja no matu sakārtojuma izslīd maza matu šķipsna… – tā jau ir pavisam cita lieta. Man īpaši patīk, ja arī pakausī ir palikušas dažas nepaklausīgas matu šķipsnas.

Vai arī – tu uzvelc lietišķas bikses, bet no zem biksēm rēgojas neliels mežģīņzeķu gabaliņš. Maziņš! Un ne siltas miesas krāsas zeķes vai zeķubikses, bet gan melnas, elegantas mežģīņu zeķītes! Jūs veltīgi domājat, ka to vīrieši neievēros. Ievēros un vēl kā!

irina_hakamada (4)Bet pats galvenais – seksualitātei jābūt acīs! Piemēram, tu runā ar vīrieti un vēlies viņa acīs būt pievilcīga, bet viņš tajā brīdī spriež par politiku (nezinu kā ar jums, bet ar mani vīrieši bieži vien runā par politiku). Šajā brīdī tev jāiedomājas, ka tu sajūti un baudi rudzupuķu vai margrietiņu smaržu lauka vidū… spīd saule, čivina putniņi un tev ir labi. Tava seja uzreiz mainīsies. Viņš tev par politiku, bet pats domā: „Ir gan velnišķīgi skaista!” Jo tavas acis vienalga ir gudras un viņš domā, ka laikam jau tu saproti, par ko viņš runā… Smaidiņš

Un vēl: mācieties atslābināt seju, jo visas mūsu problēmas un nelaimes krājas mūsu sejas muskuļos. Rezultātā muskuļi pārspringst, bet sejas panti kļūst „cieti”. Bērniem šāds saspringums nepiemīt, tāpēc viņu sejiņas ir kā eņģelīšiem.

Jūs jautāsiet kā saglabāt vai kļūt seksīgai, ja tu gandrīz vai līdz nāvei esi nogurusi un nomocījusies? Es atbildēšu tā: tas iespējams tikai tādā gadījumā, ja tu, pat mājās esot, katru sekundi sevi mīlēsi un sev patiksi. Ja brīvdienās nesēdēsi halātā, bet uzvilksi kaut ko vienkāršu, ērtu, jauku un mājīgi intīmu. Tā tu pamazām ieaudzināsi tradīciju patikt pašai sev, bet, kad nepieciešams iziet sabiedrībā, tu šo sajūtu vairs nekad nepazaudēsi. Nekad nedali: mājās es esmu nevīža, bet cilvēkos skaistule. Tā jums nekas nesanāks, un tas arvien vairāk būs ievērojams kļūstot vecākai. Necenties uz īsu brīdi patikt citiem! Daudz svarīgāk ir patikt sev, pie tam vienmēr! Lai jebkurā brīdī, ielūkojoties spogulī, tu varimelnas_mezginu_zekites teikt: „Ak Dievs, nu gan skaistule!” Un burvīgi, ar nelielu noslēpumainības mājienu sev uzsmaidi!

P.s. Kā jau tu nojaut, tās bija Irinas Hakamadas domas un ieteikumi. Manuprāt dikti pareizi un vērtīgi, vai ne?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • jana

  Lēni un ar baudu izlasīju, izgaršoju katru rindiņu.Iedvesmojoši.
  Paldies, Irina!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata